Program telewizyjny na niedzielę, 9.08.2020. Co obejrzeć 9 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 9.08.2020? W programie TV na niedzielę, m.in. "Tango i Cash", "Grease", "Pamięć absolutna" czy druga część koncertu Festiwal Muzyki Tanecznej. Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 9 sierpnia 2020 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 9 sierpnia 2020 r.:

Tango to elegancki policjant intelektualista, noszący drogie garnitury. Cash jest jego przeciwieństwem. Szef mafii Yves Perret postanowił zemścić się na nich za przeszkadzanie w interesach. Nie chce ich zabić, lecz upokorzyć. Nakazuje współpracownikowi, Requinowi, zwabić policjantów w pułapkę. Detektywi zostają oskarżeni o zamordowanie agenta FBI. Trafiają do tego samego więzienia, skąd udaje im się uciec. Postanawiają rozprawić się z ludźmi, którzy wrobili ich w morderstwo. Docierają do pewnego skorumpowanego agenta FBI.
"Tango i Cash" - TVN, godz. 20:00

Nastoletni Danny Zuko spędza romantyczne wakacje w towarzystwie Sandy. Niestety, dziewczyna ma zaraz wyjechać z rodzicami do Australii. Para rozstaje się, przysięgając sobie miłość. Niespodziewanie jednak Sandy zostaje w Stanach. Młodzi kochankowie spotykają się ponownie w liceum Rydell High. Szybko jednak okazuje się, że porządna uczennica nie pasuje do zbuntowanego wizerunku Danny'ego.
"Grease" - TVP Kultura, godz. 20:00

Płatny morderca Jack decyduje się porzucić dotychczasowe zajęcie. Skłania go do tego zabójstwo kobiety, z którą się związał, łamiąc zasady obowiązujące w zawodzie. Mężczyzna ukrywa się we włoskim miasteczku. Czekając na szczegóły związane z ostatnim zadaniem, które ma wykonać, konstruuje broń na zamówienie. Zaprzyjaźnia się z księdzem, sędziwym ojcem Benedettem, i romansuje z miejscową prostytutką, Clarą. Wkrótce w miejscowości pojawia się tajemnicza Belgijka Mathilde. Kobieta ma przekazać informacje dotyczące ostatniego zlecenia.
"Amerykanin" - Stopklatka, godz. 20:00

Phil Broker jest agentem wydziału narkotykowego. Po jednej z akcji, w której zginął chłopak, postanawia zrezygnować z pracy w policji. Razem z córką przeprowadza się do małej miejscowości. Wkrótce okazuje się, że pozornie spokojne miasteczko jest terroryzowane przez narkotykowego bosa Bodine'a. W tym czasie ojciec chłopaka, który zginął w akcji antynarkotykowej, wydaje zza krat rozkaz odnalezienia i zlikwidowania agenta. Broker i jego córeczka są w niebezpieczeństwie.
"W obronie własnej" - TV Puls, godz. 20:00

Kobiety z Ligi okupują wejście do domu Gracieli. Ale Bandida nasyła na nie policję. Maria jest zazdrosna o męża. W końcu mówi mu, że wie o jego eskapadach do burdelu Bandidy. Javier na drugiej randce wystawia Esperanzę do wiatru. Dziewczyna jest załamana. Matka Concepción mówi Catalinie, że odchodzi na emeryturę. Na jej miejsce przyjedzie Matka Alicia. David Tovar zaprasza do domu Bandidy Ordoeza. Graciela jest wściekła i ma ochotę go zabić. W końcu go wyrzuca mierząc do niego z pistoletu.
"La Bandida" odcinek 37. - TVP1, godz. 20:15

Druga część koncertu "Festiwal Muzyki Tanecznej". Tym razem do wspólnej zabawy zaprasza DJ Marek Sierocki. Na scenie wystąpią gwiazdy z Polski i z zagranicy, między innymi: Fun Factory, Dr Alban, Zenon Martyniuk, Weekend, 2Unlimited, After Party, Piękni i Młodzi, Boys. Zrealizowane z rozmachem widowisko sprawi, że będzie to gorący weekend pełen pozytywnych wibracji, hitów tanecznych i wspólnego śpiewania.
Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020 cz. 2 - TVP2, godz. 20:45

Odległa przyszłość. Dzięki osiągnięciom nauki każdy obywatel może sobie wszczepić wymarzone wspomnienia. Robotnik Douglas Quaid (Schwarzenegger) od dawna marzy o wyprawie na Marsa i postanawia zafundować sobie wspomnienia z takiej wycieczki. Podczas zabiegu okazuje się, że wcale nie jest Douglasem Quaidem i że w przeszłości naprawdę była na Marsie. Od tej chwili Douglas zaczyna walkę z tajemniczymi nieznajomymi, którzy usiłują go zabić... Znakomite kino rozrywkowe.
"Pamięć absolutna" - TVN, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 9.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×