Program telewizyjny na poniedziałek, 21.01.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na poniedziałek to m.in. premiera polskiego serialu na TVN7 oraz mnóstwo emocji w "M jak miłość". Do Grabiny przyjedzie Marcin z Izą. Para postanowi odpocząć od zgiełku miasta w romantycznych okolicznościach przyrody. Program telewizyjny na poniedziałek to także spektakl "Posprzątane" oraz filmy takie jak: "Exodus: Bogowie i królowie" i "Porzucona". Na tym jednak nie koniec. Sprawdź nasz program tv na na poniedziałek, 21.01.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 21.01.2019 r.:

Dziś w tv premiera nowego serialu TVN7 pt. "Zakochani po uszy". Asia, młoda lekarz weterynarii, dostaje życiową szansę. Wraz z przyjacielem, Marcinem, otwierają własny gabinet weterynaryjny. Kiedy wydaje jej się, że wszystko idzie w dobrą stronę, dziewczyna przyłapuje swojego chłopaka z inną kobietą. Jakby tego było mało, w pierwszy dzień po przejęciu gabinetu Asia łamie sobie ząb. Na szczęście zajmuje się nią przystojny stomatolog, który bardzo jej kogoś przypomina.
"Zakochani po uszy" - TVN, godz. 18:30, TVN7 godz. 19:30

Catherine Burke jest wzorową studentką. Pisze pracę dyplomową i ma szansę na pracę w dobrej firmie. Dziewczyna cierpi z powodu samotności, lecz nie ma czasu na randki. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się detektyw Wade Handler, który prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia jej byłego chłopaka. Jak twierdzi współlokatorka Catherine, dziewczyna bardzo przeżyła nagłe zniknięcie Embry'ego. Jednak młoda kobieta nie chce wracać do przeszłości, niechętnie odpowiada na pytania detektywa. Między dwojgiem samotników rodzi się namiętność.
"Porzucona" - TVN7, godz. 20:00

Egipt, XIII w. p.n.e. Według przepowiedni następcą faraona Setiego ma być mąż, który dokona heroicznego czynu na polu bitwy. Podczas wojny z Hetytami dowodzący egipską armią Mojżesz z narażeniem życia ratuje Ramzesa, który od tej pory widzi w bracie rywala. Po śmierci ojca Ramzes dowiaduje się, że Mojżesz nie należy do rodziny królewskiej. Skazuje go na wygnanie. Tymczasem sytuacja Hebrajczyków w Egipcie znacznie się pogorszyła. Pewnego dnia Mojżeszowi ukazuje się Bóg. Powierza mu misję oswobodzenia ludu z niewoli.
"Exodus: Bogowie i królowie" - Polsat, godz. 20:05

Charlie Croker, któremu złodziejski fach zawsze wydawał się najlepszym sposobem na zdobywanie pieniędzy, trafia do więzienia. Gdy opuszcza zakład, przyjaciel zdradza mu plan skoku stulecia. Akcja ma być przeprowadzona we Włoszech z pomocą znanego w półświatku ekscentrycznego Bridgera. Ten organizuje grupę najlepszych na Wyspach Brytyjskich włamywaczy i kierowców rajdowych. Charlie i Bridger kradną sztaby złota o wartości 4 milionów dolarów. Od tej pory ściga ich nie tylko policja, ale i włoska mafia.
"Włoska robota" - Ale kino+, godz. 20:10

Policja aresztuje w końcu sprawców napadu na kantor, jednak Bartek nadal się obawia, że bandyci w końcu się na nim zemszczą i - co gorsza - mogą zagrozić też Uli. Poza tym Lisiecki, po postrzale w nogę, wciąż utyka. Boi się, że już nigdy nie odzyska pełnej sprawności i nie będzie mógł znaleźć żadnej pracy. Tymczasem Barbarę znów odwiedza Józef Modry. Mężczyzna gotów jest na wszystko, byle zdobyć jej przyjaźń. Do siedliska przyjeżdża na krótkie wakacje Marcin z Izą...
"M jak miłość" odcinek 1413. - TVP2, godz. 20:55

Lane jest kobietą sukcesu, szanowaną lekarką o rozbuchanym ego. Od dawna nie dba o swoje małżeństwo. Kobieta zatrudnia Matilde, imigrantkę z Brazylii, która nienawidzi sprzątać i dlatego udaje, że ma depresję. Virginia, siostra Lane, uwielbia sprzątać. Zawiera z Matilde umowę, wedle której pod nieobecność pani domu będzie sprzątała i dbała o garderobę. Sprawa się komplikuje, gdy pojawia się czwarta kobieta - Ana, kochanka męża Lane. Okazuje się, że dla każdej z pań sprzątanie oznacza coś innego.
Spektakl "Posprzątane" - TVP1, godz. 21:00

"Rozbite marzenia. 1918-1939" to portret dramatycznych zdarzeń lat dwudziestych i trzydziestych. Wciągająca historia niezwykłych mężczyzn i kobiet z Francji, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwecji i Polski, którzy starają się odnaleźć w nowej, powojennej Europie. Chcą żyć, kochać i walczyć o to, aby świat po Wielkiej Wojnie okazał się lepszy i bardziej sprawiedliwy. Niektórym towarzyszy smutek, rozczarowanie, stare lęki i nienawiść, ale pojawiają się również nowe marzenia i nadzieje. "Rozbite marzenia. 1918-1939" odcinek 3. - TVP2, godz. 21:55

Zobacz galerię

Wspieramy WOŚP!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 21.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×