Program telewizyjny na poniedziałek, 23. 11.2020. Co obejrzeć 23 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 23 listopada 2020 roku. Dzisiaj czekają na was doskonałe filmy, seriale, Teatr Telewizji, a także wielki finał programu "Projekt Lady"! Będzie się działo! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 23.11.2020.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 23 listopada 2020 r.:

Stephen Strange jest uzdolnionym i ambitnym neurochirurgiem. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy w wypadku samochodowym doznaje on groźnej kontuzji ręki. Nerwy zostały poważnie uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę w zawodzie. Zdesperowany Strange szuka pomocy u niejakiego Jonathana. Trafia w okolice Katmandu, gdzie poznaje mistrza Przedwiecznego i odkrywa w sobie niezwykłe moce.
"Doktor Strange" - TV Puls, godz. 20:00

Egipt, XIII w. p.n.e. Według przepowiedni następcą faraona Setiego ma być mąż, który dokona heroicznego czynu na polu bitwy. Podczas wojny z Hetytami dowodzący egipską armią Mojżesz z narażeniem życia ratuje Ramzesa, który od tej pory widzi w bracie rywala. Po śmierci ojca Ramzes dowiaduje się, że Mojżesz nie należy do rodziny królewskiej. Skazuje go na wygnanie. Tymczasem sytuacja Hebrajczyków w Egipcie znacznie się pogorszyła. Pewnego dnia Mojżeszowi ukazuje się Bóg. Powierza mu misję oswobodzenia ludu z niewoli.
"Exodus: Bogowie i królowie" - Polsat, godz. 20:00

Robert Cumiński, złodziej dzieł sztuki, wychodzi z więzienia z powodów zdrowotnych. Zwolnienie aranżuje "Gruby", paser, który zleca "Cumie" kradzież legendarnej "Damy z łasiczką" Leonarda da Vinci z Muzeum Czartoryskich. Złodziej zwraca się o pomoc do dawnego kolegi, "Szerszenia". Nie wie, że ten wycofał się z branży i pracuje w policji. Choć zgadza się na udział w akcji, planuje ochronę skarbu przed grabieżą. W tym celu zamierza zlecić wykonanie kopii obrazu. Fałszerz Hagen poleca mu Magdę, studentkę ASP.
"Vinci" - TVN 7, godz. 20:30

Scenariusz do spektaklu "Badyle" powstał z połączenia dwóch opowiadań Tadeusza Różewicza: "Ta stara cholera"i "Na placówce dyplomatycznej" oraz opowiadania Marka Gajdzińskiego "Matka jest jedna". Wszystkie trzy historie łączy ten sam temat stosunku dzieci do ich starych rodziców. Nie jest to temat nowy, ale w naszych czasach zyskał inną wagę, gdyż tak bardzo nie przystaje do poziomu współczesnej cywilizacji. A jednak znęcanie się nad najbliższą osobą, jaką jest stara matka, nie jest przypadkiem rzadkim i ma różne odmiany represji. Dlatego mówienie o tym poprzez sztukę ma ważne znaczenie społeczne.
"Badyle" - TVP 1, godz. 21:00

Co trzeci mieszkaniec Estonii jest Rosjaninem. Ma to ogromne znaczenie w kraju, który przez dziesięciolecia należał do radzieckiej strefy wpływów. Rosja wciąż jest największym zagrożeniem dla kruchej estońskiej niepodległości. Z drugiej strony Estończycy muszą utrzymywać dobre kontakty z Rosjanami, by ich państwo mogło normalnie funkcjonować. Dokument pokazuje także, że w ciągu trzydziestu lat od odzyskania niepodległości Estonia stała się nowoczesnym państwem.
"Estonia. Czekając na niedźwiedzia" - TVP 1, godz. 22:10

Czas na finał - o tytuł pierwszej damy piątej edycji "Projektu Lady" ubiegają się: Dagmara, Samanta i Marcelina. W tym szczególnym momencie wspierać je będą bliskie im kobiety. Razem z nimi dziewczęta wybiorą się na elegancką kolację z mentorkami. Czeka je również pełen relaks w SPA, ale także pracowity dzień w ośrodku rehabilitacyjnym dla dzieci. Podczas gali finałowej każda z dziewcząt wystąpi w kreacji innego projektanta i wygłosi skrupulatnie przygotowaną przemowę.
"Projekt Lady - FINAŁ" - TVN, godz. 22:30

Jana Liekam (Paula Beer) traci pracę w Crédit International, dobrze prosperującym, luksemburskim banku inwestycyjnym. Ambitna dziewczyna dostaje szybko nową, prestiżową posadę we Frankfurcie. Jej mentorem staje się wpływowy finansista Gabriel Fenger (Barry Atsma). Nowa praca daje jej dużo satysfakcji, ale wpływa na jej życie prywatne. Jana musi rozstać się ze swoim chłopakiem i jego pięcioletnią córką, co nie jest dla niej łatwe. Szybko okaże się z powodu swojej byłej szefowej, Christelle Leblanc (Désirée Nosbusch), Jana nie będzie mogła spać spokojnie.
'Bankowa gra" odcinek 2 - TVP 2, godz. 22:50

Daniel Blake miał atak serca. Aby móc dalej funkcjonować w społeczeństwie, mężczyzna potrzebuje wsparcia ze strony państwa, które powinno przyznać mu rentę i wspomóc w poszukiwaniu zatrudnienia. Uzyskanie podstawowych świadczeń okazuje się bardzo trudne. Daniel zmaga się z bezduszną biurokracją kojarzącą się z mechanizmami znanymi z prozy Kafki. Mężczyzna poznaje Katie, która samotnie wychowuje dwoje dzieci. Wraz z nią na nowo odkrywa radość życia i wartość przyjaźni.
"Ja, Daniel Blake" - TVP 2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 23.11.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×