Program telewizyjny na poniedziałek, 1.07.2019. Co obejrzeć 1 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 1.07.2019? W programie TV na poniedziałek m.in. "Zniewolona", "Mission: Impossible - Rogue Nation", "Projekt Lady", "7 sekund", "Terrorysta" i "Gösta". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 1 lipca 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 1.07.2019 r.:

Ethan Hunt, były członek elitarnej jednostki Impossible Missions Force, zwołuje dawnych kolegów, by stawić czoła niebezpiecznej sieci agentów zwanej Syndykatem. Organizacja zagraża światowemu pokojowi. Zadanie jest niełatwe, a Hunt będzie musiał zjednoczyć siły ze zdyskredytowaną agentką brytyjskiego wywiadu.
"Mission: Impossible - Rogue Nation" - Polsat, godz. 20:10

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie...
"Zniewolona" - TVP1, godz. 20:35

W tym tygodniu mentorka Tatiana będzie ostro pracować z dziewczętami nad ich emocjami. Strach, złość i bezradność nie mogą kierować życiem i wyborami uczestniczek. Najwyższa pora przestać się bać i zawalczyć o swoje! Pierwszy na warsztat pójdzie strach, który nie pozwala działać. Blokuje, stawia mur, którego często dziewczyny nie są w stanie sforsować. By go przezwyciężyć, mentorka Tatiana przygotowała kilka pudełek z tajemniczą zawartością. Uczestniczki będą musiały jej zaufać i włożyć ręce do środka. Wyobraźnia dziewcząt będzie pracować ze zdwojoną intensywnością - czy uda im się przełamać strach i przejdą ten pudełkowy tor przeszkód?
"Projekt Lady" - TVN, godz. 21:30

Ewan to brytyjski agent Secret Service. Jego nowym zadaniem jest schwytanie i wyeliminowanie Asha, bombowca-samobójcy z azjatyckim pochodzeniem i tym samym zlikwidowanie jego terrorystycznej organizacji. W między czasie Ash zastanawia się nad swoim sumieniem i nad ścieżką, która poprowadziło go do terroryzmu.
"Terrorysta" - StopklatkaTV, godz. 21:50

Gösta to 28-letni psycholog dziecięcy, który dostaje swoją pierwszą pracę w małym miasteczku na dalekiej prowincji. Przeprowadza się tam ze Sztokholmu i wynajmuje mały domek pośrodku lasu. Gösta chce być najlepszym człowiekiem na świecie i pomagać wszystkim napotkanym na swojej drodze ludziom. Czasami mu to wychodzi, ale zdarza się też, że nic nie idzie po jego myśli…
"Gösta" - HBO, godz. 22:10

Jack Tuliver, zawodowy żołnierz i mistrz złodziejskiego fachu w jednej osobie, przygotowuje napad na samochód przewożący bezcenne dzieło van Gogha. Na drodze do celu staje rosyjski gang, który również planuje kradzież obrazu. Tuliver musi szybko zmienić plan i przystąpić do działań, w których nie wiadomo do końca, kto jest jeszcze sprzymierzeńcem, a kto już wrogiem.
"7 sekund" - Polsat, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 10.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×