Program telewizyjny na poniedziałek, 3 grudnia 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na 3 grudnia 2018 roku - co dziś w tv? "M jak miłość", "Modliszka" a może spektakl "Rozmowy z katem"? Program tv na poniedziałek to także kilka dobrych filmów. Sprawdź nasz program telewizyjny na poniedziałek, 3 grudnia!

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 3 grudnia 2018 r.:

Światem wstrząsa seria dziwnych wydarzeń. Ich przyczyną mogą być zaburzenia w działaniu jądra Ziemi. Anomalie są tak duże, że za rok planeta zostanie spalona przez Słońce. Jedynym ratunkiem może być dotarcie do jądra i zdetonowanie tam ładunku nuklearnego, który pobudzi ruch obrotowy. W tajemnicy zostaje powołana ekspedycja, w skład której wchodzą: kosmonauci Iverson i Childs oraz naukowcy - Keyes, Leveque, Brazzleton i największy autorytet w tej dziedzinie, dr Conrad Zimsky. W ich rękach spoczywają losy świata.
"Jądro ziemi" - Paramount Channel, godz. 20:00

Major jest hybrydą człowieka i robota. Agentka wchodzi w skład elitarnej jednostki Section 9, która zajmuje się zwalczaniem terroryzmu i cyberprzestępczości. Pewnego dnia jej członkowie stają przed nie lada wyzwaniem. Muszą zająć się sprawą tajemniczego i bezwzględnego terrorysty - Hideo Kuze. Celem przestępcy jest przejęcie zaawansowanej technologii pozwalającej kontrolować ludzkie umysły. Podczas śledztwa agentka odkrywa szokujące fakty ze swojej przeszłości.
"Ghost in the Shell" - Polsat, godz. 20:10

Iza znajduje przed drzwiami domu kolejną białą różę, podrzuconą przez ludzi Artura i wpada w panikę. Tymczasem Marcin zauważa przypadkiem na ulicy Jarka i zaczyna bandytę śledzić. Nie wie, że ten celowo jedzie na odludzie, by go tam zaatakować. Asia coraz bardziej martwi się o Zosię i w końcu odkrywa, że dziewczyna ma romans z Erykiem. Ale do Warszawy wraca wcześniej z wakacji żona muzyka...
"M jak miłość" odcinek 1403. - TVP2, godz. 20:55

Marcin zorganizuje imprezę imieninową dla Szymka! Zobacz uroczą galerię! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do celi śmierci, w której przebywa Kazimierz Moczarski, torturowany przez oficerów MBP były kapitan AK, trafiają Jürgen Stroop, jeden z największych zbrodniarzy hitlerowskich, likwidator getta warszawskiego, i Gustaw Schielke, oficer hitlerowskiej policji kryminalnej. Pierwszy z Niemców zaczyna opowiadać Polakowi o swoim dzieciństwie w mieście Detmold, o karierze w SS, o miłości do Polki, którą porzucił dla awansu, oraz o zbrodniach, zwłaszcza popełnionych w getcie warszawskim. Mężczyzna nie odczuwał wyrzutów sumienia.
"Rozmowy z katem" - TVP1, godz. 21:00

W Paryżu policja poszukuje psychopatycznego seryjnego mordercy, którego zbrodnie przypominają te, popełnione przed wielu laty. Wyrok dożywocia za popełnienie tych ośmiu morderstw odsiaduje Jeanne Deber, znana jako "Modliszka". Zmieniła nazwisko, kiedy trafiła do więzienia. Teraz jej dorosły syn, Damien, jest gliną. Kiedy zabójca naśladowca odtwarza dokładnie trzy pierwsze morderstwa, Jeanne zgadza się pomóc policji pod warunkiem, że to właśnie jej syn zajmie się tą sprawą.
"Modliszka" odcinek 1. - TVP2, godz. 21:55

Pracownicy ochrony pewnego luksusowego apartamentowca, położonego w okolicach nowojorskiego Parku Centralnego, dowiadują się, że zostali oszukani przez pracodawcę. Odkładane przez nich na emeryturę oszczędności zostały zdefraudowane. Wściekli ochroniarze decydują, że ich krzywda musi zostać pomszczona i planują skok, dzięki któremu odzyskają równowartość utraconych pieniędzy. Ma im w tym pomóc oszust Slide.
"Zemsta cieciów" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź aktualny program tv na poniedziałek, 3.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×