Program telewizyjny na piątek, 17.07.2020. Co obejrzeć 17 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 17 lipca 2020 roku. W programie TV na dziś m.in. nowy odcinek serialu "La Bandida", a także takie filmy jak "Diamenty są wieczne", "Strażnicy galaktyki vol. 2" czy "Mumia. Grobowiec Cesarza Smoka". Oto program telewizyjny na piątek, 17.07.2020.

Multimedia

Program tv na piątek, 17 lipca 2020 r.:

Skradziono ogromną ilość afrykańskich diamentów, które następnie nie trafiły na rynek. Agent 007 zostaje oddelegowany do zbadania sprawy. Bond odkrywa, że Ernst Blofeld skonstruował gigantyczny laser krążący po orbicie okołoziemskiej i planuje zorganizować międzynarodową aukcję, której zwycięzca zdobędzie całkowite panowanie nad światem.
"Diamenty są wieczne" - godz. 20:00 w TVP Kultura

Po jednej z bitem Strażnicy Galaktyki trafiają na odległą planetę. Spotykają tam Ego, który twierdzi, że jest ojcem jednego z członków zespołu - Petera Quilla, nazywanego też Star Lordem. Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia swojego przyjaciela.
**"Strażnicy Galatyki vol. 2 - godz. 20:00 w Polsacie

Rick O’Connell, któremu w wyprawie do Chin towarzyszy syn Alex, żona Evelyn i jej brat Jonathan, musi zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia - z przywróconym do życia po trwającej 2000 lat klątwie Cesarzem i jego 10-tysięczną armią wojowników żądnych krwi i panowania nad światem.
"Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka" - godz. 20:05 w TVN

Colin Price, kongresmen z Nowego Orleanu, żąda ukarania winnych katastrofy ekologicznej, która dotknęła Luizjanę w efekcie wycieku ropy naftowej z jednej z platform koncernu BP. Jego atak na korporację spotyka się ze zdecydowanym odwetem. W obliczu skandalu obyczajowego Price musi bronić swojej politycznej wiarygodności.
"Kongresmen" - godz. 20:10 w TVP2

Do stolicy przyjeżdża Ramiro i załatwia Marinie pracę w domu gry. Zarabia tam duże sumy grając w pokera. Jeden z graczy zauważa jej zdolności i zabiera ją w miejsce, gdzie grają najlepsi. Marina przegrywa wszystko. Wtedy Juan zaprasza ją do współpracy z szajką złodziei. Ramiro oświadcza się Marinie, ale zostaje odrzucony. Adela rodzi zdrowego synka.
"La Bandida" odc. 15 - godz. 20:35 w TVP1

Casey potrzebuje pieniędzy na opłacenie leczenia swojej dziewczyny. By je zdobyć, decyduje się przyjąć zlecenie od ekscentrycznego gangstera. Sprawy jednak nie idą po jego myśli. Ścigany przez mafię, pędzi niemieckimi autostradami, by dotrzeć do Monachium i uratować Juliette zanim dopadną ją ludzie Kahla.
"Zderzenie" - godz. 21:30 w TVP1

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 17.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×