Program telewizyjny na piątek, 12.07.2019. Co obejrzeć 12 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami początek weekendu - piątek, 12 lipca 2019! Co obejrzeć w TV? W programie telewizyjnym m. in. "Instellar", druga część "Stowarzyszenia wędrujących dżinsów", "Twarda sztuka" czy "Mów mi Vincent"! Sprawdź program TV na piątek, 12.07.2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 12.07.2019 r.:

Ziemia w niedalekiej przyszłości. Planeta jest sukcesywnie niszczona przez klęski suszy, a ludziom grozi wyginięcie. Naukowcy nieoczekiwanie odkrywają możliwość podróżowania poza granice Układu Słonecznego. Grupa astronautów wyrusza w najważniejszą w dziejach ludzkości podróż - muszą znaleźć miejsce, gdzie gatunek ludzki będzie mógł przetrwać. Na czele załogi staje Cooper, były pilot NASA, który obecnie zajmuje się uprawą roli.
"Interstellar" - TVN, godz. 20:00

Trwają wakacje. Cztery przyjaciółki wkrótce rozpoczną pierwszy rok nauki w college'u. Carmen podejmuje pracę za kulisami festiwalu teatralnego w Vermont. Niespodziewanie dostaje rolę. Staje się też obiektem zainteresowania przystojnego chłopaka. Tibby jest pochłonięta pracą nad filmem. Angażuje się w związek z Brianem McBrianem. Bridget wyrusza do Turcji na wykopaliska archeologiczne. Lena próbuje poradzić sobie po rozstaniu z Kostasem. Studiuje w Rhode Island School of Design.
"Stowarzyszenie wędrujących dżinsów II" - TVN7, godz. 20:00

Lily nie potrafi poradzić sobie z nadpobudliwą i nieokrzesaną córką, która nieustannie popada w tarapaty. Gdy Rachel powoduje wypadek samochodowy, Lilly podejmuje ostateczną próbę okiełznania jej. Zabiera ją do mormońskiej osady w stanie Idaho, do swojej matki. Georgia to kobieta o niezłomnych zasadach, która zawsze stawia na pierwszym miejscu Boga i pracę. Wobec siebie i bliskich stosuje żelazną dyscyplinę, a każde odstąpienie od reguł jest przez nią surowo karane.
"Twarda sztuka" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Początek lat sześćdziesiątych XX wieku. Świat żyje w cieniu potencjalnego konfliktu, który może wybuchnąć między Stanami Zjednoczonymi i ZSRR. Niektórzy chcą, by wojna rozpoczęła się jak najszybciej. Należą do nich członkowie elitarnego Hellfire Club, któremu przewodzi obdarzony potężnymi mocami Sebastian Shaw. Na trop jego intrygi wpada dwójka młodych mutantów - Charles Xavier Erik Lehnsherr. Mimo dzielących ich różnic w pochodzeniu i światopoglądzie postanawiają połączyć siły, by przeciwstawić się nikczemnemu Shawowi.
"X-Men: Pierwsza klasa" - Polsat, godz. 20:10

Pracująca samotna matka, Maggie, wraz z synem Oliverem wprowadza się do domu na Brooklynie. Zostawia chłopaka pod opieką mrukliwego mizantropa z sąsiedztwa, Vincenta. Ten zabiera podopiecznego do miejsc, w których jest częstym gościem - na wyścigi konne, do klubu ze striptizem i do baru. Często towarzyszy im ciężarna striptizerka, Daka. Z czasem pomiędzy zgryźliwym, cierpiącym na brak gotówki Vincentem i chłopcem rodzi się więź.
"Mów mi Vincent" - TVP2, godz. 20:10

Po dwudziestu latach małżeństwa Oliver Watson zostaje sam z trójką dzieci. Z dnia na dzień musi wziąć na siebie te obowiązki, którymi dotychczas zajmowała się jego żona Sarah. Olivier nie radzi sobie w nowej sytuacji. Jego dzieci boleśnie przeżywają odejście matki. Ogarnięty pragnieniem ucieczki od tragedii i rozczarowań Olivier przyjmuje propozycję pracy w odległym Los Angeles. Tam spotyka kobietę, której miłość przywraca mu wiarę w siebie.
"Tatuś" - TVP1, godz. 21:30

Akcja filmu rozgrywa się w prehistorycznym świecie, w którym magia miesza się z codziennością, a bohaterowie toczą bezwzględną walkę o przetrwanie. Młody wojownik Conan zamierza zaprowadzić pewien porządek w rzeczywistości opanowanej przez przemoc i chaos. W przeszłości bezwzględny Thulsa Doom brutalnie zamordował jego rodziców. Conan nigdy nie zapomniał o tej zbrodni. W imię zemsty postanawia zabić wroga. W drodze spotyka "królową złodziei", Valerię. Razem z nią rozpoczyna życie pełne przygód i niebezpieczeństw.
"Conan barbarzyńca" - Polsat, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 12.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×