Program telewizyjny na piątek, 15.02.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami początek weekendu - piątek 15 lutego 2019 roku. Dziś w telewizji każdy znajdzie coś dla siebie - serial, film science-fiction, filmy przygodowe czy komedie romantyczne. Co jeszcze? Sprawdźcie, co warto obejrzeć w piątek, 15.02.2019 w TV!

Multimedia

Program tv na piątek, 15.02.2019 r.:

Tripp ma ciekawą pracę, powodzenie u kobiet i sprawdzonych kolegów. Dzięki rodzicom, z którymi mieszka, wiedzie beztroskie życie. Jednak po 35 latach opieki nad jedynakiem matka i ojciec postanawiają pozbyć się syna z domu. Ma im w tym pomóc atrakcyjna i inteligentna Paula, która ma rozkochać w sobie Trippa i nakłonić go do wyprowadzki. Kobieta robi to bez trudu, lecz za późno zaczyna zdawać sobie sprawę, że sama straciła głowę dla mężczyzny. Tymczasem on, przejrzawszy intrygę rodziców, szykuje zemstę.
"Miłość na zamówienie" - TVN Fabuła, godz. 20:00

NASA odkrywa planetę, na której panują warunki zbliżone do ziemskich. W odpowiedzi na wysłany przez ludzi sygnał na Ziemi pojawia się pięć obiektów, z których jeden rozbija się w Hongkongu, a cztery pozostałe lądują na wodach w pobliżu Hawajów. Admirał Shane wysyła patrol złożony z dwóch amerykańskich i jednego japońskiego niszczyciela. Obcy zamykają okręty w polu siłowym, niszczą dwa z nich. Na trzecim, uszkodzonym, Alex Hopper obejmuje dowództwo. Musi podjąć walkę z wrogiem i powstrzymać go przed ściągnięciem posiłków.
"Battleship: Bitwa o Ziemię" - TVN, godz. 20:00

Trzecia część ekranizacji "Opowieści z Narnii", słynnej sagi autorstwa C.S. Lewisa. Łucja i Edmund Pevensie wraz ze swoim antypatycznym kuzynem, Eustachym powracają do królestwa Narnii. Przyłączają się do dawnego towarzysza, króla Kaspiana, który wyrusza w niebezpieczną podróż na swoim statku "Wędrowcu do świtu". Wyprawa ma na celu odnalezienie siedmiu mieczy podarowanych zaginionym narnijskim baronom przez lwa Aslana. Od powodzenia misji zależeć będzie los całego królestwa.
"Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu" - Polsat, godz. 20:05

Hubert odbywa szczerą rozmowę z bratem i dziękuje Markowi za uratowanie Stasia. Pyrka wyznaje, że wrócił zza oceanu na krótko w interesach. Okazuje się, że Polonia w Chicago oszalała na punkcie Ricardo. Hubert chce zorganizować Gawronowi trasę koncertową w USA. Oliwka nie poprzestaje na jednorazowym spotkaniu z rodzicami Mii. Postanawia ich odwiedzać regularnie, co zastanawia Kajtka. Na trening Celiny z Frankiem i księdzem Tadeuszem przychodzi Radek. Gdy Lidka się o tym dowiaduje, robi mężowi scenę zazdrości, zupełnie tracąc nad sobą panowanie.
"Barwy szczęścia" odcinek 2003. - TVP2, godz. 20:10

Lidka spoliczkuje Radka! Zrobi mu scenę zazdrości o Celinę! Zobacz więcej

Agent IMF Ethan Hunt i jego elitarny zespół zostają oskarżeni o zorganizowanie ataku bombowego na Kremlu. W konsekwencji wszyscy agenci zostają zwolnieni ze służby. Pozostawiony bez środków i wsparcia Ethan musi znaleźć sposób, żeby oczyścić dobre imię agencji i uniemożliwić przeprowadzenie kolejnego ataku. Pokój na świecie po raz kolejny wisi na włosku.
"Mission: Impossible - Ghost Protocol" - TVN7, godz. 22:15

Lata 30. XX. Archeolog dr Indiana Jones w czasie jednej z niecodziennych ekspedycji jedzie do Szanghaju. Wdaje się w awanturę w klubie nocnym, po czym trafia do indyjskiej dżungli. Tu znajduje tajemniczą kopalnię, gdzie dzieci są zmuszane do niewolniczej pracy. Nad procederem sprawuje władzę zbrodnicza sekta wyznawców bogini Kali. By ocalić dzieci, archeolog musi stawić czoła mordercom. Indiana uzyskuje pomoc w osobach szansonistki z klubu nocnego, Willie Scott, i 12-letniego Azjaty - Shorta Rounda.
"Indiana Jones i Świątynia Zagłady" - Polsat, godz. 22:30

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na piątek, 15.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×