Program telewizyjny na niedzielę, 9.05.2021. Co obejrzeć 9 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 9 maja 2021 roku. Dziś w telewizji "Kryptonim HHhH", "2012", "Stulecie Winnych" i wiele, wiele więcej! Co warto dzisiaj obejrzeć w TV? Oto program telewizyjny na niedzielę, 9.05.2021.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 9 maja 2021 r.:

Aktorska wersja kultowej bajki Disney'a. Aby uwolnić ojca z rąk bestii, Bella ofiarowuje jej własną wolność. Dostaje komnatę na zamku, gdzie usługują jej zaczarowane przedmioty. Wkrótce dziewczyna odkrywa, że potwór nie jest taki straszny, jak mogłoby się wydawać.
"Piękna i Bestia" - HBO, godz. 18:00

Wielki finał! W tym odcinku widzowie dowiedzą się, kto zostanie najlepiej gotującym dzieckiem w Polsce. Wiele tygodni pracy, zabawy i nauki w programie pozwoliło młodym kucharzom rozwinąć kulinarne skrzydła.
"MasterChef Junior" - TVN, godz. 20:00

Zrealizowana z rozmachem pierwsza część adaptacji epickiej powieści J.R.R. Tolkiena. Młody, niepozorny hobbit Frodo Baggins dostaje niezwykły złoty pierścień, który od teraz musi chronić.
"Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" - TVN 7, godz. 20:00

Aktorska adaptacja jednej z najpiękniejszych bajek Disney'a. Główna bohaterka, Hua Mulan, najstarsza córka poważanego wojownika, w przebraniu mężczyzny zaciąga się do wojska, przyjmując na siebie obowiązek służby w armii cesarskiej, który spoczywa na jej schorowanym ojcu.
"Mulan" - HBO, godz. 20:10

Rodzina Winnych jednoczy się w bólu po kolejnej stracie. Na Władka kojąco działa obecność Michelle, która jest zafascynowana zachodzącymi w Polsce zmianami. Czuje, że to właśnie tu, a nie we Francji, są jej korzenie. Ryszard coraz bardziej angażuje się w ruch antykomunistyczny. Spotyka się z równie niezadowolonymi robotnikami z Ursusa. Przygotowują ulotki i kolportują je po mieście i w zakładzie. Adam Komornicki wciąż osacza Kasię i Małgosię. Żąda uznania jego ojcostwa. Przebiegły Komornicki nie ugnie się przed niczym w dążeniu do celu. Czy Kasia wygra tę batalię?
"Stulecie Winnych" - TVP1, godz. 20:15

Poruszający dramat wojenny. Oparta na faktach opowieść o czeskim ruchu oporu oraz zorganizowanym przez niego spektakularnym zabójstwie Reinharda Heydricha.
"Kryptonim HHhH" - TVP 2, godz. 21:00

Kultowa amerykańska komedia. Tajni agenci z rządowej instytucji do walki z szumowinami z kosmosu stają przed kolejnym wyzwaniem. Obrzydliwy, wężowaty stwór w skórze uwodzicielskiej Serleeny lada chwila zniszczy Ziemię.
"Faceci w czerni 2" - Polsat, godz. 22:20

Filmowe przedstawienie końca świata, który według podań miał nadejść w 2012 roku. Pisarz Jackson Curtis przez przypadek wpada na trop rządowego projektu, stworzonego na wypadek kataklizmu, która ma wkrótce nadejść. Postanawia za wszelką cenę uratować rodzinę.
"2012" - Polsat Film, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 9.05.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×