Program telewizyjny na piątek, 11.10.2019. Co obejrzeć 11 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas na piątek, 11 października 2019 roku. Na jaki film bądź program się dzisiaj skusicie? Oj, wybór nie będzie prosty! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 11.10.2019.

Multimedia

Program tv na piątek, 11.10.2019 r.:

Zespół badawczy składający się z naukowców, żołnierzy i poszukiwaczy przygód wyrusza na tajemniczą i od wieków fascynującą ludzi małą wyspę na Pacyfiku. Niezwykła kraina szybko zaczyna przerażać uczestników ekspedycji. Boleśnie przyjdzie im się przekonać, że człowiek - mimo wiedzy i siły - nie jest w stanie podporządkować sobie dzikiej natury. Kiedy podróżnicy zapuszczają się na terytorium należące do legendarnego Konga, ich misja zaczyna przypominać dramatyczną walkę o przetrwanie.
"Kong: Wyspa Czaszki" - TVN, godz. 20:00

Świat przyszłości. Prawie wszystkie aspekty życia są kontrolowane przez zaawansowaną technologię. Grey i jego żona są ofiarami napadu. Kobieta umiera, a Grey zostaje sparaliżowany. Mężczyzna chce się zemścić, jednak nie jest w stanie samodzielnie się poruszać, a tym bardziej wymierzyć sprawiedliwości. Postanawia poddać się eksperymentalnemu zabiegowi wszczepienia chipa komputerowego o nazwie Stem. Za pomocą nowego oprogramowania Grey jest w stanie wytropić przestępców.
"Ulepszenie" - CANAL+, godz. 21:00

Lazzaro jest młodym poczciwcem, który często brany jest za pomyleńca. Tancredi to natomiast szlachcic o bardzo wybujałej wyobraźni. Odbywaj żyją w odizolowanej wiosce pasterskiej o nazwie Inviolata, którą rządzi królowa imperium tytoniowego i jednocześnie matka drugiego, markiza Alfonsina de Luna. Pewnego dnia Tancredi prosi Lazzaro o pomoc w upozorowaniu swojego porwania. Ten dziwny i niespodziewany sojusz jest objawieniem dla Lazzaro i owocuje rozwojem niecodziennej przyjaźni.
"Szczęśliwy Lazzaro" - Cinemax 2, godz. 22:20

Sprawiający kłopoty wychowawcze młodzi ludzie, wysłani przez zamożnych rodziców do specjalnego ośrodka na odludnej wyspie, mają być poddani resocjalizacji. Wkrótce przejdą prawdziwą szkołę życia. Ośrodek zostaje bowiem opanowany przez grupę przestępców, którzy za uwolnienie przebywających tam nastolatków żądają od ich rodziców miliardowego okupu. Młodzi zakładnicy szybko uświadamiają sobie, że mają do czynienia z wyjątkowo okrutnymi ludźmi. Aby przeżyć, muszą połączyć siły i stanąć do walki z gotowymi na wszystko napastnikami.
"Miliardowy okup" - TVP1, godz. 22:45

Grace mieszka w Teksasie. Przygotowuje się do matury i dorabia w lokalnym barze. Dziewczyna przez cztery lata zbierała pieniądze na wycieczkę do Europy, ponieważ marzy o zwiedzeniu Paryża. W końcu wyrusza w podróż. Towarzyszą jej przyjaciółka Emma oraz córka ojczyma, Meg. Z początku są rozczarowane. W czasie zwiedzania wieży Eiffela Amerykanki odłączają się od wycieczki. Nie udaje im się dogonić autokaru. W wyniku niezwykłego zbiegu okoliczności trafiają do Monte Carlo.
"Monte Carlo" - TVP2, godz. 23:25

James Kirk to młody, pewny siebie adept Akademii Gwiezdnej Floty. Choć cechują go dobra intuicja, odwaga i lojalność, jako kapitan U.S.S. Enterprise wciąż zachowuje się, jakby zasady go nie obowiązywały. Po misji, podczas której złamał jedną z podstawowych dyrektyw Gwiezdnej Floty, traci dowództwo nad statkiem i zostaje zdegradowany. Admirał Pike daje mu szansę na powrót do służby. Wkrótce Kirk będzie miał okazję, by pokazać swojemu mentorowi, że jest odpowiedzialnym kapitanem gotowym do najwyższego poświęcenia, by ratować załogę.
"W ciemność. Star Trek" - Polsat, godz. 23:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 11.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×