Program telewizyjny na poniedziałek, 24.08.2020. Co obejrzeć w poniedziałek 24 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na poniedziałek - co dziś w telewizji? Nowy tydzień zaczynamy od solidnej porcji filmowych wrażeń. W programie tv na 24 sierpnia m.in. "Exodus: Bogowie i królowie" oraz "Mów mi Vincent". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w poniedziałek w tv.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 24 sierpnia 2020 r.:

Egipt, XIII w. p.n.e. Według przepowiedni następcą faraona Setiego ma być mąż, który dokona heroicznego czynu na polu bitwy. Podczas wojny z Hetytami dowodzący egipską armią Mojżesz z narażeniem życia ratuje Ramzesa, który od tej pory widzi w bracie rywala. Po śmierci ojca Ramzes dowiaduje się, że Mojżesz nie należy do rodziny królewskiej. Skazuje go na wygnanie. Tymczasem sytuacja Hebrajczyków w Egipcie znacznie się pogorszyła. Pewnego dnia Mojżeszowi ukazuje się Bóg. Powierza mu misję oswobodzenia ludu z niewoli.
"Exodus: Bogowie i królowie" - Polsat, godz. 20:00

Alex i Andre, płatni mordercy na usługach niemieckiej mafii, przyjeżdżają na Wybrzeże. Ich obecność szybko zostaje zauważona przez miejscowych bandytów, tym bardziej, że jeden z nich zakochuje się w dziewczynie szefa trójmiejskiej mafii. Rozpoczyna się bezpardonowa wojna gangów...
"Reich" - TVN7, godz. 20:00

George Chambers, bokser wagi ciężkiej, zdobywca tytułu mistrza świata, zostaje oskarżony o gwałt i trafia do więzienia. Wkrótce dochodzi do niego wieść o sławie, jaką cieszy się tu niejaki Monroe Hutchens, uchodzący w środowisku osadzonych za najlepszego boksera. Chambers musi być zawsze "pierwszy", więc konfrontacja pięściarzy jest nieunikniona. Chambers i Hutchens chcą rozstrzygnąć, który z nich jest mistrzem. Więzienny mecz, zorganizowany przez obrotnego współwięźnia, ma wyłonić czempiona i przynieść zarobek pomysłodawcy.
"Champion" - TV Puls, godz. 20:00

Pracująca samotna matka, Maggie, wraz z synem Oliverem wprowadza się do domu na Brooklynie. Zostawia chłopaka pod opieką mrukliwego mizantropa z sąsiedztwa, Vincenta. Ten zabiera podopiecznego do miejsc, w których jest częstym gościem - na wyścigi konne, do klubu ze striptizem i do baru. Często towarzyszy im ciężarna striptizerka, Daka. Z czasem pomiędzy zgryźliwym, cierpiącym na brak gotówki Vincentem i chłopcem rodzi się więź.
"Mów mi Vincent" - TVP 2, godz. 20:45

Na zlecenie anonimowego mocodawcy irlandzka bojowniczka Deirdre werbuje w Paryżu pięciu mężczyzn, którzy mają wykraść z rąk Rosjan pilnie strzeżoną walizkę. Wśród nich są Sam, były agent CIA, kierowca Larry, Spence - znawca broni, pochodzący z krajów bloku wschodniego Gregor - specjalista od urządzeń elektronicznych, oraz francuski koordynator Vincent. Po pierwszym starciu Spence odchodzi. Grupa jedzie na południe Francji i wykrada walizkę. Gregor zabiera ją i znika. Sam i Vincent ustalają, że mężczyzna pracował dla KGB.
"Ronin" - TVN, godz. 21:00

Owdowiała Kyle Pratt wraz sześcioletnią córeczką Julią leci z Berlina do Nowego Jorku, by pochować tragicznie zmarłego męża. W czasie podróży kobieta zasypia. Gdy się budzi, córki nigdzie nie ma. Intensywne poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Zarówno załoga, jak i pasażerowie samolotu twierdzą, że dziewczynki w ogóle nie było na pokładzie. Kapitan ustala telefonicznie, że Julia Pratt zmarła kilka dni wcześniej w berlińskim szpitalu. Kyle jest bliska obłędu, ale nie rezygnuje z poszukiwań, do których włącza się detektyw Gene Carson.
"Plan lotu" - Polsat, godz. 23:20

Kalifornia, koniec lat sześćdziesiątych XX w. Larry "Doc" Sportello, prywatny detektyw z Gordita Beach, ulega prośbie byłej dziewczyny, która prosi o pomoc w odnalezieniu jej kochanka, zaginionego biznesmena Michaela Wolfmanna. Doc zaczyna śledztwo i odkrywa tajemnice kalifornijskiego półświatka.
"Wada ukryta" - TVN, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 24.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×