Program telewizyjny na poniedziałek, 5.07.2021. Co obejrzeć 5 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 5 lipca 2021 roku? Oto nasz program tv na poniedziałek, a w nim m.in. "Władcy umysłów", "2012", oraz "Wyścig z czasem". Sprawdź nasz aktualny program telewizyjny na poniedziałek, 5.07.2021.

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 5 lipca 2021 r.:

Robiący karierę młody polityk zdobywa upragnione stanowisko kongresmena. Wkrótce zaczyna orientować się, że otaczająca go rzeczywistość jest złudzeniem. Wszystko, co otacza ludzi, to tylko scenografia zbudowana przez tajemniczych strażników kontrolujących ludzi…
"Władcy umysłów" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Rok 2009. Naukowcy odkrywają, że na Słońcu dochodzi do silnych burz. Zjawisko może mieć katastrofalne skutki dla przyszłości Ziemi. Badacze powiadamiają o tym przywódców wszystkich państw. Rok później część z nich ma już ustalony plan postępowania na wypadek zagłady. Pisarz Jackson Curtis przez przypadek wpada na trop projektu. Jest wstrząśnięty tym, że władze od dawna wiedzą o zbliżającym się końcu świata. Budują statki, które w chwili kataklizmu zabiorą na pokład wybrane osoby. Jackson postanawia za wszelką cenę umieścić na nich rodzinę.
"2012" - Polsat, godz. 20:05

Po nieudanym napadzie na bank szef gangu zostaje schwytany i umieszczony w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Cierpi na amnezję, więc gdy w końcu udaje mu się uciec ze szpitala, desperacko szuka wskazówek o miejscu ukrycia łupu. Szansę odnajduje w nowatorskiej terapii farmakologicznej. Od czasu ucieczki po piętach depcze mu zdeterminowany detektyw.
"Po własnych śladach" - Stopklatka, godz. 20:05

Anastazja i Olek w piekielnym ogniu namiętności! Anastazja robi się na bóstwo dla… Olka! Ksiądz zjawia się pod jej domem – widzi, jak wracającego do Nastki Sebastiana dopada jego ojciec! Chce zabrać synowi pieniądze. Olkowi udaje się uspokoić alkoholika i uświadomić mu, żeby dał Sebastianowi szansę na normalne życie… Wieczorem ksiądz wraca do Anastazji – są sami i już nic nie powstrzyma ich namiętności!
"Na wspólnej" odcinek 3250. - TVN, 20:15

Niedaleka przyszłość. Za sprawą inżynierii genetycznej ludzkości udało się powstrzymać proces starzenia, ale jednocześnie zaprogramowano ciała tak, by ludzie umierali po 26 latach życia. Chcąc przesunąć datę śmierci, należy zapłacić. Najzamożniejsi są praktycznie nieśmiertelni, biedota żebrze o każdą godzinę. Dobiegający krytycznego wieku Will Salas zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, bierze zakładniczkę.
"Wyścig z czasem" - TVP 1, godz. 20:35

Kate w dzieciństwie zachorowała na rzadką odmianę białaczki. Aby ratować dziewczynkę, jej rodzice decydują się na kolejne dziecko. Ingerencja lekarzy sprawia, że Anna może być w przyszłości dawcą materiału genetycznego i organów dla chorej siostry. Kilkanaście lat później Kate wciąż zmaga się z białaczką. Gdy okazuje się, że konieczny będzie przeszczep nerki, rodzice proszą Annę o pomoc. Ta postanawia sama decydować o swoim życiu. Podejmuje kroki, które mogą na zawsze podzielić rodzinę.
"Bez mojej zgody" - TVN, godz. 21:30

Grudzień 1944 roku, Belgia. Trwa niemiecka ofensywa w Ardenach. Podczas zaciętych walk kapitan Nathan Greer i sierżant Gordon Gunderson wraz z setką innych amerykańskich żołnierzy dostają się do niewoli. Przetrzymywani w nieludzkich warunkach jeńcy wszczynają bunt. Niemcy odpowiadają ogniem. Dochodzi do masakry, którą udaje się przeżyć jedynie garstce ludzi, wśród nich Greerowi i Gundersonowi. Uciekają oni do pobliskiego lasu. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie.
"Na tyłach wroga" - TVP 1, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 5.07.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×