Program telewizyjny na piątek, 19.03.2021. Co obejrzeć 19 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 19 marca 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was świetne komedie, seriale oraz programy rozrywkowe! Będzie się działo! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 19.03.2021.

Multimedia

Program telewizyjny na piątek, 19.03.2021. Co obejrzeć 19 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Związek Ani i Tomka przechodzi poważny kryzys. On, showman celebryta, nie ma zamiaru się ustatkować. Ania ma nadzieję na poważny związek i małżeństwo. Różnice w oczekiwaniach powodują, że zakochani oddalają się od siebie. Tymczasem Aleksander, bogaty właściciel aplikacji "Planeta Singli", jest zauroczony Anią. Mężczyzna uważa, że nikt nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.
"Planeta Singli II" - TVN, godz. 20:05

Christian, rozwiedziony dyrektor prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, cieszy się wysoką pozycją społeczną i powodzeniem wśród kobiet. Mężczyzna jest przykładnym ojcem i chętnie pomaga potrzebującym - jednak pod warunkiem, że nie wymaga to wielkiego wysiłku. Christian przygotowuje premierę instalacji "The Square". To zadanie okazuje się poważnym wyzwaniem i zmusza dyrektora do skonfrontowania wyobrażeń o samym sobie z rzeczywistością.
"The Square" - TVP Kultura, godz. 20:05

Taneczne show TVP. W trzeciej edycji wystąpią m.in.: Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka.
"Dance, Dance, Dance 3" - TVP 2, godz. 20:30

Prowincjonalne miasteczko z początku lat 80. ubiegłego wieku. Wśród jego mieszkańców jest rodzina Kolędów. Pani Kolędowa jest energiczną naczelniczką gminy, jej mąż zajmuje się domową hodowlą kaczek i uprawą kwiatów w szklarni. Kiedy okazuje się, że za sprawą córki Doroty - panny ładnej, lecz niepracującej - Kolędowie zostaną dziadkami, pani naczelnik wpada w panikę, bojąc się utraty autorytetu. Strach przed skandalem i kompromitacją podsuwa jej iście piekielny pomysł - trzeba kupić narzeczonego z opłaconym rozwodem.
"Wyjście awaryjne" - TVP 1, godz. 21:55

Głupota i przemoc doprowadziły ludzkość do upadku, a ziemię do zagłady. Cywilizacja odrodziła się na innej planecie. Po wielu latach nowe pokolenia zapragnęły poznać prawdę o okolicznościach, które spowodowały zagładę ich przodków. Ludzie powrócili na dawną planetę, skąd, nieświadomi grożącego im nieszczęścia, sprowadzili zło i zabójczą siłę, znaną jako Jason X.
"Jason X" - TV Puls 2, godz. 23:00

Matt Murdock traci wzrok w wyniku wypadku. Młody mężczyzna, początkowo załamany kalectwem, stopniowo i dzięki intensywnym ćwiczeniom uzyskuje wyostrzenie innych zmysłów: dotyku, powonienia i słuchu. Niebawem spada nań kolejny cios - zabójstwo ojca. Matt postanawia poświęcić życie ściganiu przestępców. Kończy studia prawnicze i otwiera kancelarię adwokacką. Szybko orientuje się, że wymiar sprawiedliwości nie jest nieomylny. Dlatego nocą przeistacza się w superbohatera. Jako Daredevil rzuca wyzwanie największemu przestępcy.
"Daredevil" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 19.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • i jeszcze serial Ojciec Mateusz i najlepszy od dłuższego czasu odcinek (gość)

    Ciekawa, złożona sprawa do rozwikłania przełamana zabawnym wątkiem z kursem salsy. Miło było znów zobaczyć na małym ekranie Stefano Terrazzino i Paulinę Biernat. Z niecierpliwością czekam też na zapowiadany niedawno przez Stefano kolejny ich wspólny projekt.

    21.03.2021 22:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×