Program telewizyjny na piątek, 21 grudnia 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 14.12.2018. Rozpoczęcie weekendu w tv to filmy dla całej rodziny. Macie ochotę na film science fiction "Strażnicy Galaktyki", komedię "Nigdy nie mów nigdy" czy film animowany "Minionki rozrabiają"? Sprawdź program tv na 21 grudnia i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program tv na piątek, 21 grudnia 2018 r.:

Złoczyńca Gru wycofał się z przestępczego życia i zajął wychowaniem trójki dziewczynek. Sprawy przybierają jednak nieoczekiwany obrót, gdy do Gru zgłasza Liga Antyzłoczyńców z zadaniem odnalezienia nieuchwytnego przestępcy, który zagraża światu. Wraz z ambitną Lucy Wilde oraz nieustraszonymi Minionkami Gru wyrusza na nieprzewidywalne i pełne przygód poszukiwania.
"Minionki rozrabiają" - TVN7, godz. 20:00

Peter Quill to łowca przygód i awanturnik podróżujący po całej galaktyce. Przypadkowo wchodzi w posiadanie tajemniczej kuli, której poszukuje zły Ronan. Aby stawić mu czoła i ocalić wszechświat, Peter musi zawrzeć sojusz z czwórką przedziwnych postaci _ uzbrojonym szopem Rocketem, humanoidalnym drzewem Grootem, zabójczynią Gamorą i żądnym zemsty, małomównym Draxem.
"Strażnicy Galaktyki" - TVN, godz. 20:00

Po osadzeniu Artura w więzieniu Ewa popada w przygnębienie. Dziewczynka zwierza się Elżbiecie, że tęskni za dawnym życiem. Tymczasem Piotr jest coraz bardziej zazdrosny o Zosię. Aby trzymać córkę i narzeczoną z dala od Chowańskiego, planuje wyprowadzę z osiedla. Justin, Oliwka i reszta młodzieżowej paczki instalują się w domku letniskowym Tymona. Nazywają go Grand Szalet i planują w nim spędzić resztę wakacji. Tymczasem Kajtek z zazdrością ogląda zdjęcia zamieszczane przez imprezowiczów w Internecie.
"Barwy szczęścia" odcinek 1968. - TVP2, godz. 20:10

Ewunia nie chce mieszkać z ojcem! Piotr ją wykorzystuje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dastan jest najmłodszym synem króla Persji Szaramana. Wraz z braćmi i wujem wyruszył na wyprawę wojenną. Książętom udaje się zdobyć podejrzewane o sprzyjanie wrogom święte miasto Alamut. W czasie uczty z okazji zwycięstwa ginie król Szaraman, a Dastan zostaje oskarżony o popełnienie morderstwa. Z pomocą księżniczki Taminy ucieka, by wyjaśnić śmierć ojca i oczyścić swoje imię. Oboje pragną też ocalić magiczny sztylet, który ma moc odwracania czasu.
"Książe Persji: Piaski czasu" - Polsat, godz. 20:10

Ama Bilska jest perfekcjonistką. Odnosi sukcesy zawodowe jako "łowczyni głów" dla międzynarodowych korporacji, w życiu prywatnym uznaje jedynie przelotne związki. Marzy jednak o miłości i założeniu rodziny, zwłaszcza że kiedyś zrezygnowała z dziecka. W chwilach słabości Amie służy wsparciem przyjaciółka, artystka Edyta, żyjąca u boku policjanta Rafała. Pewnego dnia w życie Amy wkrada się nieprzewidziana komplikacja. Kobieta łamie jedną z żelaznych zasad _ umawia się na randkę z klientem, informatykiem Markiem.
"Nigdy nie mów nigdy" - TVP2, godz. 20:45

Po postoju w bazie kosmicznej Yorktown, w połowie zaplanowanej na pięć lat misji statek USS Enterprise zostaje niespodziewanie zaatakowany przez żądnych krwi obcych. Załoga musi poradzić sobie na nieznanej i pełnej niebezpieczeństw planecie. Nie będzie to łatwe. Przedstawiciele Federacji stają przed wyzwaniem przeciwstawienia się wrogowi i zapobieżenia wybuchowi brutalnej wojny międzygalaktycznej.
"Star Trek: W nieznane" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na piątek, 21.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×