Program telewizyjny na piątek, 14.05.2021. Co obejrzeć 14 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 14 maja 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was doskonałe filmy i seriale! Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 14.05.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 14 maja 2021 r.:

Niektóre idee są jak koktajl Mołotowa i stają się zarzewiem buntu. Inne wietrzeją i stają się śmieszne, a jeszcze inne mają uniwersalną moc zmiany spojrzenia na świat. Cate Blanchett wciela się w 13 postaci, które wygłaszają na ekranie fragmenty słynnych manifestów artystycznych autorstwa pisarzy i reżyserów, malarzy i tancerzy, rzeźbiarzy i poetów, filozofów i architektów.
"Manifesto" - TVP Kultura, godz. 20:05

W południowym Bostonie policja wypowiada wojnę mafii. Powstaje ściśle tajny projekt, od którego zależy powodzenie całej misji. Agent Billy Costigan musi wejść w mafijne struktury, którymi dowodzi Frank Costello. W czasie gdy Billy stara się pozyskać zaufanie mafijnego bossa, do policji podstępem dostaje się przestępca Sullivan, którego zadaniem jest monitorowanie policyjnych ruchów i zdobywanie najświeższych informacji na temat postępów misji związanej z rozbiciem mafii.
"Infiltracja" - TVN, godz. 20:10

W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki otrzymuje od pułkownika SB zadanie przeniknięcia do struktur "Solidarności" w Suwałkach. Wyposażony we wspólne zdjęcie z Lechem Wałęsą Ochódzki udaje się do Suwałk. Zostaje ogłoszony stan wojenny. Po spowodowaniu wypadku samochodowego Ochódzki pożyczonym autem wraca do stolicy. Zostaje zatrzymany przez patrol. W bagażniku samochodu znajdują się solidarnościowe ulotki. Bojąc się aresztowania, Ochódzki rzuca się do ucieczki. Przez przypadek unieszkodliwia ścigający go czołg i staje się bohaterem podziemia.
"Rozmowy kontrolowane" - TVP 1, godz. 21:55

Cezar i jego małpy zostają uwikłane w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Po ciężkich walkach małpy ponoszą coraz większe straty. W końcu dochodzi do spotkania Cezara z Pułkownikiem twarzą w twarz. Rozgrywa się bitwa, w której stawką jest przyszłość obu gatunków.
"Wojna o planetę małp" - Polsat, godz. 22:05

Po przegranej walce Rocky Balboa - ze względu na kontuzję i sprawy rodzinne - postanawia zrezygnować z zawodowego boksu. Fani sportu domagają się jednak rewanżu. Rocky spodziewa się dziecka, ma kłopoty ze znalezieniem pracy i spłatą kredytu. Choć jest świadomy ryzyka odnowienia kontuzji oka, zdaje sobie sprawę, że nie ucieknie przed swoim prawdziwym powołaniem i musi przygotować się do najważniejszej walki swojego życia.
"Rocky II" - TV Puls, godz. 22:10

Artiom Kołczin zostaje trenerem boksu. Nie odnosi jednak sukcesu, ponieważ jego zawodnicy zostają jeden po drugim pokonani przez boksera z południowej Afryki. Artiom podejrzewa, że przeciwnik używa niedozwolonych technik. By to wyjaśnić, wyrusza w podróż do Hongkongu. Tam nieoczekiwanie sam będzie musiał stanąć w ringu.
"Walka z cieniem. Ostatnia runda" - TV6, godz. 23:00

Tom Wright i jego żona Anna odziedziczyli popadający w ruinę dom. Zadłużają się, próbując go wyremontować. Pewnego dnia Wrightowie odkrywają, że wynajmujący od nich mieszkanie sąsiad nie żyje. Oficjalną przyczyną zgonu jest przedawkowanie heroiny. Podczas sprzątania apartamentu małżonkowie znajdują torbę z pieniędzmi. Zatrzymują ją dla siebie. Gdy wydają część pieniędzy, ściągają na siebie uwagę podejrzliwego detektywa Haldena oraz przestępców, którzy chcą odzyskać łup.
"Dobrzy ludzie" - TVP 1, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 14.05.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×