Program telewizyjny na poniedziałek, 6.07.2020. Co obejrzeć 6 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas na poniedziałek, 6 lipca 2020 roku! Co dzisiaj chcecie obejrzeć w telewizji? Macie ochotę na film, serial, a może skusi was jakiś program rozrywkowy? Będzie z czego wybierać! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 6.07.2020.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 6 lipca 2020 r.:

Wielki telewizyjny przebój, zrealizowany z ogromnym rozmachem serial biograficzny o słynnej polskiej piosenkarce, Annie German. Zrealizowany z ogromnym rozmachem serial, rosyjsko - ukraińsko - polsko koprodukcja, fascynująca i tragiczna opowieść o życiu słynnej polskiej piosenkarki, Anny German.
"Anna German" odcinek 1 - TVN 7, godz. 21:00

Roger, wschodząca gwiazda polityki, chce zaręczyć się z ukochaną w domu jej rodziców. Sprawy komplikują się, gdy mężczyzna poznaje przyszłego szwagra. Todd był kiedyś wychowawcą na koloniach, w których uczestniczył Roger. Jest także uwielbiającym zabawę człowiekiem o złotym sercu, który przed zaręczynami prowokuje serię niefortunnych zdarzeń. Po wspólnych wybrykach przyszły kongresmen zdaje sobie sprawę, że bycie częścią nowej rodziny może być trudniejsze, niż myślał.
"Niesforny szwagier" - TVP 2, godz. 20:05

W Luwrze zostaje zamordowany kustosz Jacques Saunière. Sprowadzony z Harvardu profesor Robert Langdon, światowej sławy historyk i badacz symboli, ma pomóc policji w rozszyfrowaniu zagadkowych śladów znalezionych na miejscu zbrodni. Uczony, który sam wkrótce staje się podejrzanym, odkrywa, że Saunière był członkiem tajnego bractwa, a jego śmierć ma prawdopodobnie związek z tajemnicą sięgającą początków chrześcijaństwa. Langdonowi pomaga w śledztwie wnuczka zamordowanego, kryptolog Sophie Neveu.
"Kod da Vinci" - Polsat, godz. 20:05

Nastoletni Sam i Suzy postanawiają uciec z domu, by podążając szlakiem Indian, przeżyć przygodę życia. W poszukiwaniach młodych ludzi udział biorą rodzice dziewczynki, miejscowy szeryf, kapitan Sharp, pracownica opieki społecznej i harcmistrz Ward. W filmie zobaczyć można wiele gwiazd kina, m.in.: Billa Murraya, Bruce'a Willisa, Tildę Swinton i Edwarda Nortona.
"Kochankowie z Księżyca" - TVP Kultura, godz. 20:35

Nowy Jork, Harlem, lata 70. XX wieku. Gangster Frank Lucas przejmuje kontrolę nad handlem narkotykami. Na jego zlecenie heroina jest przemycana z Bangkoku w bagażach amerykańskich żołnierzy, którzy polegli na wojnie w Wietnamie. Policja przymyka oko na poczynania mafiosa do momentu pojawienia się detektywa Richiego Robertsa. Nieprzekupny stróż prawa postanawia rozpracować organizację Lucasa i postawić króla Harlemu przed sądem. Rozpoczyna się rozgrywka między policjantem i gangsterem.
"Amerykański gangster" - TVN, godz. 21:00

Filmowa opowieść o życiu wybitnej polskiej uczonej, Marii Skłodowskiej-Curie, która była pierwszą kobietą profesorem paryskiej Sorbony, laureatką Nagrody Nobla w dwóch dziedzinach - fizyki i chemii, a także odkrywczynią polonu i radu. To także portret niezwykłej kobiety, charyzmatycznej, zdecydowanej, choć pełnej dylematów i sprzeczności, która dzięki inteligencji i wiedzy oraz nieprzeciętnym umiejętnościom zdołała przekonać do siebie zdominowany przez mężczyzn świat nauki.
"Maria Skłodowska-Curie" - TVP 2, godz. 23:05

18 marca 2018 roku, w czwartą rocznicę aneksji Krymu, Władimir Putin kolejny raz wygrał wybory prezydenckie w Rosji. Mimo problemów ekonomicznych, sankcji i recesji gospodarczej w ankietach poparcie dla Putina nie spada poniżej 75 procent. Wizerunkowi prezydenta nie zaszkodziły rozpędzanie demonstracji, prześladowanie opozycjonistów ani zabójstwa i pobicia dziennikarzy krytykujących politykę Kremla.
"Putin 4.0" - TVP 1, godz. 23:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 6.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×