Program telewizyjny na niedzielę, 8.08.2021. Co obejrzeć w niedzielę, 8 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 8 sierpnia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji m.in. "Narodziny gwiazdy" i "Park Jurajski III"! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na niedzielę, 8.08.2021.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 8 sierpnia 2021 r.:

Mimo że z pomocą porucznika Jima Gordona i prokuratora Harveya Denta Batman zdołał rozgromić najpotężniejsze organizacje przestępcze, w mieście pojawia się nowy, szczególnie niebezpieczny wróg.
"Mroczny rycerz" - HBO 2, godz. 18:30

Agenci sekcji FBI, K i J, kontrolują imigrantów z kosmosu mieszkających wśród ludzi. Otrzymują misję schwytania przestępcy, który przybył z innej planety, by zawładnąć Ziemią.
"Faceci w czerni" - Polsat Film, godz. 18:55

Szef świetnie wyszkolonego gangu złodziei ma poważne kłopoty. Jego ludziom zlecono przejęcie bezcennych czarnych diamentów. Operacja się nie powiodła, a klejnoty nie trafiły do zleceniodawcy.
"Od kołyski aż po grób" - TVN, godz. 20:00

Nagrodzony Oscarem debiut reżyserski Bradleya Coopera, pokazujący blaski i cienie show-biznesu. Jack, niegdyś gwiazdor muzyki country, pomaga utalentowanej wokalnie kelnerce Ally wspiąć się na szczyt.
"Narodziny gwiazdy" - HBO, godz. 20:10

Ojciec Lary, Richard Croft, zaginął, gdy jego córka była nastolatką. Chcąc odnaleźć tatę, Lara musi znaleźć grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii i przezwyciężyć lęki.
"Tomb Raider" - HBO 2, godz. 21:00

Doktor Alan Grant godzi się wziąć udział w wyprawie na Isla Sorna, zorganizowanej przez małżeństwo Kirbych. Samolot rozbija się o drzewa. Grant i jego towarzysze zostają uwięzieni na wyspie.
"Park Jurajski III" - Fox HD, godz. 21:05

Frank i April Wheelerowie są z pozoru szczęśliwym małżeństwem, jednak drzemią w nich ukryte pragnienia. Kobieta sugeruje mężowi, że powinni przeprowadzić się do Paryża i tam rozpocząć nowe życie.
"Droga do szczęścia" - TVP1, godz. 21:40

Mike i Marcus prowadzą akcję, której celem jest niedopuszczenie do przerzucenia przez granicę transportu ecstasy. Odkrywają siatkę zaangażowanych w narkobiznes osób, na czele której stoi Johnny Tapia.
"Bad Boys II" - Polsat, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 8.08.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×