Program telewizyjny na niedzielę, 7 października 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na niedzielę - w tv "MasterChef", "W rytmie serca" i kolejny odcinek serialu "Drogi wolności". Oprócz tego film o zwyczajnie niezwyczajnej miłości i przygody agenta 007. Sprawdź nasz program tv na niedzielę, 7 października!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 7 października 2018 r.:

Plan najnowszego odcinka siódmej edycji "MasterChefa” przeniesie się na leśną polanę. To tu stanie kuchnia polowa rodem z harcerskich wypraw. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie ekipy, które będą musiały przygotować dania na piknik dla ponad dwustu harcerzy. Brzmi całkiem prosto? Nic bardziej mylnego - zawodnicy zmierzą się z gotowaniem przy wykorzystaniu piecy opalanach drewnem. W tym odcinku będzie ogień!
"MasterChef" odcinek 5. - TVN, godz. 20:00

Eliot Carver, właściciel światowej sieci medialnej, dąży do wywołania napięć politycznych i militarnych, które stanowiłyby cenny materiał dla środków masowego przekazu będących w jego władaniu. Realizuje plan z paranoiczną dokładnością i niemal doprowadza do wybuchu wojny między Chinami i Wielką Brytanią. W odpowiednim momencie do akcji wkracza agent 007 James Bond, który z pomocą agentki chińskiego wywiadu, pułkownik Wai-Lin, zamierza stoczyć pojedynek z magnatem prasowym.
"Jutro nie umiera nigdy" - TVP2, godz. 20:05

Maria ukrywa Piotra na strychu, a Nowacki opowiada jej o zbrodni, przez którą trafił do więzienia. Kilka godzin później do mieszkania zagląda niespodziewanie Adam i brat Weroniki od razu go atakuje... Wcześniej doktor Żmuda kolejny raz spotyka się z Sandrą. Tym razem lekarz jednak dziewczynie już nie ufa a Sandra nagle zaczyna mu grozić. Tymczasem doktor Zych prosi Szarka, by odnalazł Irenę Szmit - lekarkę, która przed laty przyczyniła się do śmierci jego żony i która teraz zagraża Alex...
"W rytmie serca" odcinek 33. - Polsat, godz. 20:05

Brat Weroniki został wrobiony w morderstwo? Maria wyciągnie z niego prawdę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Trwa wojna polsko - bolszewicka. Szymon naraża swoje życie pod Warszawą. Redakcja Iskry organizuje zbiórkę broni dla ochotników. Nawet Emilia Biernacka przekazuje wnuczkom broń powstańczą na ten cel. Henryk Dembiński przesyła Dosterowi szczotkę pierwszego numeru "Kobiety Idealnej". Usypia tym czujność redakcji. Nikt się nie spodziewa artykułu, który wychodzi na łamach nowego dodatku do IKC, szkalującego przeszłość Biernackich. Kiedy Michał Górski wpada na pomysł, jak załatwić autora artykułu, Alina jest przeciwko...
"Drogi wolności" odcinek 6. - TVP1, godz. 20:10

Na jaw wychodzą kolejne fakty, które będę miały wpływ na dalsze losy Ewy i Olgi. Kobietom nadal grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie udaje się jednak uniknąć kolejnej tragedii. Dochodzi do konfrontacji między Ewą, Olga i Czarnym. Czy kobiety mu zaufają? Czy komisarz Czarny jest po ich stronie? Tymczasem na jaw wychodzą kolejne fakty, Sawicka dowiaduje się o niebezpiecznym układzie...
"Pułapka" odcinek 5. - TVN, godz. 21:30

Ewa i Olga będą musiały zaufać Czarnemu! Kto tak naprawdę chce zabić Ewę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Emma i Dexter kończą studia na Uniwersytecie Edynburskim. W nocy 15 lipca 1988 r. po świętowaniu rozdania dyplomów trafiają do jej mieszkania. Następnego dnia każde rusza w swoją stronę. Ona marzy o karierze pisarki. Zanim jej książka dla dzieci odniesie sukces, dorabia jako kelnerka w meksykańskim barze, gdzie poznaje początkującego komika Iana. Tymczasem Dexter zostaje gospodarzem telewizyjnego show. Przez kilkanaście lat oboje utrzymują ze sobą kontakt. Każdego roku, 15 lipca spotykają się lub rozmawiają przez telefon.
"Jeden dzień" - TVP1, godz. 22:15

Niedaleka przyszłość. Stany Zjednoczone są podzielone na dwanaście okręgów. Raz w roku przedstawiciele każdego z nich stają do walki na śmierć i życie w Igrzyskach Śmierci. Telewizja transmituje krwawą rozgrywkę. By ratować młodszą siostrę, do zawodów zgłasza się dziewczyna o imieniu Katniss, której udaje się odmienić oblicze widowiska.
"Igrzyska śmierci" - TV Puls, godz. 22:20

Zobacz galerię

Wszystkie śluby z "Rolnik szuka żony":

Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 7.10 2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×