Program telewizyjny na poniedziałek, 7.01.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 7.01.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "Braveheart - Waleczne Serce", "Zagadka przeznaczenia", "M jak miłość", Teatr Telewizji, nowy serial "Rozbite marzenia. 1918-1939" oraz "Sabotaż" . Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 7 stycznia 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 7.01.2019 r.:

Święto Dziękczynienia. Zaprzyjaźnione rodziny Doverów i Birchów razem jedzą obiad. Sielanka kończy się, gdy znikają 6-letnia Anna i rok starsza Joy. Dla obydwu rodzin zaczyna się koszmar. Śledztwo prowadzi błyskotliwy detektyw Loki. Aresztuje Alexa Jonesa, którego samochód stał blisko miejsca, skąd zniknęły dziewczynki, lecz policja musi go wypuścić z braku dowodów. Keller Dover postanawia działać na własną rękę. Wszyscy zdają sobie sprawę, że im dłużej trwają poszukiwania, tym bardziej zmniejsza się szansa na znalezienie dzieci żywych.
"Labirynt" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Doktorant Omar Razaghi z uniwersytetu w Kansas dostaje propozycję napisania biografii latynoskiego pisarza Julesa Gunda, który niedawno popełnił samobójstwo. Napisaniu tej książki sprzeciwia się rodzina pisarza. Aby ją nakłonić do zmiany zdania, Razaghi wyjeżdża do Urugwaju, gdzie w małym miasteczku mieszkają Caroline - wdowa, brat zmarłego Adam oraz jego partner Pete, a także kochanka pisarza Gunda, Arden Langdon. Rodzinne relacje i tajemnica, jaka zdaje się spowijać najbliższych pisarza, burzą spokój Omara.
"Zagadka przeznaczenia" - TVN7, godz. 20:00

Schyłek XIII w. Po śmierci bezdzietnego króla Szkocji władzę w kraju przejmuje angielski monarcha Edward I. William Wallace jest świadkiem aktów terroru popełnianych przez Anglików. Gdy jego żona zostaje zamordowana, William decyduje się na walkę z okupantem. Wraz z mieszkańcami rodzinnej wioski szturmuje angielski garnizon. Odwaga i talent bojowy natychmiast kreują Wallace'a, nazywanego Walecznym Sercem, na przywódcę powstania przeciw tyranii. Gdy Edward I wysyła na rozmowy pokojowe księżniczkę Izabelę, ta ulega fascynacji Williamem.
"Braveheart - Waleczne Serce" - Polsat, godz. 20:10

Bartek znów jest szantażowany przez dawnych wspólników, ale próbuje ukryć to przed Ulą. Tymczasem w Lipnicy dochodzi do brutalnego napadu na kantor. Z ogrodu Mostowiaków ktoś kradnie świeżo posadzone tuje. Kisielowa, szukając złodzieja, dociera do domu nowego mieszkańca Grabiny, Macieja Jaracza. Później, podczas przechadzki w lesie, przystojnego sąsiada poznaje także Agata... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

1936 rok. Członkowie rodziny Mościrzeckich przyjeżdżają do dworku w Przypłociu, by poznać treść odnalezionego po latach testamentu przodka. Każdy z członków rodu jest w innej sytuacji życiowej i materialnej. Niektórzy bardzo liczą na otrzymanie pieniędzy ze spadku. Ich nadzieje podsyca zarządca majątku nestora rodu, Adam Dziurawiec. Mościrzeccy przekonają się, że pieniądze nie uszczęśliwiają człowieka i nie czynią jego życia lepszym ani pełniejszym. Ważniejsze są relacje z ludźmi.
"List z tamtego świata" - TVP1, godz. 21:00

Jeden z najważniejszych seriali Europy ostatnich lat. W produkcję zaangażowało się kilkanaście europejskich telewizji publicznych, w tym także Telewizja Polska. To historia odradzającej się po I wojnie światowej Europy, przedstawiona z perspektywy autentycznych postaci. Poznamy losy niezwykłych mężczyzn i kobiet z różnych krajów: z Francji, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwecji i Polski. Próbują się odnaleźć w nowym, powojennym świecie. Chcą żyć, kochać i walczyć o to, aby świat po Wielkiej Wojnie okazał się lepszy i bardziej sprawiedliwy. Ważną postacią w serialu jest reprezentująca polskie wątki gwiazda kina, Pola Negri. Odtwarza ją Michalina Olszańska, a w roli jej matki wystąpiła Małgorzata Zajączkowska... czytaj więcej
"Rozbite marzenia. 1918-1939" - TVP2, godz. 21:55

Adaptacja niegdyś bardzo głośnej książki Jarosława Iwaszkiewicza. "Sława i chwała" to najobszerniejsza jego powieść. Napisana z epickim rozmachem, kreśli dzieje polskiej inteligencji od "pierwszych dni lipca 1914 roku" do jesieni roku 1947. Jest zarazem epitafium dla duchowego oblicza kultury polskiej, a po trosze i europejskiej, ukształtowanego w XIX wieku. Nad "Sławą i chwałą" pisarz pracował w latach 1956 - 1962, choć pierwsze szkice utworu powstały już pod koniec lat czterdziestych. Mimo upływu czasu także dzisiaj powieść Iwaszkiewicza stanowi interesujący zapis osobistych doświadczeń autora oraz jego rozważań filozoficznych, dotyczących zwłaszcza estetyki i moralności.
"Sława i chwała" - TVP1, godz. 22:35

John "Breacher" Wharton stoi na czele elitarnej jednostki przeznaczonej do walki z narkotykami. Dzięki jej zaangażowaniu udaje się ująć jednego z ważniejszych bossów. Po akcji likwidowania siedziby kartelu ekipa "Breachera" postanawia ukraść 10 milionów dolarów z gigantycznego bloku znalezionych pieniędzy. Ukrywają zdobycz, ale gdy po nią wracają, pieniędzy już nie ma. Tymczasem trwa śledztwo w sprawie kradzieży. Po zakończeniu dochodzenia dowodzeni przez "Breachera" agenci zaczynają ginąć w makabrycznych okolicznościach.
"Sabotaż" - Polsat, godz. 23:55

Zobacz galerię

Zwyciężczyni "Projektu Lady" w programie "MiauCzat"!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 7.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×