Program telewizyjny na poniedziałek, 20.04.2020. Co obejrzeć 20 kwietnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 20.04.2020? W programie TV na poniedziałek, m.in. "M jak miłość", "O mnie się nie martw", "Szklana pułapka", "Na własną rękę" czy "Ile waży koń trojański?". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 20 kwietnia 2020 roku!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 20 kwietnia 2020 r.:

Drugie małżeństwo Zofii Albrecht-Radeckiej ze scenarzystą Jakubem jest bardzo udane. Wspólnie wychowują córkę pani psycholog z pierwszego małżeństwa, 12-letnią Florentynę. W ostatni dzień 1999 r. kobieta obchodzi 40. urodziny. Podsumowując miniony czas, ma żal do losu o to, że nie poznała wcześniej swojej obecnej miłości. Następnego dnia Zosia budzi się w rzeczywistości sprzed 13 lat, w czasach schyłkowego PRL-u. U jej boku leży pierwszy mąż, Darek, a Florki jeszcze nie ma na świecie. Kobieta postanawia naprawić błędy przeszłości.
"Ile waży koń trojański?" - TVN7, godz. 20:00

Hubert Fiorentini jest paryskim policjantem, który w zwalczaniu przestępczości stosuje niekonwencjonalne metody. Po jednej z akcji zostaje wysłany na przymusowy urlop. Wyjeżdża do Tokio, gdzie przed wielu laty poznał smak prawdziwej miłości. Wprawdzie ukochana Huberta już nie żyje, ale w mieście czeka na niego miła niespodzianka. Okazuje się, że mężczyzna jest ojcem 19-letniej Yumi Yoshimido. Bystra i przedsiębiorcza dziewczyna przysparza jednak Hubertowi samych kłopotów. Od chwili poznania oboje muszą uciekać przed mafią.
"Wasabi: Hubert zawodowiec" - TV Puls, godz. 20:00

Dzięki technice, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień, Callum Lynch może przeżywać przygody swojego przodka, Aguilara, z Hiszpanii okresu wielkiej inkwizycji. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu we współczesnym świecie stawić czoła okrutnej i potężnej organizacji templariuszy.
"Assassin's Creed" - Polsat, godz. 20:05

Michał daje Wojtkowi korepetycje z polskiego, a junior kolejny raz próbuje zeswatać go z Asią – i postanawia zorganizować świąteczny wyjazd, na którym pisarz mógłby w końcu zbliżyć się do ukochanej... Tymczasem Joanna zaczyna pracę w bistro i już pierwszego dnia zostaje gwiazdą koncertu charytatywnego, który organizuje Kinga. Paweł poznaje przypadkiem Frankę – zbuntowaną pannę młodą, która uciekła z własnego ślubu.
"M jak miłość" odcinek 1511. - TVP2, godz. 20:55

Michał znowu wyzna Asi miłość! Tym razem zostanie przyjęty?Zobacz więcej

Tomasz potajemnie spotyka się z Zadarą. W zamian za dowody obciążające syna jest gotów zawiesić śledztwo w sprawie Marii Gradoń. Przyznaje się także do sfałszowania nagrania. Emilka wyznaje Jackowi, że widziała Izę i Piotrka razem w noc jej śmierci. Gdy Starzyński oddaje ją pod opiekę ojca, dziewczyna ucieka. Franek próbuje się dowiedzieć, jakie informacje o śmierci Izy Heniek przekazał Zadarze. Tymczasem Piotr zgłasza się na komisariat. Nieświadomy sytuacji Tomasz odkrywa kolejne elementy układanki, które prowadzą do szokującej prawdy.
"Kod genetyczny" odcinek 7. - TVN, godz. 21:30

Marcin i Karolina nie mają odwagi na konfrontację. Dochodzi do konfliktu. Irenka niepokoi się o Jagodę, która po ostatniej, nieprzyjemnej rozmowie zniknęła. Niestety, odnalezienie dziewczyny nie uspokoi sytuacji. Zaangażowanie Marcina w jej problemy tylko podsyca konflikt Kaszuby z Karoliną. Maria jest rozbita po rozmowie z rodzicami. Marek, który nie wie, jak jej pomóc, prosi Aśkę, by pomogła mu w skontaktowaniu się z Djamalem. Sylwia może odpocząć od obowiązków związanych z macierzyństwem. Paweł spędza dzień w towarzystwie Zosi i Artura.
"O mnie się nie martw" sezon 12. odcinek 7. - TVP2, godz. 21:50

Żona i syn Gordona Brewera, kapitana straży pożarnej w Los Angeles, giną w zamachu terrorystycznym. Celem byli kolumbijscy dygnitarze, lecz ucierpieli także cywile. Zrozpaczony Brewer czeka, aż śledztwo przyniesie rezultaty. Głównym podejrzanym jest Claudio Perrini, znany pod pseudonimem "Wilk". Mężczyzna pozostaje jednak nieuchwytny. Chcąc ukarać winnych śmierci bliskich, Gordon postanawia przeprowadzić własne śledztwo i w tym celu leci do Kolumbii. Na miejscu poznaje żonę Claudia, Selenę, która pomaga mu w dotarciu do kryjówki męża.
"Na własną rękę" - TVN, godz. 22:30

W wieżowcu japońskiej korporacji w Los Angeles trwa świąteczne przyjęcie. Wśród pracowników jest żona Johna McClane'a, policjanta z Nowego Jorku, który przyleciał do Kalifornii. W tym czasie do wieżowca przedostają się terroryści, chcący zrabować ze skarbca kilka milionów dolarów. Nie przewidzieli tylko, że w labiryncie pięter i korytarzy ukrył się McClane. Rozpoczyna się pojedynek.
"Szklana pułapka" - Polsat, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 20.04.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×