Program telewizyjny na piątek, 22.03.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 22.03.2019? W programie TV na środę m.in. "Dancing with the star. Taniec z gwiazdami", "O mnie się nie martw", "Szybcy i wściekli V", "Podróż na sto stóp", "11 minut" i "Vabank II, czyli riposta". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 22 marca 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 22.03.2019 r.:

Brian O'Conner i jego dziewczyna Mia Toretto doprowadzają do kraksy autobusu wiozącego skazanych do więzienia. W wyniku akcji z transportu ucieka brat Mii, Dominic "Dom" Toretto. Trójka spotyka się w Rio de Janeiro, gdzie dokonuje kradzieży trzech aut. Mia odjeżdża fordem GT40. Brian i Dominic zostają schwytani przez ludzi mafiosa Hernana Reyesa. Agent Luke Hobbs z Diplomatic Security Service ściga złodziei. Dominic i Brian decydują się na ostatnią akcję - postanawiają obrabować Reyesa. Boss trzyma gotówkę w 10 różnych miejscach w mieście.
"Szybcy i wściekli V" - TVN, godz. 20:00

Słońce, muzyka, roześmiani ludzie, pyszna kuchnia i oczywiście taniec! Już w piątek gwiazdy "Dancing with the star. Taniec z gwiazdami" zabiorą nas w niezwykłą podróż. Raz będzie na wesoło, innym razem romantycznie, a jeszcze innym może zrobić się nawet niebezpiecznie! Kto zaszaleje w sambie do kultowej piosenki "Volare"? Kto zauroczy nas romantyczną rumbą przy "Senza una donna", a kto rozgrzeje publiczność przy "Mambo Italiano"? I w końcu dla kogo klimat słonecznej Italii będzie łaskawy, a kto będzie musiał pożegnać się z programem?
"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - Polsat, godz. 20:05

Nieproszony gość irytuje Marcina, ale mecenas stara się tego nie okazywać, po prostu unikając z nim kontaktu. Krzysiek i Marta postanawiają wkroczyć do akcji, dzięki czemu nieoczekiwanie zyskują cały dzień tylko dla siebie. Kostek asystuje Sylwii w nietypowej sprawie rozwodowej i z właściwym sobie brakiem rozwagi próbuje skrócić służbowy dystans, narażając się na ostrą reprymendę Pawła. Tymczasem Karolina i Maria asystują Marcinowi, do którego zgłasza się Kaśka, irlandzka przyjaciółka Krzyśka. Sprawa, z którą przychodzi, zmusza Marcina do natychmiastowej interwencji.
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 20:40

Madame Mallory od lat kieruje restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Lokal szczyci się jedną gwiazdką w przewodniku Michelina. Pewnego dnia do miasteczka przybywa rodzina emigrantów z Bombaju. Kupują oni posiadłość naprzeciwko restauracji Mallory. Otwierają skromną knajpkę z hinduskim jedzeniem. Przyciągające klientów aromaty curry, kardamonu i kminu sprawiają, że miejsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W dodatku okazuje się, że syn właściciela, Hassan, ma talent kulinarny. Madame Mallory jest oburzona.
"Podróż na sto stóp" - TVN7, godz. 20:00

Drobni bandyci Frankie i Russell postanawiają zdobyć szybką gotówkę, napadając na uczestników nielegalnej gry w pokera. Mają nadzieję, że winą za skok zostanie obciążony powiązany z mafią Markie Trattman. Gangsterzy szybko dochodzą prawdy. Wynajmują Jackiego Cogana, znanego ze skuteczności płatnego mordercę, który ma odzyskać pieniądze i wymierzyć karę. Jackie uznaje, że potrzebuje wsparcia. Sprowadza z Nowego Jorku znajomego, niegdyś niezawodnego w swoim fachu, lecz obecnie przeżywającego załamanie i mającego problemy z alkoholem.
"Zabić, jak to łatwo powiedzieć" - Polsat Film, godz. 21:00

W wyniku misternej intrygi Kwinty Kramer trafia do więzieniu o zaostrzonym rygorze. Podczas jednego ze spacerów niejaki Sztyc proponuje byłemu bankierowi ucieczkę w zamian za połowę ocalonego przed konfiskatą szwajcarskiego konta. Kramer wyraża zgodę. Po kilku dniach do więzienia przyjeżdża kobieta podająca się za hrabinę Żwirską. Terroryzuje naczelnika Twardyjewicza i umożliwia Kramerowi ucieczkę. Ten od razu zaczyna knuć plan zemsty na kasiarzu, który, niczego nie podejrzewając, prowadzi spokojne życie hodowcy warzyw.
"Vabank II, czyli riposta" - Polsat, godz. 22:05

Jupiter Jones, córka rosyjskich imigrantów, urodziła się pod dobrą gwiazdą. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że dziewczyna stworzona jest do wielkich rzeczy. Dorosła Jupiter średnio radzi sobie w życiu. Zarabia jako pomoc domowa w Chicago. Ma też za sobą serię nieudanych związków. Pewnego dnia na Ziemię przybywa Caine Wise, którego celem jest odnalezienie Jupiter. Były zwiadowca wojskowy uświadamia jej, że tylko ona może się przyczynić do zmiany układu sił we wszechświecie.
"Jupiter: Intronizacja" - TVN, godz. 22:45

Bohaterami są: tracący kontrolę nad sobą zazdrosny mąż, jego seksowna żona, z zawodu aktorka, przebiegły hollywoodzki reżyser, kurier rozwożący narkotyki, zagubiona dziewczyna, sprzedawca z mroczną przeszłością, uczeń biorący udział w ryzykownej misji, pracujący na wysokościach pomywacz okien, uliczny malarz, ekipa pogotowia ratunkowego oraz grupa zakonnic. Ich życie i pasje przeplatają się ze sobą. Nieoczekiwany łańcuch zdarzeń łączy losy wielu z nich w ciągu zaledwie jedenastu minut.
"11 minut" - TVP2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 22.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • przed 4 odc. tzg (gość)

    Żeby tak ilość wyświetleń danego tańca sprzed tygodnia na yt odzwierciedliła dzisiejsze wyniki. I na pierwszym miejscu niech będzie Agnieszka i Stefano. Tak jak mają najwięcej wyświetleń tańca z 3 odcinka na yt. Nie liczę tu filmiku Justyny i Tomka, bo tam ilość wyświetleń podyktowana jest chyba raczej nie zainteresowaniem ich tańcem, a raczej zainteresowaniem samą osobą Justyny.

    22.03.2019 19:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×