Program telewizyjny na piątek, 11.01.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 11.01.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "Jak rozpętałem II wojnę światową", "Megamocny", "Matrix", "Samba", "U Pana Boga za piecem" i "Niesamowity Spider-Man". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 11 stycznia 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 11.01.2019 r.:

Piękny młodzieniec Dorian Gray przybywa do Londynu, gdzie podczas jednego z przyjęć poznaje malarza Basila Hallwarda, który postanawia namalować jego portret. Jednocześnie przedstawia modela demonicznemu Henry'emu Wottonowi. Arystokrata przekonuje Doriana o jego wyjątkowości i sprawia, że pragnie on na zawsze zachować urodę i młodość. Gdy chłopak pierwszy raz widzi swój portret, wypowiada życzenie, że chce wiecznie pozostać taki, jak na obrazie. Od tej pory próżność i egoizm kierują jego życiem.
"Dorian Gray" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Błyskotliwy złoczyńca Megamocny od lat próbuje zdobyć kontrolę nad Metro City. Na jego drodze zawsze staje superbohater Metro Man. Nadchodzi dzień, kiedy złoczyńcy udaje się pokonać przeciwnika. Triumf Megamocnego nie trwa długo. Znudzony geniusz postanawia stworzyć sobie nowego przeciwnika. Ten szybko wymyka się spod kontroli, siejąc chaos i zniszczenie.
"Megamocny" - TVN7, godz. 20:00

Franek trafia do Włoch. Przypadkowa dekonspiracja w obecności włoskiego faszysty zmusza go do przywdziania niemieckiego munduru. Niemcy aresztują go jako dezertera i odsyłają na front wschodni. Franek wyskakuje z samolotu ze spadochronem i ląduje w Polsce. Po wielu perypetiach wreszcie trafia do partyzantów i zdobywa ich zaufanie.
"Jak rozpętałem II wojnę światową" - Polsat, godz. 20:10

Autokar pełen handlarzy zza Buga, udających się na przygraniczny bazar, przekracza wschodnią granicę. W lesie autobus zostaje napadnięty. Przestępcy zmuszają handlarzy do zapłacenia haraczu. Wśród pokrzywdzonych jest młoda kobieta, Marusia. Jako jedyna decyduje się zawiadomić policję. Najbliżej ma do komisariatu w Królowym Moście. Proboszcz, faktycznie osoba numer jeden w okolicy, umieszcza ją w domu młodego organisty. Urocza dziewczyna od razu wpada chłopakowi w oko.
"U Pana Boga za piecem" - TVP2, godz. 20:45

Wiele wskazuje na to, że Peter Parker znakomicie się czuje w roli walczącego ze złem Spider-Mana. Niestety, wszystko ma swoją cenę. Codzienne zmagania i ciążąca na nim odpowiedzialność zaczynają mu doskwierać. Co gorsza, w Nowym Jorku pojawia się mroczny Electro. Spider-Man musi stawić czoła potężnemu wrogowi i ocalić miasto przed zagładą.
"Niesamowity Spider-Man" - Polsat, godz. 21:45

Ona i on wiodą wolne od trosk życie w miejscu, które można nazwać rajem. Pewnego dnia ich spokój zostaje zakłócony przez parę nieznajomych. W tajemniczy sposób są oni związani z cierpiącym na pisarską niemoc twórczą panem domu. Miłość i wzajemne zaufanie między gospodarzami szybko zostają wystawione na próbę.
"Mother!" - HBO, godz. 22:05

Thomas Anderson wiedzie podwójne życie - jest programistą w dużym koncernie i genialnym hakerem o pseudonimie Neo. Od dłuższego czasu instynkt podpowiada mu, że coś dzieje się z otaczającym światem, a pytanie, czym jest matrix, spędza mu sen z powiek. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz, który obiecuje, że odkryje prawdę o rzeczywistości. Okazuje się, że życie jest tylko symulacją, kontrolowaną przez programy komputerowe. Tylko Neo może zmienić ten ponury stan rzeczy.
"Matrix" - TVN, godz. 22:10

Pochodzący z Senegalu Samba od dziesięciu lat mieszka w Paryżu. Zmywa naczynia w paryskim hotelu, czeka na szansę zalegalizowania pobytu. Marzenia kończą się, gdy wskutek pomyłki zostaje aresztowany i trafia do ośrodka, skąd ma być deportowany. Tam odwiedzają go dwie wolontariuszki. Po latach pracy w korporacji Alice próbuje znaleźć w życiu sens poprzez pomoc nielegalnym imigrantom. Dla niej to część terapii. Bardziej doświadczona Manu ostrzega koleżankę, by nie angażowała się w sprawy podopiecznych, ale Alice ignoruje dobre rady.
"Samba" - TVP1, godz. 22:30

Zobacz galerię

Wspieramy WOŚP!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na piątek, 11.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×