Program telewizyjny na poniedziałek, 4.11.2019. Co obejrzeć 4 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas na pierwszy poniedziałek listopada! Mamy 4 listopada, a to oznacza masę doskonałych produkcji w telewizji! Na co się zdecydujecie? Film? Serial? A może kolejny odcinek "Top Model"? Dla każdego coś miłego! Oto program TV na poniedziałek, 4.11.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 4 listopada 2019 r.:

Peter Quill to łowca przygód i awanturnik podróżujący po całej galaktyce. Przypadkowo wchodzi w posiadanie tajemniczej kuli, której poszukuje zły Ronan. Aby stawić mu czoła i ocalić wszechświat, Peter musi zawrzeć sojusz z czwórką przedziwnych postaci - uzbrojonym szopem Rocketem, humanoidalnym drzewem Grootem, zabójczynią Gamorą i żądnym zemsty, małomównym Draxem.
"Strażnicy galaktyki" - Polsat, godz. 20:05

Opowieść o obłudzie i mieszczańskim zakłamaniu. Helena i Jan pozornie są dobranym małżeństwem. Jan jest zakochany w żonie, jednak Helena tylko udaje wzorową matkę i żonę. W rzeczywistości zdradza męża. Gdy jej występki wychodzą na jaw, dochodzi do zaskakujących sytuacji.
"Żabusia" - TVP1, godz. 21:00

Kolejny odcinek programu rozpocznie zadanie z wyjątkowym gościem. Uczestnicy pod okiem Małgorzaty Kożuchowskiej będą musieli przygotować żywe witryny, inspirując się kultowymi amerykańskimi serialami. Do dyspozycji otrzymają wybrane przez siebie rekwizyty. Następnie czeka ich wyjątkowa sesja. Zdjęcia, do których będą pozować zostaną wykonane w deszczu. Z pomocą przybędą uczestnicy poprzednich edycji, między innymi Kasia Szklarczyk i Ania Morawska. Na koniec sesja zdjęciowa ze znanym magazynem modowym. To już ostatnie zadania przed wyjazdem na fashion week. Komu uda się przejść do następnego etapu i zawalczyć o miejsce w finale?
"Top Model" - TVN, godz. 21:30

Robert zupełnie nie rozumie, czemu wszyscy mieszkańcy kamienicy przy Żelaznej są tacy zestresowani, Marta próbuje mu wytłumaczyć, że nie wszystkie problemy da się przykryć uśmiechem. Tym bardziej że Krzysiek stanowczo odmawia udziału w umówionej wizycie u lekarza.
"O mnie się nie martw" sezon 11, odcinek 8 - TVP2, godz. 21:50

W nowojorskim metrze spotykają się różni ludzie- dzielą ich różnice kulturowe, wiek, pochodzenie, kolor skóry. Kamera zatrzymuje się na niektórych twarzach, przygląda się im dłużej. Autorzy dokumentu dociekają, o czym oni myślą, czym się zajmują, dokąd jadą. Niektóre osoby kamera śledzi do miejsca pracy, zamieszkania, lokali, w których lubią przebywać. Najważniejszymi elementami filmu są: życie bohaterów, ich rozważania oraz atmosfera Nowego Jorku.
"21 x Nowy Jork" - TVP Kultura, godz. 22:45

Rok 1965. Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla Martin Luther King wraca do USA, gdzie prowadzi kampanię na rzecz poszanowania przez władze prawa do powszechnego głosowania. Organizuje pokojowy marsz protestacyjny z Selmy do stolicy Alabamy, Montgomery. Na polecenie słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George'a Wallace'a demonstracja zostaje spacyfikowana. Relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie demonstracji, sprawia, że do Selmy ściągają rzesze ludzi. Prezydent USA szuka rozwiązania, które pozwoli uniknąć rozlewu krwi.
"Selma" - TVP2, godz. 22:50

Johnny Boz, były gwiazdor rocka i właściciel klubu nocnego w San Francisco, zostaje zamordowany szpikulcem do lodu w trakcie odbywania stosunku z zabójczynią. Sprawą zajmuje się detektyw Nick Curran. W kręgu podejrzanych znajduje się młoda atrakcyjna pisarka Catherine Tramell, która widziała Boza jako ostatnia. Psychiatra policyjny Beth Gardner, była narzeczona Currana, odkrywa, że morderstwo zostało dokonane według scenariusza zawartego w książce Tramell. Mimo ostrzeżeń Beth Nick wdaje się w romans z pisarką.
"Nagi instynkt" - TVN, godz. 23:00

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 4.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×