Program telewizyjny na poniedziałek, 28.01.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 28.01.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "Red Lights", "Kapitan Phillips", "Detektyw", "M jak miłość" i "Wesele" w Teatrze TV. Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 28 stycznia 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 28.01.2019 r.:

Psycholog Margaret Matheson zajmuje się analizowaniem zjawisk nadprzyrodzonych. Demaskuje oszustów, którzy wykorzystują ludzką naiwność, by zrobić karierę. Kobieta współpracuje z błyskotliwym fizykiem Tomem Buckleyem i zdolną stażystką Sally Owen. Odnosi sukces za sukcesem, aż trafia na Simona Silvera, który uważa się za medium. Silver pojawia się w życiu publicznym Amerykanów po długiej nieobecności, a dr Matheson postanawia przyjrzeć się jego działalności. Po raz pierwszy trafia na zjawiska, których nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć.
"Red Lights" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Jack Morrison jest strażakiem. Aby ratować innych, niemal codziennie ryzykuje życie. Niska płaca, ciągłe niebezpieczeństwo i stres spowodowały, że mężczyzna przeżywa poważny kryzys. Dowódca Jacka, Mike Kennedy, stara się go wspierać, on jednak poważnie rozważa pożegnanie się z zawodem. Kiedy zostaje uwięziony na 20. piętrze płonącego wieżowca, koledzy z oddziału natychmiast ruszają na pomoc. On tymczasem zastanawia się nad swoim życiem, wspomina dotychczasową służbę i modli się, aby go uratowano, zanim skończy się tlen.
"Płonąca pułapka" - TVN7, godz. 20:00

Policjant Ray Thompson wraca do służby po okresie zawieszenia. Trafia na sprawę uprowadzonego chłopca, za którego porywacz żąda dwóch milionów dolarów okupu. Przeciwstawiwszy się szefowi, Ray rozpoczyna działania na własną rękę.
"Śmiertelne odliczanie" - TV Puls, godz. 20:00

Akcja toczy się w trzech różnych okresach i opowiada o makabrycznej zbrodni popełnionej w sercu hrabstwa Ozark. Tajemnicza sprawa pozostaje nierozwiązana przez wiele lat, a kolejne dekady przynoszą nowe wydarzenia. W 2015 roku emerytowany detektyw Wayne Hays wraca wspomnieniami do nierozwiązanej sprawy sprzed lat - tajemniczego zniknięcia 12-letniego Willa i jego 10-letniej siostry Julii Purcell. Policjant przypomina sobie pierwsze dni i tygodnie po rozpoczęciu śledztwa oraz wydarzenia z 1990 roku, kiedy on i jego były partner Roland West zeznawali w sądzie jako świadkowie w związku z przełomem w tej sprawie... czytaj więcej
"Detektyw" - HBO, godz. 20:10

Maersk Alabama, amerykański statek handlowy dowodzony przez kapitana Richarda Phillipsa, został w 2009 roku porwany przez somalijskich piratów. Film koncentruje się na relacji pomiędzy tytułowym bohaterem a dowódcą piratów, Muse'em, który bierze Phillipsa jako zakładnika. Obaj działają pod olbrzymią presją. Sytuacja, w której się znaleźli, prowadzi ich do nieuniknionej konfrontacji.
"Kapitan Phillips" - Polsat, godz. 20:10

Marcin zbiera się w końcu na odwagę i mówi o swoim związku z Izą nie tylko Ance, ale też Jakubowi. Tymczasem Artur, który został już przeniesiony z więzienia do szpitala psychiatrycznego, nie zamierza wcale pogodzić się ze stratą ukochanej. Mały Wojtek zostaje kapitanem szkolnej drużyny piłki nożnej. Chłopiec jest jednak załamany, bo na treningu przed pierwszym meczem wszystkim zawodnikom mają towarzyszyć ich ojcowie. A bliscy postanawiają zrobić wszystko, by juniora wspierać. Michał próbuje pomóc Kai dziewczynie, która była pewna, że jest jego córką i kontaktuje się w tym celu ze znajomym prawnikiem, mecenasem Okulickim... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

"Wesele" jest opowieścią o społeczeństwie, narodzie i zbiorowości. Stanisław Wyspiański przedstawił w dramacie tematy gorzkie, trudne, ale także to, co było wzniosłe w polskiej historii. Wawrzyniec Kostrzewski realizuje spektakl, opierając się na umowności, uruchamia wyobraźnię widza poprzez niedopowiedzenia, plastyczny skrót i symbol. Najważniejszą rolę odgrywają aktor i słowo.
"Wesele" - TVP1, godz. 21:00

Jedną z najważniejszych wartości w życiu Martyny Wojciechowskiej jest wolność. Podróżniczka postanowiła sprawdzić, co oznacza to pojęcie także dla jej bohaterów. Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć nieemitowane wcześniej, poszerzone wersje fragmentów podróży Martyny do Japonii, Mongolii, Pakistanu i Boliwii. Będą to na nowo opowiedziane historie, nowi bohaterowie oraz ciekawe, nieporuszone do tej pory wątki.
"Martyna na krańcu świata" - TVN, godz. 22:30

Frank Towns wyrusza samolotem na pustynię Gobi, aby zabrać pracowników rafinerii. Lot zmienia się w desperacką walkę o życie. Podczas drogi powrotnej do Pekinu maszyna natrafia na burzę piaskową. Osoby, którym udało się przeżyć, znajdują się w dramatycznej sytuacji. Uwięzieni na środku pustyni ludzie nie mają żadnego kontaktu ze światem. Jeden z ocalałych, który przedstawia się jako konstruktor maszyn latających, proponuje, żeby z części wraku zbudować nowy samolot. Pomysł wydaje się mrzonką, ale w obliczu śmierci załoga podejmuje próbę.
"Lot Feniksa" - Polsat, godz. 23:55

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 28.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • naprawdę dobra obsada spektaklu Teatru Telewizji (gość)

    A w niej Michał Czernecki, który obecnie ewidentnie jest na fali wznoszącej. Świetna, poruszająca, niesamowicie szczera książka i role w telewizji i filmie. Dość długo musiał czekać na taki czas w karierze, ale się doczekał. Przyszła też absolutnie zasłużona nominacja do Telekamer. Nie wiem czy za jedną konkretną rolę czy za więcej, ale i tak super. Jako doktor Sadzik w Diagnozie jest świetny. To jedna z moich ulubionych postaci tam. I pomyśleć, że podobno pierwotnie tę postać miał grać Tomasz Karolak. Jakoś nie widzę go w tej roli. Za to Michał Czernecki jako śląski lekarz jest bardzo autentyczny i wiarygodny. W ogóle jego bohater jest bardzo fajny i sympatyczny. Szkoda natomiast, że w serialu Leśniczówka zakończono wątek bardzo fajnej postaci jaką był Paweł grany właśnie przez Michała Czerneckiego. Szkoda, że uśmiercono tego bohatera (choć okoliczności robią wrażenie- osłonił przed strzałem narzeczoną). Szkoda właśnie głównie ze względu na subtelną relację Pawła i Maryny. Najładniejsza i najlepsza para serialu. Szkoda Maryny, bo najpierw była w pechowym związku z Markiem, który nią jakby manipulował i przysparzał trosk. A teraz gdy zaczęło jej się szczęśliwie układać u boku Pawła to go uśmiercono. Taki zwrot akcji jest, mimo drastycznego przerwania tego uczucia, tej pięknej relacji, ciekawy dla fabuły. A i Iwona Cichosz ma teraz co grać (nie to żeby wcześniej nie miała, ale teraz coraz mocniej wychodzi na pierwszy plan i to jest super). Cierpienie i rozpacz Maryny po stracie ukochanego są tak autentyczne, wiarygodne i przejmujące. Iwona bardzo dobrze gra. Zresztą podobnie jak serialowy ojciec Pawła, Piotr (Krzysztof Globisz). Oboje udowadniają, że aby emocje bohatera przeszły przez ekran i dotarły do widza wcale nie potrzeba wielu słów.

    29.01.2019 15:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×