Program telewizyjny na niedzielę, 3.11.2019. Co obejrzeć 3 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 3.11.2019? W programie TV na niedzielę, m.in. "Rolnik szuka żony", "39 i pół tygodnia", "W rytmie serca", "Wojenne dziewczyny" i "Masterchef". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 3 listopada 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 3 listopada 2019 r.:

Uczestnicy mają za zadanie przyrządzić potrawę z produktów wybieranych po omacku. W spiżarni "MasterChefa" zapanuje ciemność, w której na zawodników będą czaić się różne pułapki mające wytrącić ich z równowagi. Każdy będzie musiał zapanować nad strachem i skupić się na wybraniu składników do gotowania. Czas na wizytę w spiżarni będzie ograniczony. W kolejnym zadaniu jurorzy sprawdzą, czy kucharze amatorzy znają przepisy na tradycyjne wypieki. Uczestnicy będą musieli przygotować trzy ciasta: sernik, karpatkę i mazurek.
"MasterChef" - TVN, godz. 20:00

Marysia informuje Leokadię o zrabowanych przez Martina Żydom dziełach sztuki. Kobieta oczekuje pomocy dowództwa w ich odzyskaniu. Ewka nawiązuje kontakt z prostytutką Niną, która pomaga jej wejść w rolę kobiety niskich obyczajów. Ewka, podszywając się pod prostytutkę, ma skontaktować się z Leonem, by pozyskać informacje o Szczęsnym.
"Wojenne dziewczyny" - TVP1, godz. 20:15

Ewka musi udawać prostytutkę. Zostanie zdemaskowana?Zobacz więcej

Czas konfrontacji. Rolnicy zaprosili znajomych i przyjaciół na spotkanie pod gołym niebem. Wspólne biesiadowanie może być idealną okazją, żeby poznać opinie bliskich, a te mogą mieć kluczowe znaczenie podczas ostatecznych wyborów. Rolnicy usłyszeli wiele rad, które pomogą im podjąć ostateczne decyzje i oczyszczą ich myśli z kłębiących się wątpliwości.
"Rolnik szuka żony" - TVP1, godz. 21:15

Stan Darka pogarsza się. Jankowski znowu widzi nieżyjącego Korbę. Niespodziewanie traci przytomność. Gdy łapie kontakt z rzeczywistością, upija się w mieście, a to nie kończy się happy endem. Patryk i Ewa są coraz bardziej zmartwieni sytuacją Darka. Spotykają się, by znaleźć wspólne rozwiązanie.
"39 i pół tygodnia" - TVN, godz. 21:30

Darek jest w coraz gorszym stanie. Anka i Piotr zapraszają bliskich do Holandii Zobacz więcej

Maria i Piotr decydują się w końcu powiedzieć o swoim związku bliskim z Kazimierza. Adam kontaktuje się z Weroniką i donosi przyjaciółce, że aktualnie pracuje w Etiopii. Robert na nowo próbuje zbliżyć się Agnieszki - gdy lekarka przychodzi do szpitala na kontrolne usg.
"W rytmie serca" - Polsat, godz. 22:05

Wiek XVII. Amsterdam. Osierocona Sophie zostaje zmuszona do małżeństwa z majętnym, podstarzałym kupcem Cornelisem Sandvoortem. Mężczyzna zamawia portret małżeński u malarza Jana van Loosa. Wkrótce między artystą i Sophie wybucha namiętny romans. Para planuje uciec, korzystając z panującej w mieście gorączki tulipanowej.
"Tulipanowa gorączka" - TVP1, godz. 22:15

Sean Boswell daje się namówić na udział w ulicznym wyścigu samochodowym. Niebezpieczny pojedynek, w którym nagrodą jest dziewczyna rywala, wygrywa, ale zdewastowane samochody i szkody wyrządzone podczas rajdu ściągają na niego policję. Rozgoryczona matka Seana wysyła go do ojca mieszkającego w zapuszczonej dzielnicy Tokio. Chłopak czuje się tam samotny i wyobcowany. Na kilkupiętrowym parkingu obserwuje wyścig w formule "drifting", gdzie liczy się nie tylko szybkość, ale również umiejętność kontrolowania poślizgu.
"Szybcy i wściekli - Tokio Drift" - TVN, godz. 22:30

Jak naprawdę wygląda miejsce z kultowej sceny pościgu? [WIDEO]Zobacz więcej

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 3.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×