Program telewizyjny na poniedziałek, 15.07.2019. Co obejrzeć 15 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto nasz program telewizyjny na poniedziałek. Co warto obejrzeć 15 lipca? W telewizji polskie filmy jak: "Anatomia zła" czy "Kroll" oraz śniadanie z arystokratką w 9. odcinku 4. sezonu "Projekt Lady". Sprawdź nasz program tv na 15.07.2019 i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 15.07.2019 r.:

Młody żołnierz Marcin Kroll ucieka z jednostki. W tym samym czasie zostają znalezione zwłoki innego żołnierza, który powiesił się w łaźni, ponieważ kaprale znęcali się nad nim psychicznie. Chcąc zapobiec skandalowi, dowództwo jednostki rozpoczyna poszukiwania Krolla. Prowadzą je porucznik Arek i kapral Edward Wiaderny, sadystyczny podoficer. Docierają do żony Marcina oraz jego przyjaciela, Kuby. Łączy ich romans, o którym Kroll się dowiedział i dlatego właśnie zdezerterował.
"Kroll" - StopklatkaTV, godz. 20:00

Thomas budzi się w środku ogromnego labiryntu na polanie ogrodzonej wysokim betonowym murem. Podobnie jak pozostali uwięzieni w Strefie nie pamięta niczego z dotychczasowego życia. Przywódcą w Strefie jest Alby, który trafił do labiryntu jako pierwszy. Chłopcy stworzyli tu społeczność, w której każdy ma określoną funkcję. Rolą zwiadowców jest badanie labiryntu. Wyruszają oni o świcie i pokonują jak najdłuższe trasy. Mają czas do zachodu słońca, gdy powrót na polanę zostaje odcięty. Pozostanie na noc poza bramą jest równoznaczne ze śmiercią.
"Więzień labiryntu" - Polsat, godz. 20:05

Jacek Mróz jako siedemnastoletni chłopak był nadzieją polskiej reprezentacji w piłce nożnej, jednak złamana noga przekreśliła jego szanse na karierę sportową. Niedoszły piłkarz jest bezrobotny. Trafia do Warszawy. W noclegowni poznaje kilku bezdomnych. Wszyscy są rezydentami warszawskiego Dworca Centralnego. Gdy jeden z nich znajduje w gazecie notatkę, że wkrótce rozpoczną się rozgrywki o mistrzostwo świata w piłce nożnej bezdomnych, rodzi się pomysł stworzenia drużyny. Jacek zostaje ich trenerem.
"Boisko bezdomnych" - TVP Kultura, godz. 20:20

Nadszedł czas weryfikacji wiedzy oraz umiejętności radzenia sobie w stresujących i niewygodnych dla dziewcząt sytuacjach. Które uczestniczki wyniosły z pobytu w szkole dla dam najwięcej? Ten naszpikowany zadaniami tydzień rozpocznie wizyta hrabiny, która unaoczni dziewczętom jak długą drogę przeszły od początku programu. Śniadanie z arystokratką z Francji zszokuje je i skłoni do wielu przemyśleń. Co się wydarzy podczas tego spotkania? Dlaczego dziewczęta będą zniesmaczone i zbulwersowane?
"Projekt Lady" sezon 4. odcinek 9. - TVN, godz. 21:30

Płatny zabójca, Lulek, warunkowo wychodzi z więzienia. Prokurator, który przed laty prowadził jego sprawę, składa mu propozycję - Lulek ma zabić komendanta Centralnego Biura Śledczego. Jeśli Lulek wykona zadanie, dostanie zapłatę, a jego akta zostaną wyczyszczone. Mężczyzna decyduje się podjąć zadania. Pomaga mu dawny znajomy - były żołnierz Staszek, który w zamian ma mieć możliwość powrotu do wojska.
"Anatomia zła" - TVP2, godz. 22:00

Załamany kryzysem finansowym Jeffrey Desange zabija kilka osób, w tym żonę. Porywa córki - 3-letnią Victorię i roczną Lilly, które zabiera do położonej w lesie chaty, aby je zabić. W niewyjaśniony sposób dzieci zostają uratowane. Po pięciu latach poszukiwań brat bliźniak Jeffreya, Lucas, odnajduje dziewczynki, które nie miały kontaktu z cywilizacją. Jak twierdzą, wychowywała je mama. Lucasowi udaje się uzyskać prawo do opieki nad dziećmi. Zamieszkują z nim i z jego narzeczoną, Annabel. Razem z dziewczynkami do domu wprowadza się ktoś jeszcze.
"Mama" - TVN7, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 15.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×