Program telewizyjny na piątek, 4.10.2019. Co obejrzeć 4 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 4 października 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na serial, film czy może program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 4.10.2019.

Multimedia

Program tv na piątek, 4 października 2019 r.:

Diana jest amazońską księżniczką, która wychowała się na rajskiej wyspie. Dziewczyna od dzieciństwa szkoliła się na niepokonaną wojowniczkę. Pewnego dnia do jej magicznego świata niespodziewanie trafia amerykański pilot. Jego przybycie wywołuje poruszenie. Mężczyzna opowiada Dianie o wielkim konflikcie, który ogarnia świat. Księżniczka postanawia opuścić rodzinne strony z nadzieją, że uda jej się uratować ludzkość przed zagładą.
"Wonder Woman" - TVN, godz. 20:05

Do rywalizacji na parkiecie przystąpi 12 par - gwiazdy i celebryci oraz najlepsi tancerze. Od uczestników oczekuje się sprawności fizycznej, poczucia rytmu i umiejętności szybkiej nauki kroków.
"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - Polsat, godz. 20:05

Historia serialu Katarzyna Wielka osadzona została w burzliwej politycznie i obyczajowo Rosji XVIII wieku, kiedy to przez niemal pół wieku niepodzielną władzę nad Imperium sprawowała caryca Katarzyna (Helen Mirren). Produkcja podąża za Katarzyną w trakcie jej panowania, śledząc namiętny romans, który nawiązała z Grigorijem Potiomkinem (Jason Clarke). Para nie będąc w stanie publicznie okazywać sobie uczuć, nawiązuje wyjątkową i oddaną relację, sukcesywnie pokonując przeciwników i współtworząc nowe oblicze Rosji wprowadzając szereg liberalizujących reform.
"Katarzyna Wielka" odcinek 1 - HBO, godz. 20:10

Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Broń, która zostanie użyta w zamachu, ma pochodzić z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad natychmiast uruchamia Travisa, polskiego szpiega zakonspirowanego w mińskim KGB, by zdobył informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów. Sprawę komplikuje fakt, że Travis został właśnie zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB...
"Nielegalni" odcinek 1 - Ale kino+, godz. 20:10

Dwie kobiety. Pierwsza - marząca o zostaniu fotografem młoda pracownica sklepu, druga - dojrzała mężatka, która coraz częściej myśli o rozwodzie. Poznają się przypadkowo w ogarniętym szałem bożonarodzeniowych zakupów Nowym Jorku. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi fascynacja, która szybko przeradza się w uczucie silniejsze niż nakazy obyczajowe epoki, w której żyją.
"Carol" - TVP Kultura, godz. 20:35

George Wade jest czarujący i niewiarygodnie bogaty. Lucy to prawniczka o zacięciu społecznika. Los styka tych dwoje przypadkowo, ale George szybko docenia inteligencję panny Kelson i zatrudnia ją jako doradcę. Błyskotliwe akcje na arenie finansowej oraz dyspozycyjność prawniczki wkrótce czynią ją niezbędnym elementem życia George'a. Konieczność stawiania się na każde zawołanie szefa szybko staje się dla Lucy nieznośna. Kobieta postanawia rzucić posadę. Uświadamia sobie, że George wcale nie jest jej obojętny.
"Dwa tygodnie na miłość" - TVN 7, godz. 21:00

Jim Stone i David Waters to dwaj niczym niewyróżniający się pracownicy administracji policyjnej. Do biura ewidencji dowodów, gdzie pracują, codziennie trafia wiele cennych przedmiotów - warte niebagatelne kwoty narkotyki i pieniądze skonfiskowane w trakcie akcji. Tymczasem zarobki pozostawiają wiele do życzenia. Pewnego dnia Stone dostaje informację o handlarzu heroiną, który wyłożył ogromną sumę pieniędzy na kaucję za dilera. Mężczyźni wyczuwają okazję na zdobycie gotówki. Wpadają na pomysł obrabowania skarbca handlarza.
"Skarbiec" - TVP1, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 4.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×