Program telewizyjny na niedzielę, 8.12.2019. Co obejrzeć w niedzielę, 8 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 8.12.2019? W programie TV na niedzielę, m.in. wybory Miss Polski 2019, finał "MasterChefa", "Młody Piłsudski" i "Zanim się pojawiłeś". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 8 grudnia 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 8 grudnia 2019 r.:

Relacja z odbywającej się w Katowicach gali finałowej trzydziestej edycji konkursu piękności Miss Polski 2019. Dwadzieścia cztery najpiękniejsze Polki stają do walki o tytuł i koronę oraz nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych. Zwyciężczyni będzie mogła także reprezentować Polskę w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Jubileuszową galę prowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. W koncercie wezmą udział polskie gwiazdy muzyczne: Kombii, Grzegorz Hyży i Sylwia Grzeszczak.
"Miss Polski" - Polsat, godz. 20:00

Wszystkie najpiękniejsze Polki na 30-lecie konkursu. Kto do nich dołączy?Zobacz więcej

Wielki finał 8. edycji „MasterChefa” czas zacząć! Pierwszą część zmagań podzielono na trzy krótkie etapy, w których będzie można zdobyć od 1 do 4 punktów. Kucharze przygotują suflet wytrawny, danie z wątróbki oraz crêpes Suzette z lodami. Tylko dwie osoby z największą ilością punktów przejdą do dalszej fazy zmagań o wygraną. W drugiej części finału uczestnicy będą musieli zaserwować jurorom przystawkę oraz danie główne na najwyższym, światowym poziomie. Po tej konkurencji wszystko będzie jasne i poznamy nazwisko najlepiej gotującego kucharza amatora w Polsce, który wróci do domu ze statuetką MasterChefa, czekiem na 100 tysięcy złotych i kontraktem na wydanie własnej książki kucharskiej.
"MasterChef" - TVN, godz. 20:00

Rok 1961. Rudolf Nuriejew ma dwadzieścia dwa lata i leci z Leningradu do Paryża. Młody człowiek jest nieznanym szerokiej publiczności tancerzem Baletu im. Kirowa, który po raz pierwszy w życiu opuszcza Związek Radziecki. Wielkomiejskie życie oszałamia go. Rudolf zatapia się w kulturze i sztuce miasta świateł. Chłonie wszystko, co Paryż ma mu do zaoferowania. Z coraz większą uwagą zaczynają mu się przyglądać oficerowie KGB. W końcu młody artysta decyduje się na ryzykowny krok.
"Biały kruk" - HBO, godz. 20:10

Epicka podróż Ziuka przez Rosję na miejsce zesłania na Syberii. W czasie podróży banda Mandżurów dowodzona przez Fenga, okrada Ziuka z pieniędzy. W drodze na Sybir Ziuk spotyka Dżamila, bojownika kaukaskiego, z którym siedział w więzieniu w Irkucku. Razem próbują uciec z transportu, ale próba ta kończy się niepowodzeniem.
"Młody Piłsudski" - TVP1, godz. 20:15

Schmidt i Jenko są doświadczonymi śledczymi. Udało im się rozwiązać sprawę prowadzoną w szkole średniej. Tym razem trafiają do zwyczajnego amerykańskiego college'u. Mają namierzyć dilera, który rozprowadza na terenie kampusu wyjątkowo groźny narkotyk. Nowe śledztwo to nie tylko wyzwanie zawodowe. Jest także ważnym sprawdzianem ich wzajemnych relacji.
"22 Jump Street" - TVP2, godz. 21:00

26-letnia Lou Clark traci pracę w kawiarni. Mimo starań ma problem ze znalezieniem nowego zajęcia. W końcu zatrudnia się jako osoba do towarzystwa sparaliżowanego Willa Traynora. Odnoszący sukcesy bankowiec i miłośnik sportów ekstremalnych dwa lata wcześniej został potrącony przez motocykl. Groźny wypadek przekreślił jego szanse na normalne życie. Will porusza się na wózku inwalidzkim. Lou w momencie podjęcia pracy nie wie, że mężczyzna chce się poddać eutanazji. Matka Willa ma nadzieję, że Lou przywróci mu wolę życia.
"Zanim się pojawiłeś" - TVP1, godz. 21:20

„Zanim się pojawiłeś”. Zamordowany potencjał [RECENZJA]Zobacz więcej

Hellboy przyszedł na świat w wyniku eksperymentu okultystycznego, który w 1944 r. przeprowadzili naziści. Dziecko demona znaleźli alianci, a amerykański specjalista od zjawisk paranormalnych, profesor Trevor "Broom" Bruttenholm, wychował je jak syna, rozwijając w nim zdolności paranormalne. Tymczasem tajne Biuro ds. Badań Paranormalnych i Obrony, w którym Hellboy pracuje jako detektyw, dowiaduje się, że wygnany syn władcy elfów, Nuada, zamierza zdobyć magiczną koronę, by obudzić uśpioną armię i wzniecić rebelię.
"Hellboy II: Złota armia" - TVN, godz. 21:30

Anglia, kwiecień 1774 r. 17-letnia piękna, wykształcona i inteligentna Georgiana Spencer darzy odwzajemnionym uczuciem hrabiego Charlesa Greya. Tymczasem jej matka negocjuje kontrakt małżeński córki z księciem Devonshire Williamem Cavendishem. Georgiana zostaje księżną, a majątek i pozycja zwracają na nią uwagę otoczenia. William nie jest jednak z niej zadowolony. Przede wszystkim dlatego, że rodzi mu tylko córki. Do serca i łoża księcia wkrada się przyjaciółka księżnej. Rozżalona Georgiana szuka zapomnienia w polityce, hazardzie i romansie.
"Księżna" - TVP1, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 8.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    zdecydowanie wybieram "Ziuk. Młody Piłsudski" serial obyczajowy

    08.12.2019 16:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×