Program telewizyjny na piątek, 11.06.2021. Co obejrzeć 11 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Piątek, 11 czerwca - co dziś w TV? Sprawdź aktualny program tv na piątek. Przed nami ceremonia otwarcia Euro 2020 oraz m.in. "Ja, robot", "Starcie tytanów" i "Wilkołak". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 11.06.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 11 czerwca 2021 r.:

Grecki heros Perseusz, syn Zeusa i księżniczki Danae, nosi w sobie boską moc. Niestety, nie jest na tyle silny, aby uchronić rodzinę przed mściwym bogiem śmierci, Hadesem. Bóg ciemności jest żądny krwi i władzy. Marzy o odebraniu Zeusowi mocy i przejęciu kontroli nad Ziemią. Zrozpaczony Perseusz postanawia poprowadzić wyprawę do krainy umarłych. Wierzy, że uda mu się pokonać Hadesa, a tym samym ocalić świat przed chaosem. Razem z grupą śmiałków przeciwstawi się przeznaczeniu i stoczy walkę z demonami oraz przeraźliwymi bestiami.
"Starcie tytanów" - TVN, godz. 20:05

W meczu otwarcia UEFA Euro zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego powinni zdobyć trzy punkty. Ich drużyna zajmuje miejsce w czołowej dziesiątce rankingu FIFA. Niebiescy i Gwiazdy Półksiężyca po raz ostatni zagrali na UEFA Euro w roku 2000. Włosi, późniejsi srebrni medaliści turnieju, pokonali wtedy przeciwników, strzelając dwie bramki i tracąc jedną. Ekipa z Półwyspu Apenińskiego ma w składzie tak świetnych napastników jak Ciro Immobile, Lorenzo Insigne i Andrea Belotti.
Euro 2020. Ceremonia otwarcia i Grupa A: Turcja - Włochy - TVP1, godz. 20:35

Bez względu na charakter wesela John i Jeremy przestrzegają sprawdzonego już zresztą wielokrotnie mechanizmu - zostają gośćmi weselnymi, po czym poznają i podrywają kobiety podekscytowane samą myślą o małżeństwie. U schyłku kolejnego udanego sezonu weselnego Jeremy dowiaduje się, że córka ministra skarbu ma wyjść za mąż, co zapewne stanie się wydarzeniem towarzyskim roku. John i Jeremy niezwłocznie gromadzą szczegółowe informacje oraz identyfikują druhny panny młodej, Claire i Glorię, które zamierzają uwieść.
"Polowanie na druhny" - TVN7, godz. 21:35

Rok 2035. Wskutek niebywałego rozwoju techniki najlepszym przyjacielem człowieka jest robot. Maszyny potrafią gotować obiady i sprzątać, kierują samolotami, a nawet opiekują się dziećmi. Są niegroźne, ponieważ zaprogramowano im zakaz krzywdzenia istot ludzkich. Projektant nowej serii, naukowiec Alfred Lanning, wypada z okna drapacza chmur. Detektyw Del Spooner podejrzewa, że wielki konstruktor został zabity przez robota. Jeśli nowoczesne maszyny rzeczywiście wymknęły się spod kontroli, gatunkowi ludzkiemu grozi zagłada.
"Ja, robot" - Polsat, godz. 22:00

Rok 1891. Pochodzący z arystokratycznej rodziny sławny aktor Lawrence Talbot przyjeżdża z USA do rodzinnej Anglii. Dowiaduje się o nagłej śmierci brata. Po przybyciu do rodzinnej posiadłości aktor poznaje niepokojące okolicznościach śmierci Bena, który został rozszarpany przez tajemnicze monstrum. Lawrence postanawia wyjaśnić sprawę. Trop prowadzi do obozu Cyganów. Tu Talbot zostaje ugryziony przez bestię. Wkrótce mężczyzna zaczyna się przemieniać w potwora. Jego śladem podąża inspektor Scotland Yardu Francis Abberline.
"Wilkołak" - TVP Kultura, godz. 22:15

Wydawało się, że ich miłość przetrwa nawet najtrudniejsze momenty w życiu. Mieszkają w Monachium, ona jest sędzią, on śledczym. Ulla i Jan uchodzili za parę marzeń, ale po 20 latach ich małżeństwo się rozpadło, nie są już razem. Teraz łączy ich tylko miłość do 17 - letniej córki Julii, która nadal jest ich oczkiem w głowie. Kochają ją, ufają i dla niej są gotowi razem zrobić wszystko, choć różnią się znacznie w kwestii wychowania dziecka. Kiedy Julia jedzie autostopem z przyjaciółką do Włoch, na koncert ulubionego zespołu muzycznego, który ma się odbyć w Weronie, początkowo rodzice się zgadzają. Okazuje się jednak, że ich córka ma się spotkać po raz pierwszy z ukochanym, którego dotychczas znała jedynie z Internetu. Obok tego faktu Jan i Ulla nie mogą przejść obojętnie. Targani najgorszymi domysłami, co może się wydarzyć w podróży, każde z osobna rusza na motorze w pogoń za Julią. Ostatecznie jednak łączą siły, by już wspólnie ratować córkę.
"Wyprawa do Werony" - TVP2, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 11.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×