Program telewizyjny na piątek, 16.08.2019. Co obejrzeć 16 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na piątek - co dziś w TV? Oto nasze telewizyjne propozycje na dobry początek weekendu. Program tv na 16 sierpnia to m.in. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2019, kolejny odcinek "Zniewolonej", komedia romantyczna "Cztery wesela i pogrzeb" oraz "Złoto pustyni". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 16 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 16.08.2019 r.:

Patience Phillips jest utalentowaną, ale niezwykle nieśmiałą projektantką grafiki reklamowej. Pracuje w koncernie kosmetycznym. Kiedy przypadkowo podsłuchuje rozmowę nieprzeznaczoną dla jej uszu, ginie. W tajemniczy sposób odradza się, ale nie jest już tą Patience co dawniej. Rodzi się jej druga natura, zwinna, uwodzicielska, obdarzona czułymi zmysłami i niebezpieczna - natura kobiety kota, która ostrzy pazury i wyrusza na polowanie, by wyrównać stare rachunki.
"Kobieta-kot" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Nowy rok szkolny w Hogwarcie zapowiada się emocjonująco. "Sami Wiecie Kto" nie zamierza oddać władzy dobrowolnie. Hogwart nie jest już tak bezpieczny jak kiedyś i nawet profesor Dumbledore musi przyznać, że w murach szacownej akademii czai się zło. Na ścianie budynku pojawia się złowrogi napis obwieszczający, że legendarna Komnata Tajemnic została otwarta. Harry musi się dowiedzieć, co kryje jej wnętrze, żeby pokonać mroczne siły, które opanowały szkołę.
"Harry Potter i Komnata Tajemnic" - TVN, godz. 20:00

W mrągowskim amfiteatrze odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Weselnych Przebojów. Pierwszego dnia ze sceny popłyną dźwięki szlagierów, bez których nie może się odbyć żadne polskie wesele. Wystąpią między innymi: Piękni i Młodzi, MIG, After Party, Classic, Ryszard Rynkowski, Masters, Poparzeni Kawą Trzy, Bayer Full, Long & Juniors, Exited, Kordian i Top Girls. Koncert poprowadzą Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak oraz goście specjalni - Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ibisz i Michał Koterski. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2019 - Polsat, godz. 20:05

Charles, lekkoduch i kobieciarz, regularnie uczestniczy w ślubach i przyjęciach w wyższych sferach. Z założenia jednak ostentacyjnie demonstruje niechęć do małżeństwa, jednocześnie skrycie marząc o wielkiej miłości. Jako drużba zachowuje się wręcz skandalicznie, okazując dystans do trwałych związków. Ale i na niego przychodzi w końcu czas: nieoczekiwanie zakochuje się w atrakcyjnej Amerykance, Carrie. Problem w tym, że dziewczyna związki damsko-męskie traktuje podobnie jak on - z dużą rezerwą.
"Cztery wesela i pogrzeb" - TVP2, godz. 20:10

Madame Makarowa, właścicielka domu uciech, i Potap przetrzymują Katię w zamknięciu. Makarowa rezerwuje Katię dla bogatego Holendra. Ma on dziwne wymagania, chce, by Katia zachowywała się jak dziecko i ofiarowała mu swoją niewinność. Katia odurzona przez Makarową środkami nasennymi zmieszanymi z alkoholem broni się. Podczas ucieczki z pokoju Holendra, wpada na Andrieja Żadana, który wybawia ją z opresji. Jakow załatwia Panasowi wezwanie do wojska, mimo obowiązującego rozkazu cara, by nie werbować nowych rekrutów. Gdy w Czerwince rozchodzą się wieści o zdradzie Halki i zraniony małżonek chce ją wyrzucić z domu...
"Zniewolona" odcinek 36. - TVP1, godz. 20:35

W kierunku Ziemi zbliża się ogromnych rozmiarów kometa. Badania wykazują, że jej uderzenie zniszczy wszelkie formy życia. Grupa astronautów pod dowództwem Spurgeona Tannera rusza w kierunku obiektu, aby go rozbić. Minuta po minucie nieubłaganie zbliża się dzień zagłady. Dla niewielu mieszkańców Ziemi zaistniała szansa ratunku. Podjęto kontrowersyjną decyzję o wyborze tych, którzy powinni ocaleć.
"Dzień zagłady" - Polsat Film, godz. 21:00

Rok 1991, schyłek wojny w Zatoce Perskiej. Major Archie Gates wkrótce wraca do USA. Nim to jednak nastąpi, otrzymuje rozkaz opiekowania się Adrianą Cruz, dziennikarką przygotowującą reportaż o powracających do domu żołnierzach. Niechętny mediom kapitan postanawia się jej pozbyć, zwłaszcza że w jego ręce trafia niezwykłe znalezisko. Jeden z irackich jeńców ukrywał mapę, dzięki której można podobno dotrzeć do skarbów wywiezionych z Kuwejtu przez Husajna.
"Złoto pustyni" - TVN7, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 16.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×