Program telewizyjny na poniedziałek, 21.06.2021. Co obejrzeć 21 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek 21.06.2021 roku? W programie TV na poniedziałek m.in. starcie Rosji z Danią i Finlandii z Belgią, "Mission: Impossible", "Jack Hunter w poszukiwaniu grobowca Echnatona". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek 21 czerwca 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek 21 czerwca 2021 r.:

Zawodnicy Duńskiego Dynamitu będą chcieli zrewanżować się piłkarzom Sbornej za porażkę w meczu towarzyskim w 2012 roku. Kibice mają nadzieję zobaczyć rywalizację najlepszych atakujących: Artioma Dziuby i Yussufa Poulsena. Wydaje się, że skandynawscy zawodnicy mają solidniejszy od gości blok defensywny z bramkarzem Kasperem Schmeichelem, synem Petera, mistrza Europy z 1992 roku, oraz obrońcami Simonem Kjærem, Andreasem Christensenem i Jensem Strygerem Larsenem.
Euro 2020. Grupa B: Rosja-Dania - TVNP1 godz. 20:50

W 2021 roku odbywa się 16. edycja turnieju UEFA Euro. W imprezie uczestniczą 24 reprezentacje narodowe podzielone na 6 grup: Turcja, Włochy, Walia, Szwajcaria (A), Dania, Finlandia, Belgia, Rosja (B), Holandia, Ukraina, Austria, Macedonia Północna (C), Anglia, Chorwacja, Szkocja, Czechy (D), Hiszpania, Szwecja, Polska, Słowacja (E), Węgry, Portugalia, Francja i Niemcy (F). Kalendarz UEFA Euro obejmuje mecze fazy grupowej i 1/8 finału oraz ćwierćfinały, półfinały i finał.
Euro 2020. Grupa B: Finlandia-Belgia - TVNP2, godz. 21:25

Becca i jej młodszy brat Tyler - dwójka nastolatków - wybierają się w odwiedziny do dziadków, których nigdy wcześniej nie widzieli. Już pierwszej nocy starsi państwo zachowują się w dziwny sposób, a dzieci są świadkami niepokojącego zdarzenia. Zachowanie babci i dziadka wynika z tego, że skrywają oni przerażającą tajemnicę.
"Wizyta" - TVN7, godz. 22:15

Will Keane jest właścicielem modnej i drogiej restauracji na Manhattanie. W snobistycznym światku Nowego Jorku znany jest przede wszystkim jako znawca wykwintnych dań i pięknych kobiet. Jego ulubionym zajęciem jest romansowanie. Mimo pięćdziesiątki na karku nie narzeka na brak powodzenia, zmieniając partnerki jak rękawiczki. Świat Willa wywraca się do góry nogami, gdy na jego drodze staje młoda Charlotte Fielding.
"Miłość w Nowym Jorku" - TVP2, godz. 23:30

Na pewnej dyskietce zostały zapisane informacje o wszystkich agentach amerykańskich działających w Europie Wschodniej. Tajna lista jest stawką, o którą walczy tajemnicza grupa "Kobra" - najlepsi agenci CIA. Po serii tajemniczych zdarzeń przy życiu zostaje tylko jeden z nich, Ethan Hunt. Wówczas zaczyna się zabójcza rozgrywka. Podejrzewa się, że skoro przeżył, jest zdrajcą winnym śmierci kolegów. Teraz wszyscy na niego polują. Nie pozostaje mu więc nic innego, jak zdobyć dyskietkę i znaleźć zdrajcę.
"Mission: Impossible" - Polsat, godz. 23:40

Archeolog Jack Hunter zgadza się pomóc Narodowej Agencji Bezpieczeństwa w poszukiwaniach Gwiazdy Niebios. Udaje się więc do Egiptu, by poznać Ingę Halstrom, która prowadzi tam wykopaliska. Badaczka odkrywa obelisk z Ugarit, na którym są wyryte symbole mogące prowadzić do grobowca Akenatena i Gwiazdy Niebios. Jack musi rozszyfrować tajemnicze znaki. Niestety, wkrótce obelisk zostaje skradziony...
"Jack Hunter w poszukiwaniu grobowca Echnatona" - TVP1, godz. 23:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek 21.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×