Program telewizyjny na poniedziałek, 12.10.2020. Co obejrzeć 10 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 12 października 2020 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial, program rozrywkowy, a może skusicie się na Teatr Telewizji? Dla każdego coś miłego! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 12.10.2020.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 12 października 2020 r.:

Oliver jest menedżerem. Pewnego dnia mężczyzna powoduje wypadek samochodowy i kończy na wózku inwalidzkim. Trafia do "Złotej rybki", grupy niepełnosprawnych mieszkających w domu opieki. Gdy Oliver odkrywa, że niebawem wyjdą na jaw jego nielegalne transakcje finansowe w Zurychu, wpada na pewien pomysł. Postanawia użyć autobusu pełnego osób niepełnosprawnych jako idealnej przykrywki do przemycenia 1,2 miliona euro przez niemiecko-szwajcarską granicę.
"Złote rybki" - Cinemax, godz. 20:00

Robert McCall był agentem amerykańskiego wywiadu, a obecnie prowadzi spokojne życie w Bostonie. Pracuje w sklepie z materiałami budowlanymi, wieczory spędza w restauracji. Spotyka tam prostytutkę Teri, z którą się zaprzyjaźnia. Pewnego razu dziewczyna nie przychodzi do lokalu. Okazuje się, że została pobita przez rosyjskich gangsterów. McCall postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija członków gangu. Wkrótce do miasta przyjeżdża niebezpieczny Teddy z zadaniem odnalezienia zabójcy członków mafii.
"Bez litości" - Polsat, godz. 20:05

Stalinowska Rosja. Młody funkcjonariusz bezpieki Lew Stiepanowicz Demidow pnie się po szczeblach kariery. Jest lojalnym sługą systemu do czasu, gdy jego wiara w ideały partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę zamordowania 4-letniego chłopca. Wkrótce zaczynają ginąć kolejne dzieci. Demidow naraża się na gniew władzy i prześladowania. Rozpoczyna śledztwo na własną rękę. To prowadzi go na prowincję, do komendanta milicji - generała Michaiła Nesterowa.
"System" - Ale kino+, godz. 20:10

Uwspółcześniona wersja sztuki Zapolskiej, zachowująca przy tym klimat i przesłanie oryginału. Pani Dulska to postać wyrachowana, o wątpliwej moralności, choć sama uważa się za osobę godną zaufania. Bohaterka mieszka z mężem, synem i dwiema córkami w nowocześnie urządzonym mieszkaniu. Pani Dulska jest atrakcyjna i zadbana, jednak budzi niechęć, ponieważ cechują ją skąpstwo, kołtuństwo i zakłamanie. W domu Dulskich każdy dzień wygląda tak samo. Pani domu od rana krząta się gorączkowo po mieszkaniu. Wszystkimi dyryguje, wprowadzając zamieszanie.
"Moralność pani Dulskiej" - TVP 1, godz. 21:00

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) - nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii - Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…
"Juliusz" - TVN 7, godz. 21:30

Po egzaminach kończących naukę w liceum, czterech angielskich nastolatków udaje się na Kretę, by oddać się rytualnemu piciu, flirtowaniu i podrywaniu przy dźwiękach największych wakacyjnych hitów ostatnich lat. Towarzyszy im niezłomne przekonanie, że wreszcie zaliczą... najfajniejsze wakacje w życiu. Czy seks to dla nich misja niemożliwa…?
"Seksualni, niebezpieczni" - TV 4, godz. 21:40

Film o walce o demokrację w Hongkongu. Polityka dwóch systemów, prowadzona od lat w Specjalnym Regionie Administracyjnym Chińskiej Republiki Ludowej, zanika. Niepokój obywateli rośnie. Wszystko zaczęło się od spontanicznych protestów przeciwko ustawie o ekstradycji w marcu 2019 roku. Obecnie w Hongkongu trwa powstanie ludowe. Nic nie wskazuje na to, by miało wkrótce się zakończyć. Dokumentaliści pokazują sytuację w Hongkongu, napięcie i przemoc.
"Hongkong. Rebelia" - TVP 1, godz. 22:40

Mieszkający w Helsinkach Wikström wygrywa znaczną kwotę w pokera. Mężczyzna postanawia odmienić swoje życie i otworzyć restaurację. Pewnego dnia przypadkiem poznaje uciekiniera z Syrii, Khaleda. Mimo że znajomość między mężczyznami zaczyna się w niefortunnych okolicznościach, bohaterowie nawiązują głęboką więź, która zostanie wystawiona na wiele ciężkich prób.
"Po tamtej stronie" - TVP 2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 12.10.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×