Program telewizyjny na niedzielę, 5.07.2020. Co obejrzeć 5 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 5.07.2020? W programie TV na niedzielę m.in. "Miś", "Armagedon", "Na własną rękę" czy kolejny koncert wakacyjnej trasy Dwójki. Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 5 lipca 2020 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 5 lipca 2020 r.:

Prezes klubu sportowego "Tęcza" Ryszard Ochódzki, zwany Misiem, ma wyjechać do Londynu. Zostaje jednak zatrzymany, ponieważ z jego paszportu wyrwano kilka kartek. Ochódzki podejrzewa żonę, Irenę, która chciała uniemożliwić, a przynajmniej opóźnić jego wyjazd i dotrzeć do Londynu przed nim. Małżonkowie założyli bowiem przed laty konto w jednym z londyńskich banków. Odejście Ireny zmusiło ich do podzielenia posiadanych dóbr. Pieniędzmi zdeponowanymi za granicą żadne z nich nie chce się jednak dzielić z drugą stroną.
"Miś" - Stopklatka, godz. 20:00

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, powierzchnią równa Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.
"Armagedon" - TV Puls, godz. 20:00

Żona i syn Gordona Brewera, kapitana straży pożarnej w Los Angeles, giną w zamachu terrorystycznym. Celem byli kolumbijscy dygnitarze, lecz ucierpieli także cywile. Zrozpaczony Brewer czeka, aż śledztwo przyniesie rezultaty. Głównym podejrzanym jest Claudio Perrini, znany pod pseudonimem "Wilk". Mężczyzna pozostaje jednak nieuchwytny. Chcąc ukarać winnych śmierci bliskich, Gordon postanawia przeprowadzić własne śledztwo i w tym celu leci do Kolumbii. Na miejscu poznaje żonę Claudia, Selenę, która pomaga mu w dotarciu do kryjówki męża.
"Na własną rękę" - TVN, godz. 20:00

Wyjątkowo silny huragan nawiedzia okolice Wysp Bermudzkich. Trzy ścierające się ze sobą fronty atmosferyczne wywołują prawie stumetrowe fale. Tymczasem nieświadomi zagrożenia rybacy wyruszają na łowiska. Wśród nich są też kapitan i załoga kutra "Andrea Gail". Od dawna nie mieli tak bogatych połowów. Szybko orientują się, że grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo, ale na powrót jest już za późno.
"Gniew oceanu" - TVN7, godz. 20:00

"Wakacyjna trasa Dwójki" to najnowocześniejsza estrada plenerowa, największe gwiazdy polskiej muzyki i zagraniczni artyści. Drugi koncert odbędzie się w amfiteatrze w Ostródzie. Wystąpią: Golec uOrkiestra, Aleksiej Jarowienko, Halina Mlynkova, Jorrgus, Classic, Exaited, Bayer Full, Defis, Milano, Piersi, Andree i Don Vasyl. Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel. Izabella Krzan przeprowadzi wywiady z gwiazdami.
"Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki" - TVP2, godz. 20:05

Państwo Fernandez nie są idealną parą. Marina odkrywa ich sekrety i złodziejskie zwyczaje służącej, Josefiny. Dzięki zręczności siostry Cataliny, potrafi przekuć te informacje na swoją korzyść. Pani Fernandez zatrudnia nauczyciela i dzieci zaczynają pobierać nauki. Niestety, po napaści na dom ich opiekunowie postanawiają wyjechać do Hiszpanii. Umieszczają dzieci w przyklasztornej szkole z internatem i obiecują wrócić po nie, gdy zamieszki w Meksyku ustaną.
"La Bandida" odcinek 3. - TVP1, godz. 20:30

Johnny Worricker jest doświadczonym agentem MI5. Pewnego dnia umiera nagle jego szef i najlepszy przyjaciel, Benedict Baron. Mężczyzna pozostawia po sobie tajne dokumenty, których treść, o ile zawarte tam informacje są prawdziwe, może zagrozić stabilności państwa. Johnny zrobi wszystko, żeby wyjaśnić sprawę. Aby odkryć prawdę, musi lawirować w skomplikowanej sieci intryg i zmienić tożsamość.
"Ósma strona" - TVN7, godz. 22::45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 5.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×