Program telewizyjny na poniedziałek, 16.08.2021. Co obejrzeć 16 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Dziś poniedziałek 16 sierpnia. Co warto obejrzeć w TV? Polecamy m.in. "Czarną Panterę" z Chadwickiem Bosemanem i Lupitą Nyong`o, 1. odcinek "Syna" z Piercem Brosnanem i kolejny epizod o śledztwach konstabla Morse`a! Sprawdźcie, co oglądać dzisiaj w telewizji! Oto program TV na poniedziałek, 16.08.2021.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 16 sierpnia 2021 r.:

Książę T'Challa po śmierci ojca powraca do Wakandy - izolującego się, rozwiniętego technologicznie afrykańskiego państwa, ab przejąć władzę. Szybko okazuje się, że będzie musiał się zmierzyć z dawnym wrogiem. Młody władca - i zarazem Czarna Pantera - zbiera sojuszników. Musi zrobić wszystko, żeby pokonać groźnego przeciwnika, ochronić swój lud i świat przed zagładą.
"Czarna Pantera" - Polsat, godz. 20:05

Pedro zaprasza Catalinę i Alonsa na ślub córki. Zdesperowany Meneses jest gotów wyznać prawdę. Juan, mimo poważnej rany, chce zobaczyć Sol, nim dziewczyna wyjdzie za mąż. Belalcazar zostawia cierpiącemu Buendi broń i porzuca go nad rzeką. Ojciec Sancho udziela ślubu młodej parze. Sol z Manolem wyjeżdżają do Santa Fe.
"Królowa i konkwistador" odc. 47 - TVP1, godz. 20:35

Komendant granatowej policji domaga się łapówki. Za dziesięć tysięcy ma wypuścić wszystkich zatrzymanych. Ewka z Irką wpadają na pomysł jak zdobyć pieniądze. Tymczasem w pensjonacie Margarete spotyka się z Brennerem. Wymieniają wiedzę na temat samobójstwa Dietricha. Joachimowie wychodzą na wolność. Dziewczyny znajdują im tymczasowe schronienie. Gestapo urządza kocioł w domu Szczęsnych. Szukają Irki, Marysi, Kamila. Ewka wpada w pułapkę i zostaje aresztowana razem z matką Irki. Marysi udaje się znaleźć tymczasowe mieszkanie dla ojca i siostry. Zamieszkują u Celiny - matki chłopca, który pomógł Marysi ukryć się przed Niemcami podczas wpadki po wyjściu z getta. Matka Irki zostaje zwolniona z gestapo. Schulze chce ją wykorzystać jako przynętę. Dom Szczęsnych jest pod obserwacją. Witold rozpaczliwie próbuje wyciągnąć Ewkę z aresztu. Wszystko na próżno. Ewka odjeżdża wraz z transportem więźniów.
"Wojenne dziewczyny" odc. 12 - TVP2, godz. 21:15

Serial, którego akcja rozgrywa się w latach 60. XX w., ukazuje sprawy prowadzone przez młodego Endeavoura Morse'a, wówczas konstabla policji. Jego partnerem jest doświadczony komisarz Fred Thursday. Morse wraca do zdrowia w drewnianej chatce w lesie. Wkrótce zostaje wciągnięty w złożone relacje grupy zamożnych ludzi mieszkających na drugim brzegu jeziora.
"Endeavour: Sprawy młodego Morse`a" - Epic Drama, godz. 21:30

Serial zrealizowany na podstawie nominowanej do nagrody Pulitzera powieści pod tym samym tytułem, amerykańskiego pisarza Philippa Meyera. To wielopokoleniowa saga rodu McCulloughów. Akcja rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych: w 1849 roku, kiedy Eli McCullough jako chłopiec zostaje porwany przez Komanczów i sześćdziesiąt lat później, kiedy ten sam bohater już jako dorosły człowiek próbuje ochronić swój rodzinny biznes. Wielowątkowa, epicka opowieść o amerykańskim Zachodzie i o losach niezłomnej teksańskiej rodziny, o władzy i wielkich ambicjach. ODC. 1 - Rok 1849. Komancze napadają na dom McCulloughów, porywają nastoletnich braci Eli`a i Martina McCulloughów. Pozostałych członków rodziny zabijają. Po latach, w roku 1915, Eli i jego syn Pete walczą ze złodziejami bydła i zawistnikami próbującymi zniszczyć ich plany wydobycia ropy na terenach należących do rodziny.
"Syn" odc. 1 - TVP2, godz. 22:15

Co trzeci mieszkaniec Estonii jest Rosjaninem. Ma to ogromne znaczenie w kraju, który przez dziesięciolecia należał do radzieckiej strefy wpływów. Rosja wciąż jest największym zagrożeniem dla kruchej estońskiej niepodległości. Z drugiej strony Estończycy muszą utrzymywać dobre kontakty z Rosjanami, by ich państwo mogło normalnie funkcjonować. Dokument pokazuje także, że w ciągu trzydziestu lat od odzyskania niepodległości Estonia stała się nowoczesnym państwem.
"Estonia. Czekając na niedźwiedzia" - TVP1, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 16program telewizyjny, co obejrzeć w tv, program tv na niedzielę.08.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×