Program telewizyjny na niedzielę, 31.01.2021. Co obejrzeć 31 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć 31 stycznia w TV? Program telewizyjny na ostatnią niedzielę stycznia to m.in. popisy iluzjonistów, seniorów w "Sanatorium miłości" i finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdź program tv na 31 stycznia 2021.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 31 stycznia 2021 r.:

Były policjant Billy Taggart otrzymuje zlecenie od burmistrza miasta, Nicholasa Hostetlera. Zadanie wydaje się być typową pracą prywatnego detektywa, polega na śledzeniu żony zleceniodawcy i zdobyciu dowodów jej niewierności. Wkrótce jednak Billy zdaje sobie sprawę, że wplątał się w znacznie większy i o wiele bardziej niebezpieczny skandal.
"Władza" - TVP2, godz. 20:00

Zleceniodawca wynajmuje czwórkę iluzjonistów - mentalistę i hipnotyzera, magika i drobnego kieszonkowca, eskapistkę oraz specjalistę od trików karcianych. Po roku grupa zadziwia publiczność serią rabunków, które odbywają się w trakcie przedstawień. Zostaje obrabowany bank, a skradzione pieniądze spadają z nieba na widzów. Magicy zostają aresztowani. Do sprawy przydzielono agenta FBI Dylana Rhodesa i agentkę Interpolu Almę Dray. Z powodu braku dowodów policja musi uwolnić podejrzanych. Były iluzjonista podejmuje się wyjaśnienia triku.
"Iluzja" - TV Puls, godz. 20:00

Komedia. Louis i Gilbert mają nadzieję, że studia będą najwspanialszym okresem w ich życiu. Jednak kiedy przybywają na uczelnię, popadają w konflikt z jednym z bractw akademickich, którego członkowie, gwiazdy drużyny futbolowej, szydzą z nich, ponieważ nie są przystojni i wysportowani. Świeżo upieczeni studenci, stają się pośmiewiskiem całego kampusu.
"Zemsta frajerów" - Stopklatka TV, godz. 20:00

W klimacie festiwalowych wydarzeń Agnieszka prawie całkiem zapomniała o domu i rodzinie, ale także o sprawach sercowych. Daniel Passent, na zmianę z nianią, zajmuje się czteroletnią Agatką i bardzo życzliwie traktuje swojego młodszego kolegę redakcyjnego, Zbyszka, który raczej unika jego towarzystwa. Trwa realizacja Fregaty w okolicach Kazimierza. Agnieszka nie może się porozumieć z młodym reżyserem, który woli angażować aktorki, a nie piosenkarki. Wizyta poetki na planie wywołuje napięcie. Passent otrzymuje prestiżowe stypendium na Uniwersytecie Harvarda. Osiecka przyjmuje wiadomość z rezerwą, ale zgadza się na wspólny wyjazd całej rodziny do Ameryki.
"Osiecka" odcinek 11. - TVP1, godz.20:15

Poranek w kamperach okaże się jednym z ciekawszych. Kuracjusze poczuli się jak zgrana grupa nastolatków. Wspomnienia nieprzespanej nocy bawiły wszystkich. Po powrocie do sanatorium, spotkanie w Palmiarni. Tematemsą trudne doświadczenia w życiu i ich wpływ na nasze wybory. Ogłoszenie przez Martę Kuracjusza Odcinka wzbudza zaskoczenie. Kto z kim pójdzie na randkę? To nie jedyna para w tym odcinku, która ma szansę na bliższe poznanie i miłe chwile we dwoje. W tym duecie to mężczyzna wybierał partnerkę. To spotkanie będzie zaskakujące, Ona zaskoczy jego, on zaskoczy ją.
"Sanatorium miłości 3" odcinek 5. - TVP1, godz. 21:30

Rosja lata 90. Polina od wczesnego dzieciństwa ćwiczy taniec klasyczny w szkole baletowej pod okiem surowego i wymagającego profesora Bożinskiego. Jest bardzo zdolna, może zostać wybitną tancerkę. Zwieńczeniem jej wysiłków ma być wstąpienie do słynnego na cały świat zespołu baletowego teatru Bolszoj, w co zawsze mocno wierzyli jej rodzice i profesor. Pewnego dnia Polina ogląda spektakl tańca współczesnego, który wywiera na niej ogromne wrażenie i skłania do przewartościowania dotychczasowych priorytetów. Postanawia opuścić Moskwę i wyjechać do Aix - en - Provence. Wraz ze swym chłopakiem Adrienem zamierza ubiegać się o przyjęcie do szkoły tańca nowoczesnego.
"Polina" odcinek 1. - TVP2, godz. 21:55

Pieniądze zebrane w takcie 29. Finału WOŚP zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Rok 2020 przyniósł wiele zmian, dlatego też tegoroczny Finał WOŚP będzie inny niż wszystkie. Studio telewizyjne tradycyjnie znajdzie się na pl. Defilad w Warszawie. Na scenie pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Organek, Dr Misio, Piersi i Vavamuffin. Gwiazdy przekażą na licytację wyjątkowe "rzeczy od serca".
29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - TVN, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 31.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×