Program telewizyjny na poniedziałek, 30.04.2018. Sprawdź, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na poniedziałek - co obejrzeć 30 kwietnia w TV? Przed nami m.in. spektakl "Czarnobyl. Cztery dni w kwietniu", dokument o słynnej skandalistce i nowy odcinek "Drugiej szansy". Sprawdź program tv na poniedziałek i hity dnia, które dla was na ten dzień wybraliśmy!

Multimedia

Co leci w tv w poniedziałek, 30 kwietnia 2018 r.:

John Brennan, wykładowca języka angielskiego w college'u, wiedzie spokojne życie u boku żony, Lary, która z powodzeniem łączy ambicje zawodowe z obowiązkami rodzinnymi. Pewnego dnia ich uporządkowany świat ulega zniszczeniu. Lara zostaje aresztowana i oskarżona o zamordowanie przełożonej. John wierzy w niewinność żony, choć dowody poważnie ją obciążają. Kobieta zostaje skazana na długoletnie więzienie. John dochodzi do wniosku, że musi zorganizować jej ucieczkę. Z pomocą byłego przestępcy konstruuje precyzyjny plan działania.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Dla niej wszystko" - TVN7, godz. 20:00

W Pittsburghu zostaje zastrzelonych pięć przypadkowych osób. Dowody wskazują byłego wojskowego, snajpera Jamesa Barra. Aresztowany twierdzi, że jest niewinny. Prosi o sprowadzenie byłego wojskowego detektywa, Jacka Reachera, który może go oczyścić z zarzutów. Okazuje się, że Jack, który zna historię z przeszłości Barra, wierzy w jego winę. Tymczasem oskarżony zapada w śpiączkę po pobiciu w celi. Reacher trafia na ślad intrygi, w którą jest zamieszany rosyjski bandyta Zec, lecz ktoś próbuje odsunąć Jacka od sprawy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jack Reacher: Jednym strzałem" - Polsat, godz. 20:05

W sobotę 26 kwietnia 1986 r. w elektrowni w Czarnobylu doszło do eksplozji reaktora. Świat stopniowo dowiadywał się o tragedii dzięki urządzeniom pomiarowym zainstalowanym w różnych częściach Europy. W poniedziałek Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej w Warszawie odbiera informację ze stacji w Mikołajkach, że radioaktywność powietrza jest tam 550 tysięcy razy większa niż poprzedniego dnia. Inne kraje potwierdzają stan zagrożenia. Najwyraźniej w Związku Radzieckim doszło do katastrofy, ale wciąż nie ma oficjalnych doniesień.
"Czarnobyl. Cztery dni w kwietniu" - TVP1, godz. 20:35

Jacky Bonnot to początkujący kucharz, który pragnie podbić świat sztuki kulinarnej. Niezadowolony z pracy w podrzędnych jadłodajniach chłopak jest zwalniany przez kolejnych pracodawców. Jego spodziewająca się dziecka dziewczyna zapewnia mu posadę majstra w domu spokojnej starości. Tymczasem szef kuchni słynnej paryskiej restauracji, Alexandre Lagarde, mierzy się z innego rodzaju problemem. Syn odchodzącego na emeryturę właściciela lokalu stara się nakłonić Alexandre'a do gastronomii molekularnej. Słynny kucharz przypadkowo spotyka Jacky'ego.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Faceci od kuchni" - Polsat, godz. 20:50

Monika zaczyna rozumieć, że Robert, którego podejrzewała o gwałt nie jest sprawcą. Kolejny ślepy zaułek, wydaje się że już nie ma dalszych możliwości by Monika mogła prowadzić swoje śledztwo. Wtedy ponownie śni jej się koszmar, który odblokowuje pamięć. Krok po kroku do Moniki wracają wspomnienia z tej dramatycznej nocy. Teraz już wie na pewno kto ją skrzywdził. Odkryta wreszcie prawda dodaje Monice sił i postanawia skonfrontować się z mężczyzną, który ją skrzywdził. Borecka doprowadza do spotkania z oprawcą twarzą w twarz... czytaj więcej
"Druga szansa" odcinek 8. - TVN< godz. 21:30

Może trudno w to uwierzyć, ale na mapie świata wciąż są „białe plamy“, których jeszcze nikt nie odkrył. Międzynarodowe prawo nadaje przywilej nazwania świeżo odkrytego miejsca i tym samym zapisania się na zawsze na kartach historii. Przed taką szansą staną Małgosia i Radek podczas wyprawy do Gruzji. Choć Iron Majdan intensywnie główkowali, co tym razem przygotowała dla nich produkcja, żadne z nich nie przypuszczało, że na czas tej wyprawy, staną się speleologami, czyli badaczami grot i jaskiń! Ciemność, klaustrofobiczne pomieszczenia, podziemne korytarze i jedna wielka niewiadoma – to sceneria rodem z koszmarów Małgosi. Radek miał więc podwójne zadanie. Musiał nie tylko zwalczać swój lęk, ale też zabijać potwory, rodzące się w głowie jego żony...
"Iron Majdan" odcinek 8. - TVN, godz. 22:30

Ilona Staller, znana pod pseudonimem artystycznym jako Cicciolina, włoska aktorka grająca w filmach pornograficznych, wywoływała liczne skandale. Z ramienia Partii Radykalnej została wybrana do włoskiego parlamentu w 1987 r. Walczyła o legalizację narkotyków oraz wprowadzenie powszechnej edukacji seksualnej w szkołach i możliwość kontaktów intymnych w więzieniach. Wychodząc za mąż za artystę Jeffa Koonsa, zapewniła sobie status ikony w świecie popkultury. Przez rok pozowała mu do cyklu erotycznych rzeźb i obrazów.
"Cicciolina: Matka chrzestna skandalu" - TVN7, godz. 22:40

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Sprawdź aktualny program tv na poniedziałek, 30.04.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×