Program telewizyjny na niedzielę, 4.07.2021. Co obejrzeć 4 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 4.07.2021 roku? W programie TV na niedzielę, m.in. "Matrix", "Zjawa", oraz "Kapitan Marvel". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 4 lipca 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 4 lipca 2021 r.:

Terroryści porywają samolot pasażerski i zmuszają pilota do lądowania w Ugandzie. Pasażerowie stają się kartą przetargową w negocjacjach z rządem. Do akcji wkracza elitarny oddział komandosów.
"Siedem dni" - Ale Kino+, godz. 18:10

Emmet jest zwyczajnym, niewyróżniającym się ludzikiem LEGO. Pewnego dnia zostaje wzięty za kogoś innego i staje się członkiem niesamowitej drużyny, której celem jest powstrzymanie pewnego tyrana.
"Lego. Przygoda" - HBO, godz. 18:25

Wyszkolony przez tajną organizację szpieg i jego dziewczyna zostają wciągnięci w międzynarodową aferę. Mężczyzna jest podejrzewany o zamordowanie jednego z pracowników CIA.
"Krucjata Bourne'a" - TVN, godz. 20:00

Genialny haker Neo odkrywa, że życie jest tylko symulacją stworzoną przez inteligentne maszyny. Trafia do prawdziwej rzeczywistości, by wypowiedzieć wojnę wszechwładnemu matriksowi.
"Matrix" - TVN 7, 20:00

Ruth i jej znajomi chcą wiedzieć, kiedy umrą. Ściągają więc na smartfony tajemniczą aplikację, która ma przewidzieć datę śmierci użytkownika. Okazuje się, że to nie żarty.
"Countdown" - Canal+, godz. 20:00

Danny Ocean zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Postanawia zrobić skok na skarbiec trzech największych kasyn w Las Vegas, a przy okazji zemścić się na właścicielu dochodowego biznesu.
"Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" - HBO, godz. 20:10

Rok 1822. Podróżnik Hugh Glass wyrusza z synem i Kompanią Futrzarską Gór Skalistych na polowanie. Zraniony przez niedźwiedzia, zostaje pozostawiony bez nadziei na ratunek. Chęć zemsty dodaje mu sił.
"Zjawa" - Fox HD, godz. 21:00

Carol Danvers to kobieta, która za sprawą kontaktu z pochodzącą z kosmosu rasą zostaje obdarzona nadludzkimi mocami.
"Kapitan Marvel" - Polsat FILM, godz. 21:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 4.07.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×