Program telewizyjny na piątek, 24.05.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 24.05.2019? W programie TV na piątek m.in. Polsat SuperHit Festiwal, "O mnie się nie martw", "Avengers: Czas Ultrona", "Monachium", "Francuski pocałunek" i Benefis Agnieszki Rdwańskiej. Sprawdź program telewizyjny na piątek, 24 maja 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 24.05.2019 r.:

Avengersi są zmęczeni ciągłą walką ze złem. Tony Stark postanawia wrócić do korzeni. Angażuje się w stworzenie zaawansowanej sztucznej inteligencji, która ma samodzielnie oceniać i eliminować zagrożenia. Niestety, jego wynalazek, Ultron, wymyka się spod kontroli. Robot zamienia się w potwora, który zagraża ludzkości. Po raz kolejny Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa, Sokole Oko oraz Nick Fury muszą połączyć siły, aby ocalić planetę przed zagładą.
"Avengers: Czas Ultrona" - TVN, godz. 20:00

Skazana na karę śmierci za morderstwo bohaterka otrzymuje szansę na nowe życie. Po morderczym treningu zostaje zabójcą na usługach rządowej agencji bezpieczeństwa. Dziewczyna opuszcza ośrodek odmieniona. Jest elegancka, dystyngowana, ma nienaganne maniery i do perfekcji opanowała posługiwanie się wszelkimi rodzajami broni. Cieszy się pozorną wolnością. Gdy odbiera telefon z umówionym hasłem, zostawia wszystko - pracę, kochanka, mieszkanie - i rusza wykonać kolejne zlecenie. Ale pewnego dnia rodzi się w niej bunt.
"Nikita" - TV Puls, godz. 20:00

Kate odczuwa lęk przed podróżą samolotem. Niemniej kiedy człowiek, którego gotowa była poślubić, podczas podróży służbowej do Paryża zakochał się w innej kobiecie, decyduje się na lot przez Atlantyk. W samolocie towarzyszy jej sympatyczny Francuz, który okazuje się złodziejem ściganym przez policję za przemyt. Spotkanie z nim ściągnie na Kate wiele kłopotów. Ku zaskoczeniu obojga nadejdzie chwila, kiedy dziewczyna doceni jego urok, a on dostrzeże w niej życiową szansę.
"Francuski pocałunek" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Rusza Polsat SuperHit Festiwal! Podczas Koncertu Platynowego uhonorowani zostaną artyści, których albumy osiągnęły najwyższy, czyli platynowy status. O ich krążkach mówili zarówno fani, jak i recenzenci muzyczni, a płyty znikały ze sklepowych półek z prędkością światła. Odbędzie się także koncert z okazji 50-lecia debiutu Maryli Rodowicz w Operze Leśnej, a także 40-lecie zespołu Dżem oraz 30-lecie Varius Manx. Do tego urodziny Agnieszki Chylińskiej, czyli największa domówka w Polsce i na koniec 10-lecie Kamila Bednarka. Pierwszego dnia Festiwalu czeka nas również wyjątkowy debiut! W roli prowadzącego Koncert Platynowy zadebiutuje jedyny i niepowtarzalny Michał Szpak. Festiwalowe koncerty poprowadzą również Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor.
Polsat SuperHit Festiwal DZIEŃ 1. - Polsat, godz. 20:05

Benefis Agnieszki Radwańskiej, jednej z największych gwiazd w historii polskiego tenisa, która w tym roku zdecydowała o zakończeniu kariery sportowej. Jej symboliczne pożegnanie z kortem odbyło się we wtorek, 21 maja 2019r. w Tauron Arenie w Krakowie. Na widzów TVP1 czekają liczne atrakcje: m.in. filmowe pozdrowienia dla Agnieszki Radwańskiej od sław światowego tenisa, rozmowy z gośćmi, wspomnienia i nieznane fakty z życia polskiej tenisistki. Przyjaciele Radwańskiej podzielą się z widzami wspomnieniami i anegdotami, a fani podziękują Agnieszce za chwile radości i wzruszeń, których dostarczała Polakom przez ostatnie lata.
"Benefis Agnieszki Radwańskiej. Gem, set, mecz" - TVP1, godz. 20:35

Marek stanowczo odmawia przyjęcia sprawy Roksany Margos, znanej vlogerki modowej i piosenkarki, którą znieważył kierowca autobusu. Nieświadoma sytuacji Maria angażuje się w sprawę. Tymczasem do Krzyśka dzwoni dawny kolega z prośbą o pomoc w trudnej życiowej sytuacji. Doprowadza to do poważnej konfrontacji między Marią a Marcinem i mocno sprowadza Marię na ziemię. Zanim to jednak nastąpi, Marcin i Anka są świadkami w sprawie przeciwko ojcu Piotrka. Anka jest bardzo przejęta swoją rolą, ale po wyjściu z sądu okazuje się, że los przygotował jej tego dnia dużo mocniejsze wrażenia.
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 20:45

Podczas letnich igrzysk olimpijskich w 1972 r. członkowie palestyńskiej organizacji Czarny Wrzesień wdzierają się na teren wioski olimpijskiej i biorą jako zakładników 11 członków reprezentacji Izraela. 21 godzin później sportowcy zostają zamordowani, a wraz z nimi ginie pięciu z ośmiu porywaczy. W odwecie premier Izraela, Golda Meir, powołuje tajną grupę agentów, którzy mają odnaleźć i zabić organizatorów zamachu. Na jej czele staje funkcjonariusz Mossadu Avner, który dla misji decyduje się na rozstanie z ciężarną żoną.
"Monachium" - TVN7, godz. 21:00

Geniusz komputerowy Kevin Flynn zaginął przed 20 laty. Sam, jego syn, wciąż nie traci nadziei, że go odnajdzie. Gdy odbiera telefon od byłego wspólnika ojca z prośbą o zbadanie dziwnego sygnału, który pochodzi z miejsca ostatniego pobytu Kevina, wyrusza w drogę. Po przybyciu do opuszczonego salonu gier komputerowych zostaje wciągnięty do cyfrowego świata, w którym uwięziony był jego ojciec. W wirtualnej krainie spotyka Kevina i Quorrę, jego przyjaciółkę. Bohaterowie muszą odnaleźć drogę powrotną do domu.
"Tron: Dziedzictwo" - TVN, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 24.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×