Program telewizyjny na poniedziałek, 04.01.2021. Co obejrzeć 4 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na poniedziałek. Tego dnia w telewizji m.in. serial o losach rosyjskiej modelki, która zyskała sławę na Zachodzie i była oklaskiwana w Paryżu oraz polski film sensacyjny w reż. Wojciecha Wójcika. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 4 stycznia w TV.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 4 stycznia 2021 r.:

Niezidentyfikowany obiekt zbliża się z ogromną prędkością do Ziemi. Rząd USA powołuje sztab kryzysowy. Wojskowi i naukowcy, wśród nich astrobiolog dr Helen Benson, mają opracować plan przetrwania. Obiekt ląduje w Central Parku na Manhattanie. Z wnętrza wyłania się świetlista istota. Przybysz z kosmosu zostaje postrzelony i trafia do szpitala. W inkubatorze przybiera ludzką postać. Klaatu ostrzega przed katastrofą, która grozi Ziemianom, jednak sekretarz obrony USA poleca go uwięzić i przebadać. Klaatu ucieka, nawiązuje kontakt z Helen Benson.
"Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" - Polsat, godz. 20:00

Andrzej "Andre" Kostynowicz wyemigrował z Polski przed stanem wojennym. Teraz pracuje dla francuskich służb specjalnych jako zawodowy morderca. Pewnego dnia dowiaduje się, że jest ciężko chory. Przed śmiercią pragnie odnaleźć swoją dawną ukochaną i rozliczyć się z przeszłością.
"Ostatnia misja" - TVN7, godz. 20:30

Jest rok 1961. W małej rosyjskiej wsi mieszka rodzina Panowów. Piękna córka Panowów, Katia, odrzuca względy miejscowych kawalerów. Wierzy, że czeka ją lepszy los niż życie na prowincji. Chce być modelką i pracować w Paryżu. W domu dochodzi do awantury, po której dziewczyna postanawia wyjechać do Moskwy.
"Królowa piękności" - TVP2, godz. 20:55

Amerykański sekretarz stanu przebywający z ważną wizytą w Moskwie staje się celem ataku międzynarodowej grupy terrorystycznej. Zamach na jego życie nie udaje się, ale terroryści porywają jego wnuczka. Będący dotąd wrogami agenci CIA i FSB muszą ściśle współpracować, by nie dopuścić do eskalacji konfliktu i wybuchu trzeciej wojny światowej.
"Potężne uderzenie" - TV4, godz. 21:00

Żona i syn Gordona Brewera, kapitana straży pożarnej w Los Angeles, giną w zamachu terrorystycznym. Celem byli kolumbijscy dygnitarze, lecz ucierpieli także cywile. Zrozpaczony Brewer czeka, aż śledztwo przyniesie rezultaty. Głównym podejrzanym jest Claudio Perrini, znany pod pseudonimem "Wilk". Mężczyzna pozostaje jednak nieuchwytny. Chcąc ukarać winnych śmierci bliskich, Gordon postanawia przeprowadzić własne śledztwo i w tym celu leci do Kolumbii. Na miejscu poznaje żonę Claudia, Selenę, która pomaga mu w dotarciu do kryjówki męża.
"Na własną rękę" - TVN, godz. 21:30

Autorka filmu próbuje wyjaśnić fenomen popularności Wołodymyra Zełenskiego. Pokazuje, w jaki sposób prezydent Ukrainy wykorzystuje ogromne zaufanie społeczne. Zastanawia się, czy pełnia władzy, przy słabości instytucji państwa, stanie się pokusą do stworzenia autorytarnych rządów. Rozpatruje możliwe konsekwencje skupienia władzy w rękach człowieka, który robi najbardziej spektakularną karierę polityczną w Europie.
"Ukraiński sługa narodu" - TVP1, godz. 22:40

Christian, rozwiedziony dyrektor prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, cieszy się wysoką pozycją społeczną i powodzeniem wśród kobiet. Mężczyzna jest przykładnym ojcem i chętnie pomaga potrzebującym - jednak pod warunkiem, że nie wymaga to wielkiego wysiłku. Christian przygotowuje premierę instalacji "The Square". To zadanie okazuje się poważnym wyzwaniem i zmusza dyrektora do skonfrontowania wyobrażeń o samym sobie z rzeczywistością.
"The Square" - TVP2, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 4.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×