Program telewizyjny na piątek, 5.07.2019. Co obejrzeć 5 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć 5 lipca w TV? Oto nasze propozycje z programu tv. W telewizji m.in. porwanie samolotu, czyli film "Krytyczna decyzja", kultowy "Galimatias, czyli kogel-mogel II" oraz "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów". Sprawdź nasz program tv na 5 lipca 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 5.07.2019 r.:

Siódmy syn siódmego syna, mistrz Gregory - stracharz - pokonał przerażającą Mateczkę Malkin. Nie spalił jej, więc spodziewa się, że wiedźma powróci silniejsza. Mistrz od lat poszukuje następcy, ostatniego siódmego syna, który wykorzysta dane mu moce i stanie do walki ze złem. Ze wszystkich kandydatów został tylko Thomas Ward, wyrwany ze spokojnego życia na wsi młody wojownik. Mistrz Gregory ma niewiele czasu, by przygotować go do starcia. Zamiast szkolić go przez kilka lat, musi przekazać mu wiedzę i doświadczenie do najbliższej pełni księżyca.
"Siódmy syn" - TVN, godz. 20:00

Cztery najlepsze przyjaciółki - Bridget, Carmen, Lena i Tibby - znają się od urodzenia i do tej pory wakacje zawsze spędzały wspólnie. Tym razem będzie inaczej, bowiem każda z nich zaplanowała co innego. Tuż przed rozpoczęciem wakacji jedna z dziewczyn kupuje znoszone dżinsy, które wzbudzają zachwyt koleżanek. Spodnie idealnie dopasowują się do sylwetki każdej z nich. Dziewczyny postanawiają zawiązać Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów, które pozwoli im mimo rozłąki utrzymać ze sobą kontakt i da początek niezwykłym wydarzeniom.
"Stowarzyszenie wędrujących dżinsów" - TVN7, godz. 20:00

Terrorysta Hassan porywa samolot, na pokładzie którego znajduje się 400 pasażerów. Ponieważ jego motywy nie są do końca jasne, policja sądzi, że uczynił to, by zakładników wykorzystać jako kartę przetargową w rokowaniach o uwolnienie uwięzionego w Anglii przywódcy grupy. David Grant, agent CIA, nie zgadza się z tym przypuszczeniem. Twierdzi, że celem Hassana jest zdobycie DZ-5, zabójczej trucizny. Czas pokaże, kto ma rację.
"Krytyczna decyzja" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Kontynuacja losów bohaterów znanych z wcześniejszej komedii Romana Załuskiego "Kogel-mogel". Kasia, niedoszła studentka, zrażona miejskim życiem wraca na wieś już jako żona Pawła, absolwenta SGGW, który po rocznym pobycie w Holandii zamierza krzewić nowoczesność w rodzinnej wiosce. Kłopot w tym, że dziewczyna nie chce zrezygnować z marzeń o studiowaniu. Nie planuje powiększenia rodziny. Tymczasem Paweł wciąż myśli o potomku. Ojciec Kasi obiecuje, że jak tylko urodzi się pierwszy wnuk, przepisze na niego ziemię.
"Galimatias, czyli kogel-mogel II" - Polsat, godz. 20:05

Skrzypek François Gautier od dziecka jest chorobliwie skąpy - pod prysznic wchodzi ze stoperem, myje się wyłącznie w zimnej wodzie, telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada, w domu korzysta ze światła ulicznych neonów. Jego życie ulega zmianie, gdy do orkiestry dołącza młoda, piękna wiolonczelistka, którą zachwyca talent François. Na domiar złego pojawia się 16-letnia Laura, która twierdzi, że jest jego córką. Dusigrosz czuje, że jest kochany przez dwie kobiety, które nie wiedzą, że jego serce jest zajęte przez lokatę bankową.
"Dusigrosz" - TVP2, godz. 20:10

Ekspedycja wyrusza do nieprzebytej kongijskiej dżungli w poszukiwaniu diamentów. Oprócz kamieni ekipa odnajduje legendarne zaginione miasto Zinj. Szef wyprawy obserwuje jej przebieg dzięki przekazowi satelitarnemu. Nagle transmisja zostaje przerwana, a kiedy obraz pojawia się na nowo, widać tylko zmasakrowane zwłoki uczestników. W Los Angeles organizowana jest ekipa ratunkowa. Karen Ross, była agentka CIA, natychmiast postanawia wyruszyć do Afryki, także z powodów osobistych. Poprzednią wyprawą kierował bowiem jej narzeczony.
"Kongo" - Polsat, godz. 22:10

Nowy Jork, Harlem, lata 70. XX wieku. Gangster Frank Lucas przejmuje kontrolę nad handlem narkotykami. Na jego zlecenie heroina jest przemycana z Bangkoku w bagażach amerykańskich żołnierzy, którzy polegli na wojnie w Wietnamie. Policja przymyka oko na poczynania mafiosa do momentu pojawienia się detektywa Richiego Robertsa. Nieprzekupny stróż prawa postanawia rozpracować organizację Lucasa i postawić króla Harlemu przed sądem. Rozpoczyna się rozgrywka między policjantem i gangsterem.
"Amerykański gangster" - TVN, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 5.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×