Program telewizyjny na piątek, 15.01.2021. Co obejrzeć w piątek, 15 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Tak prezentuje się program tv na piątek. 15 stycznia 2021 roku w telewizji m.in. przygody rybki Nemo i dalsze perypetie serialowej blondynki. Co jeszcze polecamy zobaczyć w piątek w tv? Sprawdź program telewizyjny na 15 stycznia.

Multimedia

Program tv na piątek, 15 stycznia 2021 r.:

Wielka Rafa Koralowa. Mały Nemo niespodziewanie trafia z oceanu wprost do akwarium w gabinecie dentystycznym w Sydney. Jego ojciec Marlin, choć cierpi na lęk przed otwartym oceanem, wyrusza synkowi na ratunek. W tej niezwykłej podróży towarzyszy mu zapominalska Dory. Tak się zaczyna jedna z najwspanialszych podwodnych przygód.
"Gdzie jest Nemo" - Polsat, godz. 20:00

Drużyna pierścienia uległa rozproszeniu: Boromir nie żyje, Merry i Pippin dostali się do niewoli, a Aragorn, Legolas i Gimli znaleźli nowych sprzymierzeńców. Mimo tych przeszkód wyprawa trwa. Frodo Baggins i jego ogrodnik Samwise Gamgee podążają w stronę Mordoru, aby tam - w ogniu Góry Przeznaczenia - dopełnił się los pierścienia. Po drodze chwytają Golluma, jednego z wcześniejszych posiadaczy klejnotu, i zmuszają go, by wskazał im drogę do mrocznej krainy. Tymczasem czarodziej Saruman i Sauron sprzymierzają się w celu unicestwienia ludzkości.
"Władca Pierścieni: Dwie wieże" - TVN, godz. 20:05

Peter Bretter jest muzykiem. Marzy o wystawieniu lalkowego musicalu o Drakuli poszukującym prawdziwej miłości. Jest w związku z Sarą Marshall, gwiazdą popularnego serialu kryminalnego. Pewnego dnia dziewczyna odchodzi. Peter za radą brata, Briana, wyjeżdża na wakacje do kurortu na Hawajach. Ma nadzieję wyleczyć złamane serce i zapomnieć o ukochanej. Okazuje się, że w tym samym hotelu wynajęli pokój Sarah i jej nowy partner, słynny rockman Aldous Snow. Cierpienie Petera dostrzega atrakcyjna recepcjonistka Rachel Jansen i postanawia mu pomóc.
"Chłopaki też płaczą" - TVN7, godz. 20:30

Dawid budzi się w szpitalu. Jest przy nim Marta. Na wieść o tym, że Sylwia wie o dziecku, mężczyzna wpada w złość. Wyrzuca Martę za drzwi, wkrótce potem ucieka ze szpitala. Sylwia dowiaduje się, że jej mąż odzyskał przytomność. Pojawia się w szpitalu, ale Dawida już tam nie ma. Na czas leczenia nogi Jasiuni, doktor zajmuje się gotowaniem. Gdy przychodzi pora na obiad, prosi o pomoc Kozyrę i księdza Błażejczyka. Majka, Manej i Paweł uruchamiają program, dzięki któremu w schronisku mogłyby być przechowywane psy osób wyjeżdżających na wakacje.
"Blondynka" sezon 9, odcinek 101. - TVP1, godz. 21:00

W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki otrzymuje od pułkownika SB zadanie przeniknięcia do struktur "Solidarności" w Suwałkach. Wyposażony we wspólne zdjęcie z Lechem Wałęsą Ochódzki udaje się do Suwałk. Zostaje ogłoszony stan wojenny. Po spowodowaniu wypadku samochodowego Ochódzki pożyczonym autem wraca do stolicy. Zostaje zatrzymany przez patrol. W bagażniku samochodu znajdują się solidarnościowe ulotki. Bojąc się aresztowania, Ochódzki rzuca się do ucieczki. Przez przypadek unieszkodliwia ścigający go czołg i staje się bohaterem podziemia.
"Rozmowy kontrolowane" - TVP1, godz. 22:00

Brytyjska Północna Ameryka, rok 1845. Nastoletni James Howlett i jego przyjaciel Victor Creed dowiadują się, że są braćmi. Szok spowodowany śmiercią rodziców zapoczątkował u Jamesa mutacje - chłopak zyskał nadprzyrodzone zdolności. Jako Logan walczył w kolejnych wojnach. Towarzyszył mu Victor, który posiadł podobne moce. Za sprawą pułkownika Strykera bracia zostali włączeni do organizacji wojskowej. Po akcji w Nigerii Logan porzucił służbę. Sześć lat później Stryker odnajduje go i prosi o pomoc w unieszkodliwieniu brata.
"X-Men Geneza: Wolverine" - Polsat, godz. 22:10

Jack jest młodym biznesmenem. Dręczy go uczucie pustki. Mężczyzna zapada na chroniczną bezsenność. Pomocy szuka w terapeutycznych grupach wsparcia. Poznaje tam cyniczną Marlę, która zbiorową psychoterapię traktuje jak darmową rozrywkę. Pewnego dnia w samolocie mężczyzna poznaje tajemniczego Tylera Durdena. Gdy mieszkanie Jacka wylatuje w powietrze, Tyler proponuje, aby zamieszkał u niego. Obaj zaczynają toczyć między sobą walki bokserskie, w których z czasem bierze udział coraz więcej uczestników. Powstaje elitarny, tajny klub walk.
"Podziemny krąg" - TVP2, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 15.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×