Program telewizyjny na poniedziałek, 18.11.2019. Co obejrzeć 18 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na poniedziałek - sprawdź, co dziś w telewizji. 18 listopada w tv m.in. mnóstwo seriali. Nie zabraknie też filmów m.in. "Wojna o planetę małp", "Wkręceni" oraz "Pieniądze to nie wszystko". Sprawdź, co oglądać!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 18 listopada 2019 r.:

Cezar i jego małpy zostają uwikłane w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Po ciężkich walkach małpy ponoszą coraz większe straty. W końcu dochodzi do spotkania Cezara z Pułkownikiem twarzą w twarz. Rozgrywa się bitwa, w której stawką jest przyszłość obu gatunków. "Wojna o planetę małp" - Polsat, godz. 20:05

Asia próbuje zerwać kontakt z Leszkiem i ucieka do siedliska, ale ukochany szybko ją odnajduje – i w finale szczerze opowiada Chodakowskiej o swoim związku z Niną. W pensjonacie nadal mieszka także Grzelak – bandyta, który chce zemścić się na Bartku. Gdy policja wpada na jego trop, gangster jednak ucieka, a przed odjazdem postanawia zaatakować Ulę. Tymczasem Kisielowa odkrywa, że jej narzeczony trafił tuż przed ślubem do aresztu..
"M jak miłość" odcinek 1470 - TVP2, godz. 20:55

Franek "Franczesko" Szpak, Zenobiusz "Fikoł" Kozioł i Tomek "Szyja" Zarówny razem pracują w śląskiej fabryce samochodów, razem spędzają wolny czas i razem zostają zwolnieni. Posiadacz najwyższej odprawy, Franek, zaprasza kolegów na szalony weekend w Warszawie. Gdy bez grosza wracają ze stolicy wypożyczonym autem z niemiecką rejestracją, po drodze kończy im się paliwo. Komendant Grygalewicz bierze ich za wyczekiwanych inwestorów z Niemiec. Rozpoczyna to lawinę zdarzeń, która wstrząsa kompanami i społecznością malowniczego Zarzecza.
"Wkręceni - TVN7, ogdz. 21:00

Ignacy Paderewski był wybitnym muzykiem i dyplomatą. W spektaklu Macieja Wojtyszki jest przedstawiony jako zapracowany człowiek, otoczony przez kochające go osoby. Akcja zaczyna się w Nowym Jorku. Paderewski przygotowuje się do występu na scenie Carnegie Hall. Trwa I wojna światowa. Prezydent Stanów Zjednoczonych prosi Paderewskiego o napisanie memorandum w sprawie Polski.
"Fantazja polska" - TVP1, godz. 21:00

Danka powraca z medytacji i wprawdzie już nie śpiewa, tylko medytuje, ale nie ma zamiaru zająć się wracającym do zdrowia Robertem. Na szczęście Irenka przychodzi mu z pomocą. Marcin i Karolina jadą razem do klienta i okazuje się, że nie tylko dobrze im się współpracuje, ale i rozmawia. Byle nie o Tomku. Niestety, Tomek spotyka ich oboje i reaguje najczystszą zazdrością. Tym razem udaje mu się obrazić nie tylko Karolinę, ale również Marcina. Tymczasem rodzice Pawła przyjeżdżają poznać Sylwię. Grażyna przybywa rozpoznać przeciwnika, a przede wszystkim zaprezentować się jako kobieta o nienagannych manierach i wykwintnym guście. Sytuacji nie pomaga klient, który z samego rana szuka schronienia w kancelarii przed ścigającym go z nożem partnerem kochanki. Ojciec Pawła, widząc go ukrytego w gabinecie Sylwii, nie może powstrzymać się od komentarza, który natychmiast budzi zastarzałe napięcia między ojcem a synem...
"O mnie się nie martw" odcinek 9. sezon 11. - TVP2, godz. 21:50

Tomasz Adamczyk, 50-letni biznesmen, zbił fortunę na produkcji taniego wina. Zmęczony prowadzeniem interesów postanowił rzucić firmę i poświęcić się pasji życiowej, filozofii. Pomysł nie przypadł do gustu jego żonie i szwagrowi. Na leśnej drodze Tomasz ulega wypadkowi. Nieprzytomnego znajduje trójka wiejskich bezrobotnych - byłych pracowników upadłego pegeeru. Postanawiają porwać Adamczyka dla okupu. Ani żona biznesmena, ani wspólnik nie mają zamiaru zapłacić. Tomasz postanawia sam zarobić żądaną sumę.
"Pieniądze to nie wszystko" - TVN, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 18.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×