Program telewizyjny na niedzielę, 5.02.2023. Co warto obejrzeć w niedzielę, 5.02.2023 w TV?

Przed nami ostatni dzień weekendu - warto więc dobrze wybrać, przy czym go spędzimy. Co oglądać w TV w niedzielę, 5 lutego 2023 roku? Dziś w telewizji „Sanatorium miłości” i znakomite filmy! Sprawdź, co będzie w TV w niedzielę, 5.02.2023 w TV.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 5 lutego 2023 r.:

Po tragicznym ataku w Londynie globalna walka z terroryzmem zaczyna wreszcie przynosić rezultaty. Agent Mike Banning nie wie, że bardzo blisko prezydenta USA są ludzie, którzy pragną zmienić układ sił na świecie. Korzystając z najnowocześniejszych technik wojskowych, ponownie atakują prezydenta USA, którego życie wisi na włosku. Giną dziesiątki agentów, a o zamach oskarżony zostaje sam Banning. Musi teraz połączyć siły z ojcem i dowieść swojej niewinności.
„Świat w ogniu” - TVN, godz. 20:00

Henry Brogan to ponadpięćdziesięcioletni płatny zabójca, który po wykonaniu siedemdziesiątego drugiego zlecenia planuje przejść na emeryturę. Jego życie i plany wywracają się jednak do góry nogami za sprawą tajemniczego młodego mężczyzny, który zdaje się mieć umiejętność przewidywania każdego jego kroku. Ku swemu przerażeniu Brogan wkrótce odkrywa, że człowiek ten jest jego klonem.
„Bliźniak” - TV Puls, godz. 20:00

Chris Kyle to najskuteczniejszy snajper w historii amerykańskiej wojskowości. W czasie misji w Iraku robi wszystko, by chronić towarzyszy broni. Jego celność i zdecydowanie ratują życie wielu żołnierzy, a on sam staje się wrogiem numer 1 rebeliantów. Jednocześnie Chris stara się pozostać dobrym mężem i ojcem. Okaże się, czy po powrocie do domu będzie potrafił zapomnieć o koszmarze wojny.
„Snajper" - TVN 7, godz. 20:00

Po ośmiu latach spędzonych w więzieniu za nieumyślne spowodowanie śmierci Cameron Poe, były żołnierz, wychodzi na wolność. Marzy o powrocie do ukochanej żony i córeczki, której nigdy nie widział. W drodze do domu bohater trafia na pokład więziennego samolotu, który przewozi najgroźniejszych przestępców. Tuż po starcie dowodzeni przez Cyrusa "Wirusa" Grissoma bandyci przejmują kontrolę nad maszyną. Poe przekonuje przestępców, że jest po ich stronie. W tajemnicy nawiązuje kontakt z nadzorującym lot z ziemi agentem federalnym, Larkinem.
„Con Air: lot skazańców" - TV 4, godz. 20:05

François jest drobnym dilerem narkotyków. Marzy o tym, by się ustatkować i zamieszkać w domku na przedmieściach. Chłopak chce rzucić dotychczasowe i założyć legalny biznes w Algierii. Na ten cel ma odłożone środki, które powierzył mamie. Okazuje się jednak, że kobieta przegrała wszystkie oszczędności syna w kasynie. Chłopak zostaje zmuszony do powrotu na przestępczą ścieżkę. Z pomocą byłej dziewczyny i byłego partnera matki - gangstera o filozoficznym podejściu do życia - François podejmuje się wykonania ostatniego zlecenia.
„The World Is Yours" - TVP 2, godz. 21:05

W sezonie V Sanatorium Miłości zapraszamy do Buska - Zdroju. Udział w programie jest dla seniorów ekscytującym przeżyciem. Przyjeżdżają tu po przygodę, po nowe przyjaźnie, po nowe doświadczenia, po których wracają odmienieni. I w tym sezonie jesteśmy świadkami ich wewnętrznej przemiany, uczestniczymy w budowaniu przez nich nowych relacji, ale też stajemy się świadkami odbudowy ich samych. Przewodniczką po ich nowych doświadczeniach jest Marta Manowska.
„Sanatorium miłości” - TVP 1, godz. 21:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program TV na sobotę, 04.02.2023 >

Komentarze

Skomentuj
  • koniec (gość)

    Lo matko ,co tu sie dzieje.

    02.02.2023 18:20
  • LUCA MATTEO (gość)

    Nazywam się Luca Matteo, to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu, ponieważ odzyskałem żonę w ciągu kilku godzin. Zanim do niego zadzwoniłem, przeczytałem kilka dobrych opinii o doktorze Udamie, ale nie wiedziałem, czy wszystkie te historie są prawdziwe, dopóki nie odzyskałem żony. Po tym, jak odzyskałem żonę, z pomocą dr Udama nauczyłem się dzielić moim świadectwem ze wszystkimi na tej stronie, że dr Udama jest naprawdę potężnym czarodziejem, który odbudowuje każdy zerwany związek lub małżeństwo zaklęciem miłosnym w ciągu kilku godzin. Skontaktuj się z dr Udamą na WhatsApp: (+27 65 897 8226) lub wyślij e-mail na adres (udamaada@gmail.com) i podziękuj mi później.

    25.01.2023 22:14
  • xxx (gość)

    czy ktos jakkolwiek weryfikuje te idiotyczne komentarze?

    24.01.2023 23:56
  • LUCA MATTEO (gość)

    Nazywam się Luca Matteo, to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu, ponieważ odzyskałem żonę w ciągu kilku godzin. Zanim do niego zadzwoniłem, przeczytałem kilka dobrych opinii o doktorze Udamie, ale nie wiedziałem, czy wszystkie te historie są prawdziwe, dopóki nie odzyskałem żony. Po tym, jak odzyskałem żonę, z pomocą dr Udama nauczyłem się dzielić moim świadectwem ze wszystkimi na tej stronie, że dr Udama jest naprawdę potężnym czarodziejem, który odbudowuje każdy zerwany związek lub małżeństwo zaklęciem miłosnym w ciągu kilku godzin. Skontaktuj się z dr Udamą na WhatsApp: (+27 65 897 8226) lub wyślij e-mail na adres (udamaada@gmail.com), a później podziękuj mi..

    20.01.2023 10:18
  • Hvpisxzfkn (gość)

    😁😂😍😗😃🤩🥰😀😂😉😙😘🥳😭😃🙂😌😴🥳🤤😔😪😝😜😛🤪😛😋🥱🥺🥴😶🤔🤭😑🤗😬🧐☹️😡🙄🤬😰😠🤨😱😓😟☹️😥😞☹️😮😯😦😲😧🤯

    10.01.2023 14:18
  • Scarlett (gość)

    JESTEM Scarlett: TO JEST MOJE POŚWIADCZENIE DLA DR OGUNDELE, PRAWDZIWEGO CZARNIKA, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ MI MĘŻA W CIĄGU 48 GODZIN SWOIM ZAKLĘCIEM MIŁOŚCI, TEN CZŁOWIEK MA ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU W ZWIĄZKU, SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM NA WHATSAPP LUB TELEGRAM: +27638836445 . JEGO ZAKLĘCIE JEST NIESZKODLIWE.

    06.01.2023 18:23
  • gościu (gość)

    nie ma nic w telewizji naziemnej, tylko pierdoły religijne, stare kabarety i wszechstronna głupota na prawie każdym kanale

    06.01.2023 10:09
  • Scarlett (gość)

    JESTEM Scarlett: TO JEST MOJE POŚWIADCZENIE DR.OGUNDELE, PRAWDZIWEGO CZARNIKA, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ MI MĘŻA W CIĄGU 48 GODZIN SWOIM ZAKLĘCIEM MIŁOŚCI, TEN CZŁOWIEK MA ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU W ZWIĄZKU, SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM NA WHATSAPP LUB TELEGRAM: +27638836445 . JEGO ZAKLĘCIE JEST NIESZKODLIWE.

    04.01.2023 16:05
  • O jejku (gość)

    Co za pier.....ły tutaj się wypisuje.

    27.12.2022 21:09
  • Üqesz (gość)

    Dasnfjdgjgsvczhmvn Bütfssvb VƏ yaxud da təmsil olunur ki qaldı ki qaldı və ya digər şəkildə e

    23.12.2022 09:00
  • Bolek (gość)

    Maroko awansuje. Tak mi mówi szklana kula

    10.12.2022 20:05
  • Michelle (gość)

    MOJA HISTORIA. Nazywam się Michelle Hall Spencer i rozwiodłam się z mężem, ponieważ mnie zdradzał, ale nadal go tak bardzo kocham, że szukałam pomocy i znalazłam dr Ogundele po kilku kłamcach w internecie. Dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie i w ciągu 24 godzin mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, jest to bardzo potężne dla każdego, kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z Dr Ogundele na WhatsApp i Telegram pod tym numerem: +27638836445. Jest uczciwym i potężnym człowiekiem. Wszędzie szukałem pomocy, w końcu pomógł mi tylko doktor Ogundele.

    28.11.2022 19:58
  • James (gość)

    TO JEST OFICJALNE OGŁOSZENIE ILLUMIN LIGHT DLA ŚWIATA UWAGA: ŻADNE WYJAŚNIENIA LUDZKIE NIE SĄ OBJĘTE Możesz skontaktować się z przedstawicielem świątyni przez: e-mail: illuminati0grandmaster@proton.me

    Jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Będziesz bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz już dziś do kultury bractwa Illuminati i natychmiast się wzbogacisz. Milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, otrzymasz nawet $50,000,000 USD miesięcznej pensji.

    Korzyści dla nowych członków, którzy są członkami Illuminati. Dom w dowolnym wybranym kraju. 2. Nowy wymarzony samochód o wartości $1.5 Million USD. Szansa na poznanie najwybitniejszych i najbogatszych ludzi na świecie.

    Musisz mieć co najmniej 25 lat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z naszymi partnerami: illuminati0grandmaster@proton.me

    WhatsApp: +2349155280929

    26.11.2022 06:39
  • condilla vincent (gość)

    Wyszłam za mąż za mojego męża Antoniego, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy wyjechał na wakacje do Francji, opowiedział o kobiecie imieniem Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiedziałem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie wyjaśniłem jej mojego problemu. Powiedziała mi, żebym nie martwił się, że mam wcześniej podobny problem, i przedstawiłem się mężczyźnie o imieniu Dr OMON, który rzucił czar na jej byłego chłopaka i sprowadził go z powrotem do niej na końcu. 3 dni. Maria prosi mnie o kontakt z Dr OMONem. Skontaktowałam się z nim, aby pomóc mi sprowadzić męża z powrotem, a on poprosił, żebym się nie martwiła, że ​​bogowie jego przodków walczą o mnie. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach zadzwonił do mnie mój mąż i powiedział, że wciąż szuka ze mną rzeczy. Zaskoczył mnie, kiedy go zobaczyłem i zaczął płakać o przebaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, a co ten wspaniały Doktor zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego adresem e-mail: (dromonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp… w tym numerze. (+351925095736). Skontaktuj się z nim w przypadku jakichkolwiek problemów, takich jak: (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego ex (2) jeśli nadal masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz mieć dziecko. (5) leki ziołowe (6) Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać z nim swojego męża/żonę na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą (10) rozwiązanie sprawy ETC Skontaktuj się z nim ponownie pod adresem (dromonbabalola@gmail.com) lub WhatsApp .. pod tym numerem. (+351925095736). i bądź błogosławiony.

    16.11.2022 10:56
  • MRS GEORGE (gość)

    NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

    Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

    04.11.2022 09:00
  • Lena c (gość)

    Paulina Smaszcz opamiętaj się z twoimi krytykami co Cię babo o opętało nigdy nie byłaś za mądra jak prowadziłaś Pytanie na śniadanie to nie szło patrzeć ani na twoją wypowiedź A strój to były jak do kabaretu nie masz taktu za grosz niby jesteś wykształcona a głupsza jak taki kmiot Kibicuję Kasi i Maciejowi bo ma się bardziej pasuje do Kasi niż do ciebie Oby im wyszło w życiu Trzymam za nich kciuki A ty głupia babo powstrzymaj swoje złośliwości bo nikogo to nie interesuje i nie pokazuj się z tymi strzyżonymi kłami bo wyglądasz jak stara klacz wstyd wstyd wstyd pohamuj się

    31.10.2022 14:04
  • MRS GEORGE (gość)

    NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

    Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

    29.10.2022 17:41
  • Franco Roberto (gość)

    Dziękuję dr Udama Ada za zmuszenie mojej żony do anulowania naszej sprawy rozwodowej i sprowadzenia jej z powrotem do mnie, moja żona wróciła do mnie z wielką miłością i radością z powodu potężnego zaklęcia dr Udamy. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

    28.10.2022 14:37
  • axl oliver (gość)

    Witam Jestem tutaj, aby podzielić się świadectwem o tym, jak pomógł mi dr Wazobia. Po 2 latach związku z mężem zmienił się nagle i przestał się ze mną regularnie kontaktować, wymyślał wymówki, żeby nie wracać do domu cały czas. Przestał odpowiadać na moje telefony i smsy i przestał się ze mną regularnie spotykać. Potem kilka razy zacząłem go łapać z różnymi dziewczynami, ale za każdym razem mówił, że mnie kocha i że potrzebuje trochę czasu, aby pomyśleć o naszym związku. Ale nie mogę przestać o nim myśleć, więc zdecydowałem się przejść do Internetu i widziałem tak wiele dobrych rozmów o tym mr odion wazobia i skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu moje problemy. Powiedział mi, co zamierzam zrobić, co zrobiłem i postąpił zgodnie z jego instrukcjami po tygodniu rzucania zaklęcia, mój mąż wrócił do mnie i od tego czasu zmienił się, poświęca mi całą uwagę, której potrzebuję, jesteśmy otwarci na siebie niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż jego przyjaciele. możesz skontaktować się z nim przez jego WhatsApp; +2349074303650 na e-mail; Drwazobiatemple@gmail.com

    20.10.2022 14:55
  • Franco Roberto (gość)

    Dziękuję dr Udama Ada za to, że moja żona odwołała naszą sprawę rozwodową i zwróciła mi ją z powrotem z wielką miłością i radością swoim potężnym zaklęciem. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

    20.10.2022 12:06
NowszeStarsze