Program telewizyjny na piątek, 2.08.2019. Co obejrzeć 2 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 2.08.2019? W programie TV na piątek m.in. Wielka Zabawa TV Puls, "Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły", "X-Men: Apocalypse", "Fantastyczne zwierzęta i jak je złapać", "Zniewolona", "Adwokat diabła". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 2 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 2.08.2019 r.:

Rok 1926. Tajemnicza moc sieje zniszczenie na ulicach Nowego Jorku, grożąc ujawnieniem społeczności czarodziejów. Do miasta przybywa magizoolog, Newt Scamander, z walizką pełną magicznych stworzeń. Gdy niczego niepodejrzewający Jacob przypadkiem wypuszcza kilka zwierząt, bohaterowie łączą siły, by je złapać. Nie wiedzą, że misja doprowadzi ich do konfrontacji z ciemnymi mocami.
"Fantastyczne zwierzęta i jak je złapać" - TVN, godz. 20:00

Akademii policyjnej zagraża konkurencja. W mieście powstała druga, o wiele nowocześniejsza uczelnia dla policjantów. Jedna ze szkół musi zostać zamknięta. Komendant starej akademii, Lassard, zwraca się do wychowanków, by zdyskredytowali konkurencyjną placówkę. Sytuacja pogarsza się, gdy okazuje się, że w klasyfikacji uczniowie Lassarda wypadają fatalnie. Ostatnią szansą dla nich jest zapewnienie ochrony gubernatorowi w czasie uroczystych regat. Podczas imprezy urzędnik zostaje porwany. Podopieczni Lassarda ruszają w pogoń.
"Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły" - TVN7, godz. 20:00

"Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie" to mnóstwo doskonalej rozrywki, najlepsze wakacyjne przeboje i najabawniejsze skecze. Na scenie w mrągowskim amfitearze wystąpią uwielbiane przez Polaków zespoły i kabarety - m.in. Doda & Virgin, Boys, Piersi, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret Jurki, Łobuzy, Kabaret Ciach i Patrycja Runo. Widzów zagrzeje do zabawy Paweł Gołębski.
"Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie" - TV Puls, godz. 20:00

Apocalypse to pierwszy i najpotężniejszy mutant, który przejął moce innych odmieńców, co czyni go nieśmiertelnym i niepokonanym. Gdy po tysiącach lat budzi się do życia, postanawia podbić świat i zaprowadzić nowy porządek. Gromadzi wokół siebie grupę silnych mutantów, wśród których jest rozczarowany i pozbawiony złudzeń Magneto. Mimo iż los Ziemi wydaje się być przesądzony, Raven i Profesor X z pomocą grupy młodych X-Menów postanawiają powstrzymać wroga i ocalić świat przed zniszczeniem.
"X-Men: Apocalypse" - Polsat, godz. 20:05

W drodze powrotnej na Ziemię statek kosmiczny Nostromo otrzymuje wezwanie o pomoc z pobliskiej planety. Podczas akcji ratunkowej załoga odkrywa nieznaną pozaziemską formę życia. Komputer pokładowy odczytuje sygnał SOS jako ostrzeżenie, ale jest za późno. "Obcy" zagnieżdża się na pokładzie statku i zaczyna zabijać. Ludzie muszą znaleźć sposób na zgładzenie istoty. Sierżant Ripley podejmuje nierówną walkę o ocalenie siebie i pozostałych przy życiu członków załogi.
"Obcy - ósmy pasażer Nostromo" - Ale kino+, godz. 20:10

Katierina poznaje swojego ojca, którego Anna Lwowna zesłała z całą rodziną na katorgę na Sybir. Znów pragnie ułożyć sobie życie. Z ojcem. Piotr Czerwinski po raz drugi próbuje sprzedać Katierinę. Grigorij próbuje się sprzeciwić. Katia chce sama siebie wykupić i proponuje odziedziczony fortepian w zamian za wyzwolenie. Czerwinski liczy na dobrą cenę za wykształconą poddaną i urządza licytację. Czy Katia zostanie w Czerwince?
"Zniewolona" - TVP1, godz. 20:35

Adwokat Kevin Lomax szybko pnie się po szczeblach kariery zawodowej. Do tej pory nie poniósł porażki, na sali sądowej odnosi same sukcesy, choć nie zawsze idzie uczciwą drogą. John Milton, szef jednej z najpotężniejszych firm prawniczych w Nowym Jorku, angażuje młodego prawnika. Kevin jest tak zafascynowany ekskluzywnym światem i nowymi znajomymi, że zaczyna zaniedbywać żonę. Osamotniona kobieta miewa halucynacje, a w końcu zostaje uwikłana w rozmaite dziwne wydarzenia, których nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć.
"Adwokat diabła" - TVN, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 2.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×