Program telewizyjny na poniedziałek, 3.01.2022. Co obejrzeć 3 stycznia 2022 w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami 3 stycznia 2022 roku! W TV pozycje wymarzone dla wielbicieli kina akcji i szpiegowskich intryg. Co ciekawego szykują stacje w poniedziałek 3.01.2022? Pierwsze odcinki serialu "Odwróceni" i wielkiej produkcji Telewizji Polskiej we współpracy z BBC - "Szpiedzy w Warszawie". Do tego "Deadpool", "Most szpiegów" i "Co z oczu, to z serca". Zobacz, co jeszcze warto obejrzeć 3 stycznia 2022 roku!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 3 stycznia 2022 r.:

Roz­pra­co­wu­ją­cy gang prusz­kow­ski po­li­cjan­ci pró­bu­ją po­zy­skać in­for­ma­to­ra z prze­stęp­cze­go krę­gu. Bos­so­wie ma­fii do­cho­dzą do wnio­sku, że po­trze­bu­ją "wtycz­ki" w po­li­cji. Roz­po­czy­na się ry­zy­kow­na gra.
"Odwróceni" odcinek 1. - TVN, godz. 20:00

Wade Wilson to były agent służb specjalnych, a obecnie najemnik poddany tajemniczemu eksperymentowi. Dzięki niemu zdobywa zdolność samouzdrawiania. Mężczyzna przybiera pseudonim Deadpool i postanawia ukarać człowieka, który niemal zniszczył mu życie. Poza nową mocą towarzyszy mu spora doza czarnego humoru. Film jest ekranizacją jednego z najbardziej oryginalnych komiksów Marvela.
"Deadpool" - Polsat, godz. 20:05

Ka­ta­rzy­na Rusz­czyc dzie­dzi­czy dom po śmier­ci oj­ca, le­śni­cze­go An­to­nie­go. Ko­bie­ta od­kry­wa ro­dzin­ne ta­jem­ni­ce z prze­szło­ści. Mu­si pod­jąć de­cy­zję, czy spró­bo­wać wy­ja­śnić nie­roz­wią­za­ne spra­wy sprzed lat.
"Leśniczówka" odcinek 466. - TVP 1, godz. 20:30

Se­rial przed­sta­wia lo­sy pio­sen­kar­ki An­ny Ger­man. Sta­lin wy­da­je roz­kaz o li­kwi­da­cji ob­cych szpie­gów. Eu­gen, oj­ciec An­ny, zo­sta­je aresz­to­wa­ny. Żo­na, Ir­ma, ucie­ka z mat­ką i ma­łą cór­ką do Tasz­kien­tu.
"Anna German" odcinek 1. - TVP 1, godz. 21:40

Tom i Violet to para narzeczonych, przed którymi piętrzą się same trudności na drodze do ołtarza. Stojąc w obliczu wyzwań kariery zawodowej, nacisku rodziny i mnóstwa innych przeszkód, próbują zaplanować swój perfekcyjny ślub. Czy ich związek przetrwa ten ciągle przedłużany czas zaręczyn?
"Jeszcze dłuższe zaręczyny" - TVN, godz. 21:40

Złodziej Jack Foley ma na koncie włamania do ponad 200 banków. Sukcesy zawdzięcza sprytowi i urokowi osobistemu. Podczas jednej z akcji zostaje złapany i skazany na 30 lat więzienia. Jack postanawia dokonać ostatniego skoku i przejść na emeryturę. Kolega Buddy ma go ukryć w bagażniku samochodu, ale okoliczności powodują, że umieszcza tam także Karen Sisco, agentkę FBI. W trakcie zmiany samochodu kobieta ucieka. FBI odnajduje zbiega, któremu udaje się wymknąć. On i Buddy jadą do Detroit, gdzie mają wykraść diamenty z rezydencji Ripleya.
"Co z oczu, to z serca" - TV 7, godz. 22:10

USA, lata pięćdziesiąte XX wieku. Prawnik z Brooklynu, James Donovan zostaje oddelegowany przez CIA do niemal niemożliwego zadania. Ma skłonić Rosjan do uwolnienia amerykańskiego pilota samolotu U-2, którego schwytali. James niespodziewanie znajduje się w środku zimnowojennej rozgrywki między USA i Rosją. Film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Przedstawia sylwetkę człowieka, który postawił wszystko na jedną kartę.
"Most szpiegów" - Polsat, godz. 22:30

Na początku wojny pułkownik Jean-François Mercier zostaje szpiegiem w ambasadzie Francji w Warszawie. Ma za zadanie zbierać informacje na temat planów Niemców. Wkrótce Mercier poznaje Annę. "Szpiedzy w Warszawie" to historyczny serial szpiegowski, którego scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Alana Fursta pod tym samym tytułem. Jest to pierwsza wspólna produkcja fabularna Telewizji Polskiej i BBC Worldwide.
"Szpiedzy w Warszawie" odcinek 1. - TVP 1, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 3.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×