Program telewizyjny na poniedziałek, 15.02.2021. Co obejrzeć 15 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Aktualny program tv na poniedziałek. 15 lutego w telewizji m.in. nowy serial TVN pt. "LAB", "Bogowie Egiptu" na Polsacie i "Matka brata mojego syna", czyli spektakl Juliusza Machulskiego. Sprawdź nasz program telewizyjny na poniedziałek, 15.02.2021.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 15 lutego 2021 r.:

Nastolatka wbiega pod samochód i ginie na miejscu. Rozpoczyna się śledztwo w sprawie tajemniczego wypadku. Poszukiwana jest także inna dziewczyna, która zaginęła kilka dni wcześniej. To, co łączy obie nastolatki to marzenie o karierze modelki. W trakcie dochodzenia wychodzi na jaw, że młode dziewczyny były werbowane przez fotografa do zdjęć, które okazywały się sesjami pornograficznymi. Córka komisarz Klaudii Traczyk, Kaja, zjawia się w Labie i pomaga rozwiązać sprawę.
"LAB" odcinek 1. - TVN, godz. 17:00

Chris Kyle to najskuteczniejszy snajper w historii amerykańskiej wojskowości. W czasie misji w Iraku robi wszystko, by chronić towarzyszy broni. Jego celność i zdecydowanie ratują życie wielu żołnierzy, a on sam staje się wrogiem numer 1 rebeliantów. Jednocześnie Chris stara się pozostać dobrym mężem i ojcem. Okaże się, czy po powrocie do domu będzie potrafił zapomnieć o koszmarze wojny.
"Snajper" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Faraon zostaje zamordowany. Okrutny bóg ciemności Set wstępuje na egipski tron. Kapłani są bezradni wobec jego mocy, a zwykli śmiertelnicy stają się niewolnikami podczas jego rządów. Tylko niewielka grupa buntowników postanawia sprzeciwić się tyranowi. Śmiałkom przewodzi bohaterski Bek, któremu sprzyja miłosierny bóg Horus. Młody bohater wyrusza w zaświaty, by stoczyć ostateczną walkę ze złem.
"Bogowie Egiptu" - Polsat, godz. 20:05

Iza i Michał budzą się rano w jednym łóżku i są w szoku, bo nie pamiętają, co wydarzyło się w nocy. Tymczasem Bosacki montuje po kryjomu filmik, na którym przedstawia historię romansu Chodakowskiej z szefem. Z kolei Aneta ma w klinice poważne problemy po tym, jak popełniła błąd, który o mało nie doprowadził do śmierci jednego z pacjentów. Jakub przed randką z Olą jest bliski paniki i wyznaje Marcinowi, że najchętniej odwołałby romantyczne spotkanie.
"M jak miłość" odcinek 1566. - TVP2, godz. 20:55

W dniu 70. urodzin znany powieściopisarz Wincenty Laskus trafia do luksusowego szpitala. W trakcie rodzinnych rozmów mających przekonać pacjenta, że właściwie nic poważnego mu nie dolega, na jaw wychodzą szczegóły dotyczące wzajemnych relacji między Laskusami. Okazuje się, że Wincenty również skrywa pewną tajemnicę - dotyczącą stanu jego serca, bynajmniej niezwiązaną z medycyną.
"Matka brata mojego syna" - TVP1, godz. 21:00

Dawny dowódca i przyjaciel Johna Rambo z czasów wojny w Wietnamie - pułkownik Trautman wyrusza z tajną misją do Afganistanu. Wkrótce nadchodzi wiadomość, że został on pojmany i uwięziony w radzieckiej bazie wojskowej. Działania dyplomatyczne na rzecz jego uwolnienia nie przynoszą rezultatów. Oficjalna misja wojskowa jest wykluczona. Rambo decyduje się więc sam wyruszyć na ratunek dowódcy.
"Rambo III" - TVN, godz. 21:30

Tiger Chen Linhu, adept stylu tai chi, zostaje zauważony przez Donaka Marka, biznesmena organizującego nielegalne walki. Otrzymuje od niego ofertę pracy. Początkowo odrzuca propozycję, ale Mark znajduje sposób, by go przekonać. Pomimo ostrzeżeń ze strony mistrza Tiger daje się wciągnąć w świat przemocy. Zaczyna przemieniać się w bestię wyładowującą agresję na przeciwnikach.
"Człowiek tai chi" - TVN, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 15.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×