Program telewizyjny na poniedziałek, 29.07.2019. Co obejrzeć 29 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na poniedziałek - co dziś w telewizji? Oprócz kolejnego odcinka "Projekt Lady" 29 lipca w tv także: "Apollo 13", "Psy II. Ostatnia krew" oraz "Panie Dulskie". Sprawdź nasz program tv na na poniedziałek, 29.07.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 29.07.2019 r.:

Postapokaliptyczna rzeczywistość. Ostatni żyjący rewolwerowiec, Roland Deschain, przemierza pustkowia w poszukiwaniu tajemniczej Mrocznej Wieży. Jest to mityczne, spajające ze sobą światy miejsce będące istotą istnienia. Mężczyzna prowadzi odwieczną walkę z Walterem O'Dimem, znanym również jako Człowiek w czerni, który chciałby doprowadzić do zburzenia budowli. W końcu dochodzi do ostatecznego pojedynku dobra ze złem.
"Mroczna wieża" - Polsat, godz. 20:05

Tosia ucieka z lekcji i przyprowadza do domu Ajkę i Aleksa. Towarzystwo urządza sobie sesję zdjęciową. Kiedy Ajka zauważa Ulę, każe jej się przyłączyć i pozować bez bluzki. Inaczej wrzuci do sieci upokarzający ją filmik z przeprosin! Ula nie wytrzymuje - pluje Ajce w twarz!!! Elżbieta coraz dziwniej się zachowuje - w pracy jest opryskliwa, w domu bardzo nieprzyjemna dla Julki. Kiedy doprowadza małą do płaczu, Igor decyduje się interweniować!
"Na Wspólnej" odcinek 2917. - TVN, godz. 20:15

Do Melanii, wnuczki pani Dulskiej, przyjeżdża Rainer Dulsky, profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje, że ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszkają Dulscy. Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przenoszą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu.
"Panie Dulskie" - TVP Kultura, godz. 20:20

Jako że pojedynki w Rosji są zabronione, obaj rywale na wypadek śmierci muszą napisać list, że z własnej woli popełnili samobójstwo. Grigorij w noc przed pojedynkiem próbuje uspokoić nerwy zabawą w domu gry. Nikołaj i Natalia jadą o świcie do majątku Kosaczów, żeby jeszcze raz przekonać Aleksieja do ugody. Natalia nie chce stracić niedawno poślubionego męża, Nikołaj przyjaciela. Aleksiej nie stawia się na miejscu pojedynku. Co się stało z honorowym, rzetelnym Aleksiejem?
"Zniewolona" odcinek 21. - TVP1, godz. 20:35

Moc atrakcji, jakie czekają na dziewczęta na Malcie, może przyprawić je o zawrót głowy. Zostaną ugoszczone przez jedną z najważniejszych europejskich arystokratycznych rodzin - de Piro, a konkretnie jej przedstawicieli młodszego pokolenia – baronostwo Caroline i Clementa de Piro D’Amico Inguanez. Para zaprosi półfinalistki na rejs do Valletty. Jak im pójdzie konwersacja z arystokratami podczas podróży jachtem? Czy rzucone dosłownie na głęboką wodę poradzą sobie same, bez pomocy Małgosi i mentorek?
"Projekt Lady" - TVN, godz. 21:30

Franz Maurer wychodzi na wolność po czterech latach spędzonych w więzieniu. Zostaje zatrudniony przez Radosława Wolfa, handlarza bronią, który wrócił z Serbii. Maurer wciąga do gangu dawnego kolegę z policji, "Nowego". Nie wie, że przez cały czas utrzymuje on kontakt z majorem Bieniem. Kiedy Maurer, Wolf i "Nowy" mają zorganizować transport broni do Sarajewa, Franz zawiadamia o planowanej akcji policję. W ostatniej chwili szefowie gangu zmieniają plany. Maurer musi powstrzymać odjazd wyładowanego bronią pociągu.
"Psy II. Ostatnia krew" - TVP2, godz. 22:10

Kwiecień 1970 roku. Rozpoczyna się misja statku kosmicznego "Apollo 13", na pokładzie którego znajdują się Jim Lovell, Fred Haise i Jack Swigert. Kiedy statek znajduje się w pobliżu Księżyca, eksploduje jeden ze zbiorników z tlenem, powodując uszkodzenie głównego silnika. Awarii ulega także system zasilania. Załoga musi opuścić kabinę sterowniczą i schronić się w lądowniku. Znajdujący się tam zapas tlenu obliczono na dwie, a nie trzy osoby. Kosmonauci wspólnie z analitykami z ośrodka kontroli lotów szukają sposobów na ocalenie misji.
"Apollo 13" - TVN, godz. 23:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 29.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×