Program telewizyjny na piątek, 3.07.2020. Co obejrzeć 3 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 3 lipca 2020 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial, a może skusi was program rozrywkowy? Będzie się działo! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 3.07.2020.

Multimedia

Program tv na piątek, 3 lipca 2020 r.:

Widmo zagłady wisi nad światem. Ludzie stracili kontrolę nad kosmicznym sześcianem, który jest źródłem potężnej energii. Konsekwencje mogą być niewyobrażalne. Nick Fury, szef tajnej organizacji S.H.I.E.L.D., desperacko szuka wyjścia z beznadziejnej sytuacji. Decyduje się utworzyć specjalną jednostkę pod nazwą "Mściciele". W jej skład wchodzą znani z komiksów superbohaterowie: Thor, Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Sokole Oko oraz rosyjska agentka Natasha Romanoff. Grupa indywidualistów łączy siły, aby zapobiec katastrofie.
"Avengers" - Polsat, godz. 20:00

Kate jest surową i wymagającą szefową kuchni w jednej z modnych nowojorskich restauracji. Praca to jej pasja, dla niej Kate jest gotowa na największe poświęcenie. W kontaktach osobistych bywa zimna i oschła. Tymczasem w jej życiu szykują się poważne zmiany. Kate jest zmuszona zaopiekować się 9-letnią siostrzenicą. Jakby tego było mało, do personelu w restauracji dołącza nowy kucharz, Nick, który wzbudza w niej ambiwalentne uczucia. Szefowa sądzi, że zamierza on zająć jej pozycję. Rozpoczyna się zacięta rywalizacja.
"Życie od kuchni" - TVN 7, godz. 20:00

Na pozór tradycyjna rodzina z argentyńskiej dzielnicy San Isidro tworzy klan odpowiedzialny za liczne porwania i morderstwa. Na czele bezwzględnego rodzinnego interesu stoi ojciec rodu, Arquímedes Puccio, były funkcjonariusz służby bezpieczeństwa junty. Wtóruje mu najstarszy syn Alejandro, który odpowiada za wybór potencjalnych ofiar. W zamieszanej w niezgodne z prawem interesy rodzinie nikt nie jest bez winy.
"Klan" - ATM Rozrywka, godz. 20:00

Do Egiptu przybywa grupa archeologów poszukująca starożytnych skarbów. W trakcie poszukiwań naukowcy natrafiają na mumię, która budzi się z długiego snu, uaktywniając niszczycielską moc. Okazuje się, że jest to najwyższy kapłan Ozyrysa i strażnik zmarłych w Egipcie, Imhotep, na którego faraon rzucił klątwę. Zmumifikowane ciało Imhotepa, złożone w legendarnym Mieście Zmarłych Hamunaptra, miało pozostać na zawsze w stanie uśpienia. Żądna zemsty mumia chce dokończyć dzieła sprzed 3 tysięcy lat i ożywić ukochaną.
"Mumia" - TVN, godz. 20:05

Cam zafascynowany jest światem ekstremalnych prędkości, doskonałej sprawności fizycznej i niczym nieskrępowanej fantazji. Na dodatek nowi przyjaciele proponują mu udział w pewnej akcji, która może przynieść całkiem sporo dodatkowej kasy, a tym samym wyzwolenie się z opresyjnych długów…
"Nieuchwytni" - TVP2, godz. 20:05

Pete Garrison, doświadczony agent Secret Service, odpowiada za ochronę Pierwszej Damy. Gdy ginie jeden z jego przyjaciół, jest przekonany, że śmierć nie była efektem napadu rabunkowego, co sugerują poszlaki. Sprawa zostaje powierzona Davidowi Breckinridge'owi, któremu pomaga Jill Marin. Breckinridge wpada na trop spisku, którego celem jest zamach na prezydenta. Zabójcy mają swojego człowieka w Secret Service. Gdy Breckinridge i Marin odkrywają, że Garrison ma romans z Pierwszą Damą, wszystko wskazuje na to, że to on jest zdrajcą.
"Strażnik" - TVP1, godz. 21:30

Cheung to niezwykle charyzmatyczny złodziej. Pewnego dnia zostaje aresztowany podczas napadu. Po pięciu latach wychodzi z więzienia i razem ze swoim wspólnikiem, Xiao, oraz piękną Ye łączą siły, żeby dokonać napadu życia - zrabować drogocenne klejnoty w Europie. Kiedy ich tropem ruszy legendarny francuski detektyw Pierre, będą musieli przenieść grę na wyższy poziom.
"Skok życia" - TV Puls, godz. 22:15

Nick Tschiller - funkcjonariusz policji zaczyna pracę w Hamburgu. Wraz ze swoim nowym partnerem, Yalcinem Gumerem, wpada na ślad handlarzy żywym towarem. Podczas inspekcji dochodzi do strzelaniny, w której ginie trzech przestępców, a Yalcin zostaje ranny. W tych okolicznościach Nick zostaje odsunięty od sprawy, ale mimo to, postanawia ją wyjaśnić.
"Miejsce zbrodni. Witamy w Hamburgu" - TVP1, godz. 23:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 3.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×