Program telewizyjny na piątek, 12.02.2021. Co obejrzeć 12 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 12 lutego 2021 roku! Dzisiaj w telewizji czekają na was świetne filmy, popularne seriale oraz ekscytujące programy rozrywkowe! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 12.02.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 12 lutego 2021 r.:

Wydaje się, że Shrek ma już wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Kochającą Fionę, oddanych przyjaciół i gromadkę dzieci. Trochę jednak tęskni za czasami, gdy mógł czuć się jak prawdziwy ogr, postrach całej okolicy. Postanawia podpisać kontrakt z tajemniczym magikiem, który sprawia, że jego życzenie się spełnia. Życie w alternatywnym świecie szybko zmienia się jednak w koszmar. Shrek musi za wszelką cenę odwrócić zaklęcie.
"Shrek Forever" - godz. 20:00 w Polsacie

Mistrz Gregory, siódmy syn siódmego syna, w nierównej walce z siłami zła pokonał przerażającą wiedźmę. Na wiele lat w okolicy zapanował spokój. Ale dni Mistrza są policzone i wie, że wiedźma powróci, dlatego od dawna szuka swego następcy. Żaden kandydat dotąd nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei. Ostatecznie pod opiekę Mistrza trafia Thomas. To właśnie on musi stawić czoła wiedźmie, która pragnie, by zło wróciło na ziemię.
"Siódmy syn" - godz. 20:05 w TVN

Perypetie kilkunastu osób z Baltimore. Janine zaczyna nużyć życie w małżeństwie, a do tego czuje się zaniedbywana przez swojego męża, Bena, który zresztą ma romans ze swoją koleżanką z pracy. Gigi, szaleńczo zakochana w pewnym mężczyźnie, przypadkowo poznaje w barze uroczego Alexa. Mary, seryjna randkowiczka, zastanawia się na czym może polegać miłość w dzisiejszych czasach. Neil i Beth stają przed trudnym wyzwaniem - ratowaniem ich, niegdyś udanego, związku.
"Kobiety pragną bardziej" - godz. 20:35 w TVN7

Gwiazdy znów dadzą czadu w show Elżbiety Romanowskiej! Tym razem w zabawnych konkurencjach sprawdzą się Ewa Kasprzyk, Dominika Gwit, Magda Narożna, Aleksander Sikora, Norbi i Wojtek Kowalczyk. Pojawi się także nowa konkurencja - "Zabawa Pełną Gębą", w której gwiazdy spróbują wypowiedzieć hasła mając w ustach rozwieraki stomatologiczne. W finale będzie oczywiście rządzić słynna Krzywa Scena!
"Anything goes. Ale jazda!" - godz. 21:50 w TVP2

Sylwia postanawia porozmawiać z Martą. Tymczasem ona spotyka się z Traczykiem i zdradza wójtowi, że dom, w którym mieszka Sylwia, jest własnością fundacji "Coexist", a Dawid od lat nie płaci czynszu. Jacek i Dorcia spędzają razem czas. Nie podoba się to Bondyrze, który boi się, że Australijczyk zabierze jego córkę na antypody. Owca Miczurina, Masza, ucieka przed wężem. Gdy właściciel zwierzęcia orientuje się, że Masza zniknęła, zawiadamia policję.
"Blondynka" odc. 105 - godz. 21:55 w TVP1

W niedalekiej przyszłości pozostali przy życiu mutanci są nieustannie tropieni przez Strażników. By przetrwać, mutanci muszą sprawić, by mordercze maszyny nigdy nie powstały. Woverine ma cofnąć się do lat 70. XX w., odnaleźć Charlesa Xaviera i Magneta, namówić ich do współpracy i powstrzymać Mystique przed zabójstwem naukowca Bolivara Traska,którego śmierć spowodowała wdrożenie programu Strażników.
"X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" - godz. 22:00 w Polsacie

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 12.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • ARTUR ROSZYK (gość)

    Kiedy będzie ten film na telewizi

    12.02.2021 17:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×