Program telewizyjny na poniedziałek, 21.12.2020. Co obejrzeć 21 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 21 grudnia 2020 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was świetne filmy, dokumenty, seriale, a także programy rozrywkowe! Co wybrać? Podpowiadamy! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 21.12.2020.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 21 grudnia 2020 r.:

Adam, na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia przyjeżdża do rodzinnego domu na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód nagłej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Nikt z obecnych nie spodziewa się, jak wielki wpływ na ich życie będą miały wydarzenia wigilijnej nocy.
"Cicha noc" - TVN 7, godz. 20:00

Scott Lang jest zawodowym oszustem, który dzięki specjalnemu kostiumowi może dokonywać niecodziennych rzeczy - potrafi zmniejszyć się do rozmiarów mrówki i jednocześnie zyskuje nadnaturalną siłę. Nieoczekiwanie ma szansę wykorzystać moce w szczytnym celu. Razem z mentorem, doktorem Pymem, próbuje zapobiec katastrofie i uratować ludzkość. Pomaga mu w tym piękna Hope van Dyne.
"Ant-Man" - Polsat, godz. 20:05

Para wyjątkowo brutalnych morderców, imigrantów z Europy Wschodniej, terroryzuje Nowy Jork. Jeden z nich zabija przypadkowo wybrane ofiary, drugi filmuje zbrodnie. Za ich filmy media płacą ogromne pieniądze. Mordercom depczą po piętach detektywi - genialny Eddie Fleming, ulubieniec mediów, i młody inspektor straży pożarnej - Jordy Warsaw. Gdy Eddie jest o krok od schwytania przestępców, okazuje się, że przestał być tropicielem i stał się ich potencjalną ofiarą. Teraz musi ratować własne życie.
"15 minut" - TVN, godz. 21:30

Jen Kornfeldt pracuje w branży komputerowej. Po rozstaniu z ukochanym przestała wierzyć, że kiedykolwiek jeszcze się zakocha. Pewnego dnia rodzice proponują jej wspólne wakacje na Riwierze Francuskiej. W Nicei Jen poznaje inżyniera Spencera Aimesa. Romans przekształca się w trwały związek. Po trzech latach małżeństwa przeszłość Spencera daje o sobie znać w dniu jego trzydziestych urodzin. Jen odkrywa, że mąż był tajnym agentem służb wywiadowczych do zadań specjalnych. Wycofał się z branży, ale mocodawcy nie zaakceptowali jego decyzji.
"Pan i pani Killer" - TV Puls, godz. 21:55

Film dokumentalny. Przez ćwierć wieku Jeff Bezos - założyciel Amazon z twórcy księgarni internetowej stał się tytanem biznesu. Jest najbogatszym człowiekiem na świecie, a firma, którą założył, jest największym sklepem internetowym. Powstał w 1994 roku w Seatle. Autorzy filmu postanowili zbadać Amazon i czy jest jakaś ciemna strona naszego korzystania z usług tej firmy. Znawcy tematu opowiedzą jak firma gromadzi dane o klientach, co pozwala jej wykorzystać to, co wie o nas do kształtowania nie tylko przyszłości handlu detalicznego, ale także miejsc pracy i rozwijania technologii.
"AMAZON: Co oni o nas wiedzą?" - TVP 1, godz. 22:35

Do Melanii, wnuczki pani Dulskiej, przyjeżdża Rainer Dulsky, profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje, że ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszkają Dulscy. Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przenoszą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu.
"Panie Dulskie" - TVP Kultura, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 21.12.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×